Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline continuity
Avatar
33410 příspěvků moje polička 06. července 2020 12:02

eless já jsem stihla, bývalo to výborné, on byl vůbec neuvěřitelný. Chtěla jsem ještě jeden, ale to zrušili. 

Online rozarka
Avatar
3974 příspěvků moje polička 06. července 2020 12:10

eless Já ano a byl to zážitek. Když člověk uváží jeho věk,klobouk dolů.

Online Mrakoplas
Avatar
8769 příspěvků moje polička 06. července 2020 12:29

continuity ja som hrozne rada, ze som tiez jeden stihla aj ked ho tusim zo dva krat presunuli, az som nedufala 

Online Pinot Noir
Avatar
24391 příspěvků moje polička 06. července 2020 13:16

rozarka

Miluju jeho hudbu, na koncertě jsem byla a byl to zážitek.

Online rozarka
Avatar
3974 příspěvků moje polička 06. července 2020 13:23

Pinot Noir Jo,ta je velkolepá

Online Sweet Potato
Avatar
34772 příspěvků moje polička 06. července 2020 13:39

rozarka Krásný věk.

A taky patřím mezi ty, co koncert nestihli. Pořád něco odkládám

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 06. července 2020 14:28

Koncert jsem stihla, hned ten prvni...A jeho melodie me provazi zivotem, Chi mai nam hralo misto svatebniho pochodu a hned po ni melodie z Tenkrat na zapade. Ta hudba je uplne nebeska...

Offline carries
Avatar
1105 příspěvků moje polička 06. července 2020 15:32

Ja som stihla jeho koncert pred 5 rokmi a bol to neskutočný zážitok

Offline crazydaisy
Avatar
2666 příspěvků moje polička 06. července 2020 19:53

Úžasná hudba a úžasný člověk. Mohl tady ještě být, prý zemřel na úraz.

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 09. července 2020 11:10

Stěžuji si na počasí. Už třetí den v kuse prší a nejvyšší teplota dnes jen 15 stupňů. Kde je léto? Když se náhodou oteplí, tak se udělá totální dusno a prádelna.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45986 příspěvků moje polička 09. července 2020 11:20

Yvraine ja si presne takovehle leto pamatuju jako dite.. vzdycky bylo cely cerven nadherne a jakmile zacaly prazdniny, 14 dnu kosa a deste:-))

Offline Zina
Avatar
5842 příspěvků moje polička 09. července 2020 11:27

viktorka_od splavu Já si to taky tak pamatuji, hlavně prvních 14 dní v červenci bylo dost rizikových. Kosa a deště mi teda až tak nevadí, ale bez těch skoků ze skoro 30 na 15 bych se obešla 

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 09. července 2020 11:28

viktorka_od splavu 

Nostalgicky vzpomínám na léta tak cca 7 - 9 let zpět... Přes den bylo slunečno a téměř každou noc sprchlo, takže rána byla chladnější a úžasně svěží, přes den slunce, ale ne parno... A spaní při otevřeném okně na větračku a bubnování deště venku

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 09. července 2020 11:28

Yvraine presne tohle miluju, ale uz jsem to teda dlouho nezazila...

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 09. července 2020 11:29

Zina 

Tyhle skoky jsou nejhorší... a poslední dobou to snad jinak než ode zdi ke zdi s počasím není.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 09. července 2020 11:40

Jo, buď je vedro, že se v noci nedá spát, nebo zas zima a déšť.

A já jsem vždycky o den posunutá, jak to beru podle ráno kouknu a vidím, tak zásadně se navlíknu jak na sibiř, když se pak odpoledne oteplí na třicítku a druhý den tedy beru letní šaty, abych pak domů přišla zmrzlá jak psí houno.

Já bych tedy pěkně prosím chtěla teplotu konstantně tak kolem 23 - 25 stupňů, ideálně abych mohla každé ráno obliknout něco s krátkým rukávem a sandály naboso. Děkuji

Offline MP Meri
Avatar
5403 příspěvků moje polička 09. července 2020 12:12

Já jsem z toho počasí opravdu zoufalá Že mi kvůli koroně padly všechny zahraniční plány, s tím jsem se nějak smířila. Nějak nejsem schopná zatím ty plány nahradit, chtěli jsme jet do Slovinska, teď ten zmatek s vyřazením ze zelené zóny, pak zas zpět, měla jsem jet s dítětem sama, tak představa, že někde shánim testy pro oba, plus nějaká čekačka na hranicích ... situace mi prostě přijde i na můj vkus dost nestabilní, abych vyrazila jen s batoletem. Ale NEVADÍ, vždyť léto v Čechách je taky super, užijeme si to tak jako tak, budeme jezdit po výletech, na zahradu ... No, takže minulý víkend jsme klepali kosu na Lipně, tenhle víkend jsme měli jet na Seč, no má tam být v sobotu 13-14 stupňu a déšť, takže jsme to pro jistotu zrušili. Takže ve finále furt dřepíme doma a já dělám aktivity vyhrazené na dlouhé zimní večery - čtu si, pletu, lepím fotky do fotoknih a podobně. Jako dobrý, což o to, ale co budu dělat v říjnu???

Už jsem i ze zoufalství chtěla vyrazit někam na hřiště nebo něco, ale marná sláva, písek mokrej, v Zoo zvířata zalezlý, snad jedině nějaký tropický skleníky Se přiznám, že úplně poprvý dokonce uvažuju, že odložím nástup do práce až budou malému tři roky, což jsem NIKDY nechtěla. Protože podle stávajícího plánu budu už příští léto makat pěkně na plnej úvazek a já se fakt těšila, že budeme spolu s malým cestovat, že mu "ukážu svět" ... No nic, díky za odložení, už to muselo ven

Offline Karja
Avatar
35727 příspěvků moje polička 09. července 2020 13:26

Ja jsem s pocasim desne spokojena!!! Kazdej den klikam na predpoved na vyhled na dalsi tyden a rikam si ,,jojojo,,!!!! Samozrejme zaplavy a privalove deste me mrzi, to si nepreju, ale tohle promenlive chladne pocasi je super. Ta srpnova parna nebudou tak hrozna, to uz je chladno aspon v noci.

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 09. července 2020 13:26

MP Meri Jeďte do Řecka! Nebo k někomu na návštěvu  Malej je stejně ještě asi moc malej na objevování světa... to si ten rodičák klidně prodluž! Prostě většinou nic nevychází podle plánu s malýma dětma, to je nějakej přirodní zákon či co. Čím méně plánů, tím líp.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45986 příspěvků moje polička 09. července 2020 13:31

Karja

MP Meri mne to ted prijde uplne idealni na turistiku (vedra nenavidim) jen s tim malym je to asi problematictejsi. ovsem na to ukazovani sveta mas jeste minimalne 15 let