Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 28. března 2020 07:29

Jo a mě teda netrápí, ze nemuzu chodit do kina a vést smalltalky s cizíma lidma, ale ze nevidím mamu a kamarády, všechno ještě zostreny pobytem na vidrholci, jsem strašně vděčná, ze jsem stihla ještě pražský minikafíčko s kamarádkama tesne před karantenou, a to se mi tam už kvůli obavám nechtělo a chtěla jsem to zrušit...

a za to dobrý kavarensky kafe bych za chvíli už asi i vrazdila...

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 28. března 2020 07:36

711990 me tech poslednich par stran prijde uplne mimo, proc se jeste k tomu vsemu TED stresovat tim, jestli bude ryze nebo me nacipuji... dokonce mam pocit, ze jsou lide (nejen na parfu), kteri se na apokalypticke scenare vylozene tesi. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24461 příspěvků moje polička 28. března 2020 07:41

Lamicka Potrefenáhusa

Přesně tohle jsem si včera říkala, že je snad lepší sledovat to zpravodajství, než tohle, poslední strany mi přijdou úplně toxické. K čemu to má pomoci se takhle užírat katastrofickými scénáři, na jejichž vývoj nemám žádný vliv? Mě to tady včera úplně nadzvedlo

Offline 711990
Avatar
17131 příspěvků moje polička 28. března 2020 07:44

Lamicka presne, uplne mam pocit ze se tu lidi rochni v apokalyptickejch scenarich, pritom se tu nekolikrat resilo, jak narocny muze byt jen sledovani zprav. A pak se tady rozleze tahle deprese....rozhodne nikomu neberu mozbost si postezovat, ale stejne jako nectu programove jiny weby, asi prestanu radsi lezt i do tohodle vlakna.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 28. března 2020 07:48

"stezuju si, ze ve stezovacim vlakne se resi stiznosti" no tyve to je peklo

kdyz doprdele uz clovek v realu nema s kym ty svoje strachy a obavy probrat, tak tady vam to taky vadi?!

Offline Pinot Noir
Avatar
24461 příspěvků moje polička 28. března 2020 07:51

viktorka_od splavu mně to nepřijde jako stížnosti, ale vzájemné deptání, panikářství a od některých skoro touha, aby to nastalo.

Offline 999
Avatar
17567 příspěvků moje polička 28. března 2020 07:52

Já si stěžuju asi na sebe, protože mi přišla barva na obočí RefectoCil, čtu si návod a tam je: smíchejte s oxidantem, který není součástí balení...Buď jsem si to měla líp přečíst při objednávce, nebo to tam má být červeně zdůrazněno, doprčic...

Offline continuity
Avatar
33673 příspěvků moje polička 28. března 2020 08:00

Tak se všem omlouvám, mě to dokonce ani nepřijde jako.deptani. ty ekonomicke důsledky jsou mi jasné od začátku ( možná i proto, že chlap dělá v businessu, který je postižen jako jeden z úplně nejhorších. Takže se nás to doma týká teď hned ne za pár měsíců.

A mě se paradoxně ulevilo, když se to v médiích začalo řešit. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 28. března 2020 08:04

Souhlasim, ze ty uvahy o ekonomickych dopadech a o udrztelnosti stavajich opatreni jsou zajimave a nezbytne a cloveka napadnou. Nicmene to zdejsi podani a pitvani a hroceni, to je fakt toxicke a hlavne naprosto neproduktivni. Osobne si myslim, ze se v dohledne dobe ta omezeni uvolni, protoze cisla se neptaji. 

Lamicka Pinot Noir no presne! 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 28. března 2020 08:04

999 A sakra! Si odvážna žena, ja by som na farbenie nešla ani do salónu, bola som raz a skončila som ako marfuša, nie to ešte skúšať doma. :)

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 28. března 2020 08:05

continuity lol, to je nam jasne vsem, ty jsi zas jednou vizionarka :))

Offline Magráta
Avatar
7770 příspěvků moje polička 28. března 2020 08:07

999 já si kupuju barvu na obočí v Tetě a v balení je kdyžtak vše, co potřebuješ:-)

Offline DruI
Avatar
3250 příspěvků moje polička 28. března 2020 08:08

Pinot Noir Tak já nevím, mně to taky nepřipadá jako vyloženě deptání a panikářství, ale jako víceméně diskuze k věci. Jako v bezprostředním nebezpečí je normální reagovat jednoduše, ale tohle už není bezprostřední nebezpečí, tohle je dlouhodobá situace. A to, že se o tom mluví mě, stejně jako continuity , trochu uklidňuje, protože si říkám, že pokud se budoucí důsledky zvažují už teď, tak to možná nebude tak velkej průser, jako to potenciálně být může.

Offline 999
Avatar
17567 příspěvků moje polička 28. března 2020 08:09

paktofonika Já mám se salonu dva typy zkušenosti. Buď super přirozený výsledek, nebo hrůza :-). To bylo ale jen jednou, někam jsem vlezla s tím, že na tom není co zkazit. No bylo to strašný.

Offline continuity
Avatar
33673 příspěvků moje polička 28. března 2020 08:09

Fiction Já nemela v týdnu na tyhle debaty čas. 

Každopádně, ani já tady italský scénář tady nechci a chápu  te jako zdravotníka, že te pri pohledu na ty zprávy není úplně dobře. Ale co je porad otázka, proč je ten průser takového rozsahu jenom v Itall, španielsku a možná Francii, když třeba v Německu to zvládají relativně v pohodě?

Takže já to beru, že těmi drakonickymi opatřeními si získáváme čas na dvě věci - na nějakou rozumnou proti obranu a víc informací o tom, proč se chová tak, jak se chová.. a na toto to musíme využít, jinak ty výhledy nejsou příliš dobre.

Offline continuity
Avatar
33673 příspěvků moje polička 28. března 2020 08:11
Offline 999
Avatar
17567 příspěvků moje polička 28. března 2020 08:13

Magráta Díky, to jsem měla vědět :-).

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 28. března 2020 08:14

999 Mňa tam dotiahla kamarátka južanského typu, že super, len mi zabudla povedať, že kozmetička používa na obočie iba čiernu farbu. Tragédia.

Offline 711990
Avatar
17131 příspěvků moje polička 28. března 2020 08:16

paktofonika mas fotky?

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 28. března 2020 08:17

711990 Nie! A to som vtedy mala platinové vlasy!