Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 09. července 2020 13:50

Karja souhlasím. Sice jsem si myslela, že se na dovolené u Třeboně aspoň jednou vykoupu, ale lepší tohle než 14 dní v kuse 35, pak jeden mrak, ochlazení na 29 a potom nanovo, jak bývalo poslední dobou zvykem. Na turistiku ideální. 

Online Pinot Noir
Avatar
24461 příspěvků moje polička 09. července 2020 13:57

Karja

Mně připadá, že horkých dnů bylo dost, resp. vždycky, když už mi teplo začne lézt na nervy, příjemně se na pár dní ochladí. Konečně rok, kdy nejsem už v červnu vedry úplně umořená s vyhlídkou na další nejmíň dva měsíce horka a sucha. A vyšlo mi parádně i to, že jsem loni na podzim a letos vysadila takové množství rostlin a pěkně se mi přirozeně zalévají a bují. V minulých několika letech bych vypustila z hadice majlant.

Offline žluťásek
Avatar
7615 příspěvků moje polička 09. července 2020 14:05

MP Meri máte gumovej obleček? Mokrej písek je super na stavění, když mu dáš gumový kalhoty, užije si to parádně.

Já jsem teda po mnoha letech z počasí nadšená. Sice jsme zrovna nemocný všichni , ale pojedem brzy do jizerek a už se nemůžu dočkat. Doufám, že tohle počasí vydrží. Loni jsme tam měli taky chladno a deštivo a bylo to úplně senzační.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 09. července 2020 14:09

žluťásek my taky máme v plánu Jizerky a pak ještě Krušné hory. Deštivo by být úplně nemuselo, naše mimino to pod boudou už moc nebaví a na sezení to zatím úplně nevypadá. A výhody gumového oblečení potvrzuji, na hřiště nechodíme jen vysloveně v dešti, to mě nebaví.

Offline žluťásek
Avatar
7615 příspěvků moje polička 09. července 2020 14:15

Evaeva mně teda neva ani ten vlhký písek a gumový oblečení dávam jen vyloženě v dešti. Radši vezmu dvoje tepláky.

My jsme teď třetí den zavření všichni doma a je to už k nevydržení, vůbec si neumím představit, že to někdo dělá dobrovolně :)

Loni jsme si dali jeden vydařený výlet v pořádném dešti, dítě jsme posadili do kočáru pod pláštěnku. Byla tam schovaná i moje kabelka a uvnitř vyštrachal krabičku kinder čokoládiček. Takový to větší balení, jak je jich tam asi šest, měly být na celou dovolenou. Mno, vymet je všechny samozřejmě. A my si mezitím libovali, jak je tam nezvykle hodnej a třeba i usne

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 09. července 2020 14:37

žluťásek já mu ty kalhoty dávám, i když jdeme třeba hned po dešti, může si sednou klidně do louže, ale nepotí se, jako kdyby měl i tu bundu. Starší má déšť rád, ale mladší je zvyklý jezdit na břiše a to jde max v mrholení. Na zádech se po půl hodině nudí.

Offline Karja
Avatar
35837 příspěvků moje polička 09. července 2020 14:47

žluťásek :-D:-DHahaha, tak to me pobavilo ty cokoladicky.

No ja jen proste nemam rada teplo, doma bydlime v patre, sic s novymi okny, ale bez zatepleni, takze se nam to dost nahreje, vyvetrat a podchladit lze max rano. A v teple je mi vzdycky soufl, boli me hlava a tak, lezet nekde ve stinu, tak to dam, ale na nejaky bezny den pro me tricitka fakt neni;-). Jsem zvedava na nase rodinne dovolene, kam my se mnou budeme jezdit, ostatni jsou jasny jizni typy!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 09. července 2020 14:58

Karja pojedeš sama! To bude ta pravá dovolená.

