Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline RoSa
Avatar
8218 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 23:23
Reakce na Jiná Realita:

tak kočičku nemám... jen jsem řešila tu prasklou keramiku - a to u všech vyzkoušených cenových kategorií (na ceně nezáleží - prostě se objeví miniprasklina a vosk prokapává na tu svíčku)

katalytickou mám taky - je fajn!

Offline whiskas
Avatar
19535 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 23:25
Reakce na RoSa:

Ó děkuji za rozšíření obzorů , o nerezové variantě jsem dosud neměla potuchy. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 23:25
Reakce na RoSa:

my jsme měli doma kdysi ne na vosk, ale na olej ve vodě, a několikrát se nám jaksi vypařila voda... od té doby jsem to raději přes práh nepustila, než jsem pořídila katalytickou.

Offline whiskas
Avatar
19535 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 23:27
Reakce na RoSa:

A děkuji zároveň za objasnění celé záhady. Jasně, mini prasklina stačí, vosk začne prokapávat a je vymalováno - a to doslova ¨.

Offline RoSa
Avatar
8218 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 23:28
Reakce na Jiná Realita:

tak proto se právě používají ty aromatické vosky - tam vypaření nehrozí

do aromalampy můžeš dávat obojí: buď vodu s olejem, a nebo vosk (ale ten bez vody!!!)

Offline whiskas
Avatar
19535 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 23:29
Reakce na Jiná Realita:

To jsou stejné nádoby, ne? A to s tou vypařenou vodou se mi také stalo, rovněž prima zážitek, ale nic nehořelo. Pak jsem tedy zvolila "bezpečnější" vosky a zase špatně :-D. Ale myslím, že ta nerezová lampa je skvělý nápad.

Já si většinou "pálím" v Praze a tady kočičku nemám, ta má bydliště v Horní Dolní .

Offline whiskas
Avatar
19535 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 23:31
Reakce na RoSa:

A do té nerezové lze tedy také použít vosk i olej ve vodě - nemyslím tedy vše současně .

Offline RoSa
Avatar
8218 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 23:36
Reakce na whiskas:

jasně! střídám to podle nálady a okolností (ta voda s olejem se musí hlídat - dolévat)

Offline whiskas
Avatar
19535 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 23:37
Reakce na RoSa:

Děkuju :-). Už tu lampu hledám na netu. 

Offline whiskas
Avatar
19535 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 23:38
Reakce na RoSa:

A když už jsme u aromalamp, jaké používáš oleje? 

Offline RoSa
Avatar
8218 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 23:38
Reakce na whiskas:

já jsem ji kdysi koupila v obchůdku v Panské pasáži - netuším, zda tam ještě je (směrem z Příkop po levé straně to bylo)

heuréka: https://aroma-lampy.heureka.cz/blomus-aroma-lampa-cino/#

Offline whiskas
Avatar
19535 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 23:39
Reakce na RoSa:

Už jsem jí našla - pěkná je, pěkná .

V e-shopu Kulina.

Offline RoSa
Avatar
8218 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 23:48
Reakce na whiskas:

to už jsme OT (máme tady na to vlákno): já používám nejradši Salus

Online slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 00:00
Reakce na Renusatko:

Takže stížnost na doktora na pohotovosti nakonec bude. Jen ji nepodávám já, ale jiné oddělení nemocnice. 

Z banální odřeniny 1x1cm je totiž nakonec dost závažný problém, kterému se dalo předejít odběrem CRP a nasazením antibiotik. Toto je ve zprávě z infekčního.

V neděli najednou opět teploty, které v úterý byly až 40. Šli jsme k dětské doktorce, tam měl CRP 204...prostě hrůza. Jelikož na něm nic jiného nebylo, tak dostal antibiotika, širokospektrá, protože dr. vůbec nevěděla na co ho má léčit. Spojitost s nohou už mě po 10 dnech ani nenapadla, vzhledem k tomu, že se to zahojila a v kultivaci z rány nic už nebylo a noha odplaskla. Včera najednou začala noha otékat v třísle a červená  od půlky stehna až do půlky břicha. Dnes celý den na pohotovosti. Hospitalizaci se vyhnul jen za cenu denního ježdění na injekce, 10 dní. A diagnóza růže. Netypická pro dětský věk i místem vzniku. Pravděpodobně infekce z rány a  špatně stanovená diagnózy na chirdě. Teď jen doufám, že už je to poslední akce a že už to bude lepší, když konečně ví, na co léčit. Ještě dva dny bude jednou nohou ve špitále, protože je to velká plocha. 

ufff...

skoré uzdravenie prajem!!!

Offline whiskas
Avatar
19535 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 00:03
Reakce na RoSa:

Děkuji, ty jsem také používala. A už nic nepíšu (tady) a omlouvám se za rozjetí mimo téma. Příště se budu vyptávat ve správné sekci .

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 00:20
Reakce na Renusatko:

Hrozná historka :-( Držím pěsti, pak dej vědět, jak stížnost dopadla....

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 07:06
Reakce na Renusatko:

To je hrozné! Držte se oba a ať je syn brzy zdravý!
Je dobře, že podají stížnost, doufám, že kvůli tomu bude mít doktor co nejvíce problémů, aby si dal příště větší pozor. To je jasné zanedbání.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 07:53
Reakce na whiskas:

Ja som si kúpila difuzér. Pôvodne som plánovala katalytickú lampu ale odradil ma syntetické náplne. Nemám doma nič co horí, ale zvažovala som sójové sviečky. No idem si nejakú objednať.

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 08:31
Reakce na RoSa:

já bych to s těma aroma-lampama nevzdávala!

po všech těch prasklých keramických jsem si pořídila jednou a pro vždy a na věčné časy nerezovou Blomus! tady fakt žádná nehoda nehrozí! 

Hezká, ale připomíná mi krematorium (obřabní síň).  To bude velikostí té fotky.

Offline RoSa
Avatar
8218 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 08:35
Reakce na Bledule:

hele nech si toho, jó?! já si radost zkazit nenechám!