Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Amun
Avatar
29. listopadu 2017 21:22
Reakce na Gatita:

ježiši fakt upřímně tě lituju  at to bylo kdekoliv, věřím, že to nebylo nic příjemného.

Předpokládám, že jsi je nejspíš chytila od někoho "v utajení" - třeba v mhd nebo v lavici, stačí, aby sis po tom zavšiveném člověku na chvilku sedla. V Londýně je mhd jedno ze semenišť, například v Picadilly line si odmítám sedat, i když je metro volné, protože takovou koncentraci bezdomovců/špinavých lidí člověk jen tak nevidí. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 21:44
Reakce na continuity:

promiň ale na co paragraf?! stačí přece odvšivit. to je otázka co já vím, hodiny?

Offline Pavlena
Avatar
6558 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 21:56

Mno zabit zive teoreticky jde. Ale hnidy za hodinu nevyberes, spis tak za 3 hodiny per hlava. No a z kazde ponechane hnidy se treba uz za hodinu pote muze neco vylihnout.. Ale jako den paragrafu to stejne neresi..

Online viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 22:14
Reakce na Pavlena:

no ten permethrin to zabil všecko, jen pro jistotu se to (už si nepamatuju, byla jsem dítě, druhej? třetí? den opakovalo), a janulik teda píše že i ten Paranit to zabije s hnidama, tak skutečně o nic nejde. samozřejmě problém asi může být když je děcko totál plný vší, peřiny, oblečení... pak to musí být na deratizéra, ale to se v normální domácnosti snad nemůže stát..

Online viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 22:17
Reakce na Pavlena:

jinak pamatuju že maminka mi našla vši den před odjezdem na pionýrskej tábor, samozřejmě šampon a bylo by to vyřešený, jenže! byly tam ty hnidy a v mých černých vlasech viditelný, tudíž se bála že při kontrole před odjezdem (co se předpisově a vždycky dělala každýmu dítěti) mě vytáhnou a vyřadí a co by pak se mnou ty tři neděle dělala. takže strávila půl noci tím že jsem jí spala na klíně a ona mi ty hnidy vybírala jednu po druhé. no brr když si na to vzpomenu:-) a ano odjela jsem:-P

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 22:32

Propána, zachovejte paniku! Kdyby měl zůstat doma z práce každý, jehož dítě mělo vši, hospodářství zkolabuje. A aby to bylo fakt sichr, musel by být doma asi sedm nebo devět dní, což je doba, kterou vajíčka potřebují k vylíhnutí (proto se má dle návodů zábalová kúra po té době zopakovat)

Online Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 22:37
Reakce na Sweet Potato:

Jedine specialni vsi skolka, jinak to vyresit nejde.

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 22:39
Reakce na Karja:

A potenciálně infikovaní dospělí stavět hladovou zeď!

Online Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 22:42
Reakce na Sweet Potato:

Ja to navrhnu praci, ze k sickdaym chci pridat jeste dva vsi dny!

Online viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 22:45
Reakce na Karja:

sedm!! a na kazdy dite

tzv. všickdays;-)

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 22:50
Amun
Avatar
29. listopadu 2017 23:32

sedm!! a na kazdy dite

tzv. všickdays;-)

 

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 11:15
Reakce na Luna:

Tak nějak to mám taky, hlavně nohy mi vždycky zesvalnatí, ale nezhubnou. Ale Tobě se to podařilo, ne? Někde jsem zahlédla, že 15 kilo ....

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 11:41

Nuž, slovnská ekonomika som si vždy myslela, že sa rúca kvôli iným parazitom, nie kvôli všiam...

Ono zas, keď sa každá zavšivená hlavička nechá doma až kým nie je definitívne odvšivená, asi to pomôže predísť šíreniu.

Tie kupenské šamóny vraj nefungujú kvôli tomu, že sú na ne tie potvory už rezistenté...čo je na tom pravdy neviem, dávam ako som dostala...od pani magistry v lekárni.

Apropó, ten elektrický všiváčik u nás nefungoval vôbec . Asi sú proste niektoré vši už rezistentné aj na elektrinu, alebo čo...to vyzerá ako dobrý začiatok nejakej apokalyptickej sci-fi.

macko.pu
Avatar
30. listopadu 2017 12:14

.. ach, baby, vy to zase s tými všami preháňate, (ako vždy) , že PN, to nemyslíte vážne

hele, ak si chcete byť na 1 000 000% isté, že pokapali komplet, tak nalejte do lavóra manželovu slivovicu z moravy, aspoň 1 liter a a vložte tam celú hlavu minimálne  na 3 minúty ... hotovo, vybavené

ináč "pekné" videjko, len pre drsné povahy, citlivky sa začnú škriabať ihneď

http://www.dailymail.co.uk/video/news/video-1214473/The-worst-head-lice-video-world-warned-you.html

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 12:23
Reakce na macko.pu:

My sa chceme zbaviť vší, nie manžela, ktorého klepne, keď zistí, čo sa stalo s jeho moravskou slivovicou.

Amun
Avatar
30. listopadu 2017 12:23
Reakce na macko.pu:

video nemám odvahu si otevřít. Jinak naložit manžela do slivovice na tři minuty, to spolehlivě oddělá i jeho, ne? 

macko.pu
Avatar
30. listopadu 2017 12:40
Reakce na Amun:

video nemám odvahu si otevřít. Jinak naložit manžela do slivovice na tři minuty, to spolehlivě oddělá i jeho, ne? 

... nie, preboha, zrovna TY určite na to neklikaj, nechcem ti pokaziť deň

macko.pu
Avatar
30. listopadu 2017 12:42
Reakce na slniecko:

My sa chceme zbaviť vší, nie manžela, ktorého klepne, keď zistí, čo sa stalo s jeho moravskou slivovicou.

... no to už je druhá vec, ale vieš ako to je, účel svetí prostriedky, tak nejako by si to vysvetlila, nepochybujem

(ale aj mňa by to nasralo, priznávam... a to veľmi)

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 12:45
Reakce na slniecko:

Když se kácí les...