Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 14. května 2018 20:00

Jiná Realita Ale tak je to pitomy, melo ji bejt jasny co bude nasledovat, ale ze by me to pohorsovalo? Mne je to sumak

Offline Janulik03
Avatar
16722 příspěvků moje polička 14. května 2018 20:37

paktofonika nespominala si ze byt je vas? Tak ako ze na chvilu sa to neoplati? 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 14. května 2018 20:39

Janulik03 Lebo ho chceme predať. 

Offline Janulik03
Avatar
16722 příspěvků moje polička 14. května 2018 20:46

paktofonika jo aha. Tak vela stastia pri predaji, nech vam to vyjde co najlepsie.

Offline 999
Avatar
17610 příspěvků moje polička 14. května 2018 20:58

Já když tady čtu o těch chlapech, co se handrkují o druhé umyvadlo/koupelnu/okno....tak je fakt nechápu. S někým žijí, asi ho milujl, když s ním chtějí stavět dům, a pak jim stojí za to se zaseknout na takových blbostech? Chceš okno nad linkou? Když ti to udělá radost..Když nám budou chybět skříňky, tak aspoň nebudeme muset nakupovat tolik talířů:-).

Já bych o tom mohla napsat knížku (i ze zážitků z mého oboru), jak občas chlap prokaučuje šanci být tím princem na bílém koni...

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 14. května 2018 21:06

paktofonika dve umývadlá sú super, rodičia si ich dali po rekonštrukcii spraviť v kúpeľni a je to paráda. Presne ako píše Potrefenáhusa, je to veľmi praktické, ak pri jednom si trebárs otec čistí zuby a holí sa, mama si pri druhom môže fúkať vlasy alebo zároveň umyť zuby. Čo by som dala za to, keby sme 2 umývadlá mali za čias mojej puberty, vtedy bolo strašné sa ráno prestriedať v kúpeľni všetci na rovnakú hodinu do školy a práce a to sme si len potrebovali umyť zuby, učesať sa a pod. Nikde sa bordel na nich nehromadí, v strede medzi zrkadlami majú držiak na kefky/pastu, na boku je polička, kde má každý svoju kozmetiku, architektka to veľmi dobre navrhla, vyzerá to esteticky a zároveň je to všetko funkčné.

Offline Karja
Avatar
35956 příspěvků moje polička 14. května 2018 21:07

999 Nedelas ty do tech drahejch kovu? Tam se sance byt princem na bilem koni prokaucuje hrozne jednoduse. 

A koupelny, ja si hrozne rada povidam s pritelem, kdyz jsem ve vane nebo naopak. Asi jak je klid si vsechno rict:-D. Alej jako ja ve vane dlouho relaxuji, nedrhnu se tam od kolomazu nebo nediepiluji po mesicnim treku, to by asi na povidani nebylo fajn.Takze ja bych misto druheho umyvadla asi brala nejaky kresilko nebo lenosku:-).

Offline 999
Avatar
17610 příspěvků moje polička 14. května 2018 21:13

Karja Do drahých šperků . Tam je to rychlý dost...:-).

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46114 příspěvků moje polička 14. května 2018 21:14

Karja jo tak křesílko jsem měla v minulé koupelně! též bych ho označila za nezbytnost

Offline Karja
Avatar
35956 příspěvků moje polička 14. května 2018 21:18

999 Tak rekni, cim nejvic prokaucujou? Nakoupi zirkony?:-D.

viktorka_od splavu Ja ho u nikoho jeste nazivo nevidela:-D. Bych se rano asi vypravovala pres hodinu, ja u liceni piju caj/kafe a licim se v kuchyni, ani nevim proc, v koupelne je svetla plno, asi abych mohla sedet. Takze se uplne vidim, jak sedim v koupelne v kresilku s kafem a cumim.

Offline Karja
Avatar
35956 příspěvků moje polička 14. května 2018 21:18

999 Tak rekni, cim nejvic prokaucujou? Nakoupi zirkony?:-D.

viktorka_od splavu Ja ho u nikoho jeste nazivo nevidela:-D. Bych se rano asi vypravovala pres hodinu, ja u liceni piju caj/kafe a licim se v kuchyni, ani nevim proc, v koupelne je svetla plno, asi abych mohla sedet. Takze se uplne vidim, jak sedim v koupelne v kresilku s kafem a cumim.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46114 příspěvků moje polička 14. května 2018 21:21
Reakce na 999:

Já když tady čtu o těch chlapech, co se handrkují o druhé umyvadlo/koupelnu/okno....tak je fakt nechápu. S někým žijí, asi ho milujl, když s ním chtějí stavět dům, a pak jim stojí za to se zaseknout na takových blbostech? Chceš okno nad linkou? Když ti to udělá radost..Když nám budou chybět skříňky, tak aspoň nebudeme muset nakupovat tolik talířů:-).

to je přesný

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46114 příspěvků moje polička 14. května 2018 21:27

Karja já si nosím čaj do koupelny:-) vsedě to neumim, potřebuju velký a malý zrcadlo a umyvadlo a spoustu věcí (fén, žehličku...  to bych musela mít všechno v kuchyni nebo chodit furt sem a tam. koukám to zní jako bych si dělala hodinu vlasy a druhou hodinu mejkap, mám na to cca 20 minut včetně sprchy:-)

křesílko sloužilo povětšinou na odkládání svršků, převlíkání dětí a taky na sezení u vany a pokec s partnerem, samozřejmě. bylo tam na něj takový příhodný místo prostě, navíc u radiátoru... skoro jsem na to zapomněla, ještě mi začne chybět!

Offline 999
Avatar
17610 příspěvků moje polička 14. května 2018 21:28

Karja Zirkony nemám v nabídce :-). Nejhorší jsou řeči dopředu - moje žena je naštěstí rozumná, ta moje na to vůbec není... Naparují se, pošlou Popelku samotnou, ať si vybere, a ta když se má rozhodnout, tak si přirozeně vybírá to nejkrásnější :-). A v okamžiku, když má žena vybráno, chtějí něco v kategorii o 20 % níže... Mohli být tím princem, a teď tu svojí princeznu přemlouvají na menši kámen .

Offline Sweet Potato
Avatar
34868 příspěvků moje polička 14. května 2018 21:30

Karja Křeslo v koupelně máme, ale já tam nejradši sedím na zemi.

Offline Karja
Avatar
35956 příspěvků moje polička 14. května 2018 21:36

Sweet Potato S flaskou? Promin, ale jina asociace me nenapadla. Ve filmech ne vzdycky ubrecena zenska na zemi s flaskou v koupelne! No my mame koupelnu mini, kdyby byla vetsi frknu tam susicku nebo koupelnovou skrinku navic a pak vymyslim bejkarny typu kresilko. Ale zavidim, zavidim;,).

Offline dzizisketa
Avatar
7488 příspěvků moje polička 14. května 2018 21:39

Koupel si nejvíc užiju, když muž není doma, takže mi akorát chodí pes frkat do pěny.

Offline Karja
Avatar
35956 příspěvků moje polička 14. května 2018 21:39

999 Trapas, bud koupim nebo neposilam. Nebo si najdu skromnou zenskou jako jsem ja! Ja mivam I takovej ten ,,spatnej drahej,, pocit.:-D:-D.

Offline 999
Avatar
17610 příspěvků moje polička 14. května 2018 21:46

Karja Skromný ženský jsou nakonec nejlepší....

Offline Sweet Potato
Avatar
34868 příspěvků moje polička 14. května 2018 21:54

Karja No...áno aj, ale bez slz.