Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline carries
Avatar
1107 příspěvků moje polička 29. června 2020 18:26

viktorka_od splavu no je. Pritom ale fakt finančnou núdzou netrpia

Offline dzizisketa
Avatar
7447 příspěvků moje polička 29. června 2020 19:29

Já chodím za dědou na hřbitov vždy, když jsme u babičky. Znám i všechny hroby kolem a po cestě k oběma branám

Offline Karja
Avatar
35834 příspěvků moje polička 29. června 2020 19:35

Z jinyho tematu....normalne se mi v pokoji objevily jehly....na koberci. Takze ted lezu po ctyrech, ani nemuzu rict, ze to rozsypaly deti, i jsem skontrolovala tajnou krabicku jehel a spendliku, nic nechybi. Proste kde se vzaly, tu se vzaly.Nutno rict, ze je to pokoj, kde x let byl sici stroj a pak i krabice s krejcovskymi vecmi po dedovi, ale to jsem uz snad pred rokem vyklizela a uklizela. Proste to vyplulo z nejakeho neznameho kouta....a stve me to, samozrejme tam deti chodej, malokdy ale prece...

Offline notna
Avatar
6532 příspěvků moje polička 29. června 2020 22:15

Karja Se děda naštval. Co jste mu vyvedli?

Já jednou natrepavala péřový polštář a zabodla si do ruky jehlu! Asi ji tam nekdo ztratil, když polštář šil. Spávala jsem na něm roky

Offline Karja
Avatar
35834 příspěvků moje polička 29. června 2020 22:58

notna No deda s babi, ti klid asi nemaj, to je pravda.

No ja ted furt premyslim, zda si to nemohly nejak zapichnout deti nebo my, ale snad ne, ty jehly lezely a zas takovej pruchodak to neni. Ted tam dam samozrejme embargo vstupu a budu prohledavat kazdickej kout a skviru v nabytku. Fakt nechapu, kde se to tam mohlo vzit!

Offline continuity
Avatar
33670 příspěvků moje polička 29. června 2020 23:00

Karja nemůže ti někdo půjčit silnej magnet?

Offline Karja
Avatar
35834 příspěvků moje polička 29. června 2020 23:04

continuity Nevim, od koho bych shanela, ale ja myslim, ze koberec bude cistej, spis pak hledat nekde v nabytku nekde v rohu nebo na policce nejaky musely byt ukrytY, proste nekde musi byt zdroj, to nejde prece jen tak'

Offline Kokoska
Avatar
28296 příspěvků moje polička 30. června 2020 09:22

Karja pak napis do ducharskyho vlakna

Offline evik77
Avatar
757 příspěvků moje polička 05. července 2020 16:42

Zase stržená jmenovka ze zvonku. Že to toho našeho souseda baví...

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 05. července 2020 16:49

evik77 Prosim? To on dělá tak nějak ze sportu pravidelně? 

Offline evik77
Avatar
757 příspěvků moje polička 05. července 2020 17:49

whiskas Tak.....babička si stěžuje na "styl" jejich úklidu (sem tam). A on se kamarádí se členem výboru SVJ, takže má vše z první ruky. A po její stížnosti se něco stane... Před rokem to byl např. zalepený zámek od bytu (byt je ovšem můj). Ten člen výboru - jeho kamarád - se k tomu vyjádřil, že to mohl ale udělat kdokoliv cizí z venku - v domě, kde se vchod zavírá a zamyká, přijde někdo neznámý z venku a vybere si jen naše dveře :-) ?  I policista řekl, že to těžko. 30 let jsme neměli problém a teď.... Včera zase něco proběhlo, tak se ještě prý vysmál, že si může babi stěžovat klidně předsedkyni výboru (s tou si ten soused také tyká). A dnes zase stržená cedulka... Jsou tu jen v nájmu, tak doufám, že se brzy odstěhují. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 05. července 2020 18:02

evik77 A soused je dospělého věku a svéprávný ? Takových zhovadilostí snad normální osoba není schopna. Navíc nerozumím, co tím sleduje. Strašný a zvláště, když má známosti na "vyšších" místech. 

Offline Kokoska
Avatar
28296 příspěvků moje polička 05. července 2020 18:08

evik77 nektery lidi jsou hovada. Dejte si nad dvere malou kamerku a pak by si babicka pro zajimavost mohla jit na neco postezovat.

Offline evik77
Avatar
757 příspěvků moje polička 05. července 2020 18:08

whiskas O omezení jeho svéprávnosti mi není nic známo :)  . Co by tím sledoval - asi nás chce vytočit....  Do pomsty už zapojil i své dvě dcery cca 8 a 6 let (nebo to byla možná jeho družka) - ani jedna z nich nepozdraví. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 05. července 2020 18:11

evik77 Tak tím nezdravením vás jistě velmi vytrestají . Fakt hrozný, čeho je dospělý člověk schopen. 

Offline evik77
Avatar
757 příspěvků moje polička 05. července 2020 18:14

Kokoska To už mě napadlo, ale mám za to, že by to muselo být odsouhlaseno na schůzi společenství, protože by natáčela i všechny ostatní sousedy, kteří procházejí (GDPR a tak...). 

Offline Kokoska
Avatar
28296 příspěvků moje polička 05. července 2020 18:51

evik77 za pokus prednest to na schuzi by to stalo, kdyz udajne dokaze nekdo cizi opakovane vlezt do domu a skodit. Kdopak by asi byl nejvic proti? Mohla by byt pridelana tak, aby mirila jen na vase dvere, ne na chodbu.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 06. července 2020 10:51

evik77 prodávají se i atrapy.. já myslím že by postačilo oznámit, že tam tu kameru dáš. jinak na úklid je lepší si někoho zaplatit, tenhle systém vždycky generuje zbytečné sousedské spory

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 06. července 2020 11:46

rozarka toto ani jeden jeho koncert som nestihla navstivit