Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline viktorka_od splavu
Avatar
45989 příspěvků moje polička 27. března 2020 21:18

Karja já si představuju že ten úmysl je aby to krom těch co už to chytli nechytl nikdo další, takže ti co to mají to odstůňou a uzdraví se a pak když vyjdou do ulic ti co to ještě neměli, tak už to nebudou mít od koho chytit.. jako myšlenka dobrá, ale realizace spíš nemožná

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 27. března 2020 21:24

viktorka_od splavu 

Takhle uprostřed Evropy, kde to ty velký lidnatý státy pustily... Já se obávám, že teď a tady vláda dělá to jediný, co dovede, abysme nedopadli jako Itálie. Co bude dál, se teprve ukáže. Mluví se o inteligentní karanténě, snad se to už i testuje, tak uvidíme.

Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 27. března 2020 21:27

0zero7Je to nepříjemné, ale bohužel nikoli ojedinělé, v rámci aktuální situace. Přejme si, ať to už brzo pomine.

Offline Pinot Noir
Avatar
24391 příspěvků moje polička 27. března 2020 21:28

dynda však tu inteligentní chtějí testovat na vás Viktorko ;)

viktorka_od splavu 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45989 příspěvků moje polička 27. března 2020 21:29

dynda to mě spíš děsí, ta i-karanténa. v číně jim to trvalo pár let než začli svoje občany kastovat a čipovat a my to zavedem ze dne na den

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 27. března 2020 21:33

999 Dik! Prace zas bude ta stejna, jen nevim kdy. a kdyz ne, bude jina. 

Offline Karja
Avatar
35729 příspěvků moje polička 27. března 2020 21:35

dynda No prave, cely mi to pripada, aby ted a tady nebyl prusvih. Ale proste zadny vychodisko krom nejakyho moznyho ockovani neni. viktorka_od splavu Jako ale to mi prijde nemozny, ted se to hlida a nakazenych jsou tisice. Dnes na seznamu bylo, ze jedna zena nakazila 17 rodinych prislusniku, v praci nevedi. Jako takovi se vzdycky najdou, to aby se udrzel nejakej relativne udrzitelnej pocet, to bychom byli v karantene snad rok a zrali bychom asi omitku ne? 

Offline continuity
Avatar
33427 příspěvků moje polička 27. března 2020 21:35

viktorka_od splavu vymýtit by to šlo,kdybychom měli rychle spolehlivé testy a byli bychom schopni otestovat většinu obyvatelstva. 

Není splněna ani jedna podmínka. 

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 27. března 2020 21:37
Reakce na Sairon:

Domácí vězení den 33. a začínají chlastat už i těhotný. Bože já bych tak potřebovala někam vypadnout.

​V klidu, to zmaknes! Ja jsem doma od 8.10.  Uz aspon muzu trochu pit, takze se to da...

Offline continuity
Avatar
33427 příspěvků moje polička 27. března 2020 21:37

Karja nejsi jediná, komu ta strategie: a ted co dál? chybí, už se o tom hodně mluví a to je dobře. 

Offline Karja
Avatar
35729 příspěvků moje polička 27. března 2020 21:43

continuity Nevim no a jeste mi prijde, ze ty veci, co se nam tady zdaly divny jsou najednou po.par dnech bezny. Treba jak jsme se vysmivali te zrusene rodinne oslave nebo jak Jina Realita psala o zruseni letecke dopravy.... A tenhle vzorec me fakt desi.

Offline MP Meri
Avatar
5403 příspěvků moje polička 27. března 2020 21:45

0zero7 S tou prací mě to mrzí. Ty jo, minimálně do září volno, to je velká spousta času, už víš, co s ním budeš dělat :)?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45989 příspěvků moje polička 27. března 2020 21:46

Karja jo, dnes jsem jela po třech týdnech do práce, rozhlížím se po těch prázdných ulicích, vedle jede uplně prázdná šalina a říkám si - tyo! tohle nedokázali ani komanči, zavřít nejen hranice, ale i hospody, zakázat lidem chodit ven, jezdit na chalupu a ani žádná revoluce z toho!:-O

Offline RoSa
Avatar
8149 příspěvků moje polička 27. března 2020 21:46

continuity to jsem si řikala zrovna dneska: kdybych věděla, že třeba 5. července chytnu variantu C (symptomy, hospitalizace, uzdravení), byla bych klidnější... takhle člověk žije v hrozný nejistotě, navíc ty opatření taky nejsou nijak časově daný či ohraničený...

Offline continuity
Avatar
33427 příspěvků moje polička 27. března 2020 21:46

Karja roušky jsou mi divný furt. Ani mi nevadí, že nedýchám, ale nevidím lidem pořádně do obličeje. A nějak mi to chybí. Mam i pocit, že se u nás v domě méně zdravíme navzájem. To odcizení desi zas mě. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 27. března 2020 21:48

Karja a jak byli vsichni presvedceni,ze se to stejne siri osobni dopravou auty,a ty prece nezakazou,tak co...a taky je v podstate zakazali.

Jsou ale jine veci,co rozdelene rodiny,znam dost lidi,co tydny nevideli deti nebo vnuky a fakt se za nimi nemuzou prestehovat. Co ti?budou cekat rok dva?co pary,kde je kazdy z jine strany hranice?taky znam. Budou na sebe chodit koukat pres hranicni caru?co vsechny firmy v pohranici,ktere zoufale cekaji,co bude?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45989 příspěvků moje polička 27. března 2020 21:48

continuity rozdělení rodin, kolegů, kamarádů.. zakrytý obličeje.. taky mě to děsí. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45989 příspěvků moje polička 27. března 2020 21:50

Jiná Realita bohužel to tu ale už jednou bylo.. že si to někdo neumí představit, to jen, že si to nepamatuje

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 27. března 2020 21:51
Reakce na continuity:

Karja roušky jsou mi divný furt. Ani mi nevadí, že nedýchám, ale nevidím lidem pořádně do obličeje. A nějak mi to chybí. Mam i pocit, že se u nás v domě méně zdravíme navzájem. To odcizení desi zas mě. 

​to ale neni vsude, my jsme si se sousedkou ob patro uz zdalky oznamovaly, ze se na sebe smejeme, akorat to nevidime :-) a to se nijak blize nezname. 

Offline continuity
Avatar
33427 příspěvků moje polička 27. března 2020 21:52

viktorka_od splavu já už si řekla, že pokud to bude trvat neumerne dlouho, zařídím deckam slovenské pasy a přes tu hranici proste prejdou s kufříkem na kolečkách pěšky.