Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 14. března 2020 19:54

viktorka_od splavu ja jsem sla za humna kolem Botice a bylo tam dost lidi, pejskari i cyklisti.

Online Fiction
Avatar
1488 příspěvků moje polička 14. března 2020 19:55
Reakce na Garfie:

 

A mimochodem, přidám další jobovku k našemu nemocnému lékaři, ve Šternberku uzavírají celou internu, mají tam pacienta s koronavirem, nastoupil už nakažený. 

​Zajímalo by mě, jak dlouho to půjde takto řešit. Na jakou internu pujdou pacienti, když bude tato zavřená? Myslím ti noví, co každý den na intrenu míří a jejich nemoc nemá nic společného s koronavirem? To se postpně zavře všude? To nepůjde, zmírní se kriteria pro karanténu, pryč z nemocnice půjde jen ten, kdo bude pozitivně testován. Takový italský postup...postup do pekel. A takový zvolili už v té Břeclavi na ARO...

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 14. března 2020 20:15

Kora 

Jasně.

Online Garfie
Avatar
24046 příspěvků moje polička 14. března 2020 20:30

Fiction Zavřelo se teda jedno oddělení, ale stejně, to jsou jen dnes na Olomoucku dvě oddělení nemocnice!! A do kraje přišlo něco lehce přes dva tisíce respirátorů...

Offline barbucha blogger
Avatar
30708 příspěvků moje polička 14. března 2020 20:34
Reakce na A666:

​No, doktor Ti nic nepošle, to posílá hygiena anebo Ti musí vydat potvrzení, že tě mají odebrat v místnsoti kam dojedeš sám.... 

​Doktor by to měl neprodleně na hygienu nahlásit, když mu zavoláš. Takže jo, pošle ti je hygiena, ale doktor je ten mezistupeň.

Offline continuity
Avatar
33843 příspěvků moje polička 14. března 2020 20:43

viktorka_od splavu pobyt na sluníčku posiluje imunitu, říká 11 lékařů z 10.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 14. března 2020 20:47

continuity já vim no.. ale muži neni dobře už odvčera a prospal celý odpoledne, já teda usnula taky, ale nasílu jsem se na to slunko donutila, tak doufám že to zabere

Offline continuity
Avatar
33843 příspěvků moje polička 14. března 2020 20:50

Čísla budou naskakovat minimálně týden až 14 dni, ať už dnes uděláme cokoliv. To, co vychází v testech jsou nakažení, kteří si to pořídili ještě před uzavřením škol. 

Offline continuity
Avatar
33843 příspěvků moje polička 14. března 2020 20:50

viktorka_od splavu pokud ti není dobre, tak si lehni do postele. Ať nedopadnete jak ten taxikár. 

Online Garfie
Avatar
24046 příspěvků moje polička 14. března 2020 20:51

continuity  To je jasný. O nic méně děsivý teda :-)

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 14. března 2020 20:59

Fiction Musím říct, že tě chápu. Jsme neakutní ambulantní provoz, soukromé zařízení. Denně nám projde kolem 60 lidí, které máš 15 minut v místnosti, musíš k nim několikrát na pár centimetrů. No a respirátory ani omylem a roušky taky ne. Rozhodně nám dopoledne sedí v čekárně víc než těch 25 lidí + pracovníci a čekárna nemá okno. Že by mohli být metr od sebe to ani omylem. Jsem zvědavá, jak dlouho budeme fungovat ve zdraví. 

Offline Kammila
Avatar
645 příspěvků moje polička 14. března 2020 21:02
Reakce na continuity:

viktorka_od splavu pobyt na sluníčku posiluje imunitu, říká 11 lékařů z 10.

​my dnes udělali výšlap v Beskydech po trase kterou nikdo skoro nezná a tudíž tam nikdo nebyl, slunečno bylo dost a teď sedíme nad vínem (v nějakém vtipu byl alkohol doporučen). Myslím, že pro prevenci jsme dnes udělali dost a pokud se zítra nevzbudíme a nebude zákaz vycházení, uděláme repete

Offline continuity
Avatar
33843 příspěvků moje polička 14. března 2020 21:08

Garfie děsivý to není, děsivé jsou ty chybějící respiratory. Toto je prostě fakt a není potřeba se tím nechat vyvést z míry. ono se dá dokonce s použitím modelu odhadnout, jak se ty čísla budou vyvíjet, ze Prymula řekl stovky příští tyden, to není žádné věštění z křišťálové koule, ale dost triviální matematika.

Hlavně,pokud se začne víc testovat, tak ty čísla jeste naskacout, ake to je taky vlastne dobře. 

Online Garfie
Avatar
24046 příspěvků moje polička 14. března 2020 21:10

continuity Já vím, mám ty čísla a grafy nastudované, muž tady zrova simuluje, kdy bude muset zavřít fabriku. Ale stejně se nedokážu ubránit nějakým emocícm, ty to bereš hrozně racionálně (a je to pochopitelně dobře!)

Online Fiction
Avatar
1488 příspěvků moje polička 14. března 2020 21:22

continuity no přesně,  jo naprosto nemožný nechat se testovat, nejde si nikam dovolat. Neustále  se mění kritéria pro to, kdy je testování indikované. Protože čím vic testovaných,  tím víc pozitivnich a to přece nechceme . A navíc jsou ta testovací pracoviště přetížená. 

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 14. března 2020 21:31
Reakce na barbucha:

​Doktor by to měl neprodleně na hygienu nahlásit, když mu zavoláš. Takže jo, pošle ti je hygiena, ale doktor je ten mezistupeň.

​No, ono primární pokyn je, že Ty máš volat na hygienu. A když se nedovoláš anebo oni ti nezavolají nazpět jak slíbili, tak smůla. navíc musí vyhodnotit, že opravdu potřebuješ test (aneb včera večer si hygienička stěžovala, že se lidi zbytečně chtějí nechat testovat)

v realitě to prostě enfunguje, testuje se málo....

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 14. března 2020 21:47

Renusatko A pomohly by vam aspon trochu bavlnene rousky, ktere se daji vyvarit? 

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 14. března 2020 22:00

Solathis Já vůbec netuším. Spíš možná psychicky. Já jsem se o to nijak nezajímala, protože jsem myslela, že se nás bude týkat uzavření. Zase chápu majitelku, která v tom má peníze, ale pomůcky by zajistit měla. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 14. března 2020 22:01

Renusatko tak mozna se te bude tykat rozsireni ocr na vetsi deti, jestli to schvali

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 14. března 2020 22:18

Renusatko Tvrdi se, ze 60-70% oproti normalni, skrobena mozna jeste o trochu vic. Svadlenky to ted maji jako volnocasovou aktivitu, kdybyste chteli, muzu vvas zkusit nejak nakontaktovat.