Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 13:18
Reakce na Sweet Potato:

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 13:19
Reakce na macko.pu:

... no to už je druhá vec, ale vieš ako to je, účel svetí prostriedky, tak nejako by si to vysvetlila, nepochybujem

(ale aj mňa by to nasralo, priznávam... a to veľmi)

Vlastne by som sa mala na koho vyhovoriť ...

macko.pu
Avatar
30. listopadu 2017 13:26
Reakce na slniecko:

Vlastne by som sa mala na koho vyhovoriť ...

... vidíš, to je nápad!!!

P.S. a pre všetky všibojace odporúčam tento rozkošný plyšák

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 13:38
Reakce na macko.pu:

to vypadá trochu jako Obludné obludárium

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 17:07

stěžuju si, že jsem se na oběd hrozně přejedla, ještě teď tu funím a má výkonnost klesla pod nulu... a to mám tolik práce 

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 17:08

Takže stížnost na doktora na pohotovosti nakonec bude. Jen ji nepodávám já, ale jiné oddělení nemocnice. 

Z banální odřeniny 1x1cm je totiž nakonec dost závažný problém, kterému se dalo předejít odběrem CRP a nasazením antibiotik. Toto je ve zprávě z infekčního.

V neděli najednou opět teploty, které v úterý byly až 40. Šli jsme k dětské doktorce, tam měl CRP 204...prostě hrůza. Jelikož na něm nic jiného nebylo, tak dostal antibiotika, širokospektrá, protože dr. vůbec nevěděla na co ho má léčit. Spojitost s nohou už mě po 10 dnech ani nenapadla, vzhledem k tomu, že se to zahojila a v kultivaci z rány nic už nebylo a noha odplaskla. Včera najednou začala noha otékat v třísle a červená  od půlky stehna až do půlky břicha. Dnes celý den na pohotovosti. Hospitalizaci se vyhnul jen za cenu denního ježdění na injekce, 10 dní. A diagnóza růže. Netypická pro dětský věk i místem vzniku. Pravděpodobně infekce z rány a  špatně stanovená diagnózy na chirdě. Teď jen doufám, že už je to poslední akce a že už to bude lepší, když konečně ví, na co léčit. Ještě dva dny bude jednou nohou ve špitále, protože je to velká plocha. 

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 17:30
Reakce na Renusatko:

Jezis to je hruza, uplne me z toho mrazi. Kolik je vubec klukovi let?  Cim jste si museli zbytecne projit. Doktor se potrebuje hlavne probrat (jsem prvne napsala neco horsiho, ale asi se to v nasem tisicileti nehodi. Doufam, ze to bude co nejdrive v poradku

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 17:37
Reakce na Karja:

Taky mě mrazí. Hlavně jsem teď ještě dívala na další možné komplikace. Asi lepší nečíst. Syn je ještě ke všemu dost cíťa, tak u něj člověk nikdy neví, co je pravda a co přehnaná reakce. Je mu 16. Sice už má antibiotika od úterý, ale dle doktora na infekčním úplně malou dávku na tak děsný stav, takže zatím nic moc odpvěď. Vypadá prostě dost strašně. A ještě 3 týdny bez školy v prváku. 

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 17:56
Reakce na Renusatko:

Zameskani nevadi, to dozenete, navic pred Vanoci se toho ve skole stejne moc nestihne. Komplikace si necti, ted uz to bude jen dobre, urcite ty vyssi davky rychle zaberou a za par dni bude syn vypadat lip. On je z toho urcite I psychicky zdrblej, to mu taky neprida.:)

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 18:50
Reakce na Renusatko:

Nekteri doktori, fakt...

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 19:21

Jinak ja si prijdu jak blbec. Smlouvu, smlouvu, smlouvu, na vsechno smlouvu a bez podpisu ani ranu! Pro priste. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 19:29
Reakce na Renusatko:

ježiš chudák, to je peklo

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 20:31

a ja si s dovolenim vypůjčím vedle od julči, páč už týden se postrádá balíček firemních dokumentů na cestě z prahy do brna - a prozatím dotazem zjištěno že leží v depu, neztratil se nene, jen není prostě nikoho kdo by ho naložil a přivezl, si počkejte prostě, no bóže

Česká pošta zaviedla novú službu k už stávajúcim. K službám Balík Na poštu, Balík Do ruky, Balík Do balíkovny, Balík Komplet, Balík Nadrozměr, Obyčejný balík, Balík Expres, Cenný balík pridáva novinku

Balík v prdeli.

Offline Pavlena
Avatar
6558 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 20:39

Balik v prdeli...!  Pardon, ale pobavilas...  

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 20:43

A to je jedna z nejčastějších služeb pošty 

Offline Kokoska
Avatar
28411 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 20:49

To není žádná novinka! 

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 20:53

Šmarjá, tak já se musela ukliknout a zvolit tuhle novinku, proto už týden čekám na balík 

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 20:55
Reakce na Renusatko:

To je příšerné zanedbání . Ty story o pohotovostních zařízeních asi nelžou. I když já osobně jsem tedy naštěstí nic takového ještě nezažila. Chudák kluk. 

Offline Kokoska
Avatar
28411 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 20:58
Reakce na Pinot Noir:

Kdybych se minulý týden nepídila po balíku, zítra by se vracel zpět. Šlo to ze Slovenska, takže ho Česká pošta přečíslovala a nešel dohledat pod původním číslem, které mi sdělil odesilatel. Vůbec mi tady nedali vědět, že mám něco na poště. Naštěstí se stal zázrak a dovolala jsem se tam už napotřetí a podle jména a ceny balíku to paní dohledala. Dneska jsem si ho přinesla domů a ve schránce jsem měla dvě upozornění, že jsem si dosud zásilku nevyzvedla.

Offline dzizisketa
Avatar
7492 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 21:02

Vsude snezi, ale tady furt ani prd! Chcu se vracet zvenku mokra, ne mokra a zabahnena!