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 09. července 2020 15:00

Stěžuju si na sebe, udělalo se mi tak zvláštně blbě, "jako dřív", tj. předtím, než jsem přišla na lepkovou intoleranci, a hleďme, v japonské směsi, kterou už druhý den křoupu v práci, je pšenice

Offline Karja
Avatar
35837 příspěvků moje polička 09. července 2020 15:02

Mohučanka Tak ber to z lepsi stranky, potvrdilo se ti to;-)

Evaeva No kdyz bude more teple a vzduch do 28, tak to dame;-)  Jen to bude asi drazsi no!

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 09. července 2020 15:09

Karja no jo

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 09. července 2020 15:13

žluťásek No jo, ale co já na tom písku! Mě nebaví tam klepat kosu ve svetru. Už tak mi přijde hřiště jako ztráta času, ale když se u toho můžu aspoň vyhřejvat na sluníčku, tak zkousnu ledasco. 

Nejvíc mi chyběj ty teplý večery a noci, jako na balkóne jsem večer bez tlustejch ponožek, svetru a deky seděla za poslední měsíc tak dvakrát? To je fakt k pláči Když já jsem jasnej jižní typ, dovolená v softshellce a goretexu mě nebaví (pokud zrovna nejedu do Alp), já chci chillovat někde v houpací síti, máchat nohy v potoce, piknikovat, grilovat, jet se koupat do lomu, pracovat na zahradě ... Jako takhle jak je teď, může bejt celý jaro a podzim (pro mě za mě i v zimě :D), nechápu, že se to musí cpát ještě do léta

Offline Karja
Avatar
35837 příspěvků moje polička 09. července 2020 15:17

MP Meri :-D:-D Promin, ale me ted cizi ,,nestesti,, dela hroznou radost:-D Kdyz nemuzu chillovat ja, nebude nikdo:-D:-D:-

Offline Magráta
Avatar
7770 příspěvků moje polička 09. července 2020 15:27
Reakce na Pinot Noir:

Karja

Mně připadá, že horkých dnů bylo dost, resp. vždycky, když už mi teplo začne lézt na nervy, příjemně se na pár dní ochladí. Konečně rok, kdy nejsem už v červnu vedry úplně umořená s vyhlídkou na další nejmíň dva měsíce horka a sucha. A vyšlo mi parádně i to, že jsem loni na podzim a letos vysadila takové množství rostlin a pěkně se mi přirozeně zalévají a bují. V minulých několika letech bych vypustila z hadice majlant.

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 09. července 2020 15:37
Reakce na Karja:

MP Meri :-D:-D Promin, ale me ted cizi ,,nestesti,, dela hroznou radost:-D Kdyz nemuzu chillovat ja, nebude nikdo:-D:-D:-

​Ty ! Máš štěstí, že tě lituju !

Offline Tulipe
Avatar
2467 příspěvků moje polička 09. července 2020 15:48

Mně letošní léto zatím připadá ideální, pár horkých dní už bylo, ale jinak se to hezky střídá. Jojo, teď dva dny pršelo, ale už je venku zase 25, zítra má být 29.  Na balkoně večer jsem jen od začátku července seděla už několikrát bez deky a ponožek :D  

Online Pinot Noir
Avatar
24461 příspěvků moje polička 09. července 2020 15:50

K tomu klepání kosy, třeba dnes nesvítí slunko, ale je horko. Jsme na zahradě a při běžném pohybu ze mě kape pot. Mám někdy pocit, že žiju v jiném vesmíru

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 09. července 2020 15:53

Pinot Noir dneska se udělala taková ta klasická nepříjemná prádelna.

Offline Karja
Avatar
35837 příspěvků moje polička 09. července 2020 15:54

MP Meri :-D:-D:-DJojo, ja jsem politovanihodna osoba:-D. Ale zitra se ma oteplit! Na jeden den:-D! Navic jsem si rekla, ze si nebudu letos v ramci setreni uz kupovat nic letniho, coz se da skvele splnit! 

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 09. července 2020 15:54

Jako sorry! Ale já fakt nevím. Realtime fotka!