Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline continuity
Avatar
33436 příspěvků moje polička 28. března 2020 09:21

Sweet Potato musi to tam ale nekdo vykopnout, ja jsem dnes rano misto cteni novin nasmazila pro deti rizky a vyrazime do prirody. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 28. března 2020 09:24

continuity ja jdu na zahradu :) a koncim s uvahami o viru, az cas ukaze,kdo byl placka a kdo mel pravdu,a doufam,ze teda budu ta placka a ne ta,co mela pravdu.

Prirode zdar.

Offline Pinot Noir
Avatar
24393 příspěvků moje polička 28. března 2020 09:25

Jiná Realita tady přece nejde o to, kdo má pravdu

Online Potrefenáhusa
Avatar
33608 příspěvků moje polička 28. března 2020 09:27

Jiná Realita Ne, já to prave četla cely a přišlo mi sileny, čím vším se zaobíraš, třeba ze burani budou chodit do lesa a trousit tam bordel...promiň, chápu, ze to mate fakt tezky, ale přijde mi, ze tohle rozpitvavani kazdyho detailu, včetně těch, co se te týkají jen okrajově nebo vůbec nemusi nastat, je fakt šílený a dovede te do blázince.

myslim, ze ta nejistota doléhá na nás všechny, pro mě je to taky maximální stres zase z jinejch důvodu, ale řešit u toho ještě prave ty podružnosti typu kino a bordel v lese už proste nezvladam...

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6123 příspěvků moje polička 28. března 2020 09:39

711990 prijd do vinarny, jeste jsem nevudela tvoji sklenicku na vino, hrnecek a parapet!

Offline Fiction
Avatar
1486 příspěvků moje polička 28. března 2020 09:43

Já už jsem se tady rozložila ve svém příspěvku po půlnoci a moc mi pomohlo, co napsala 711990 /už jsem se ten nick naučila zpaměti /

A díky Potrefenáhusa Lamicka Pinot Noir Kammila clothilde a dalším

razorblade je fakt, že když člověk musí do práce, tak je to určitě psychicky lépe ke zvládnutí

Černá kočka Magráta je dobrý si dát nějaké datum, ke kterému se človek hecne a zatne zuby. Moje datum je teda trochu dál, ale ne o moc. 

Karja je fakt, že tvůj příspěvek zněl fakt strašně, zvlášť v kontextu toho, že tě vnímám jako optimistku. Ale když si vzpomenu na svý divoký dítě, tak by nouzový stav bez všech venkovních aktivit byl pro mě na odstřel asi tak po 3 dnech

Offline Magráta
Avatar
7763 příspěvků moje polička 28. března 2020 09:48

Jiná Realita promiň, ale nikdo neřekl nic o plačce ... A snad nesoutěžime o to, kdo bude mít pravdu nebo ne... 

Offline Magráta
Avatar
7763 příspěvků moje polička 28. března 2020 09:53

Fiction ještě mi pomáhá taková ta pomůcka (pokud bych zabředla do depresivnich úvah o budoucnosti) - párkrát se nadechnout vydechnout a popsat 5 věcí které mám kolem sebe (Např vidím kočku, sedím na židli apod)... krom toho mám spíš realisticko-optimistickou povahu... Ale první týdny jsem často brecela a ted uz jsem zas v dalším fázi (přijetí situace asi)

Offline 711990
Avatar
17089 příspěvků moje polička 28. března 2020 09:54

Lama_z_Lana napravim! 

Offline Sweet Potato
Avatar
34775 příspěvků moje polička 28. března 2020 09:56

711990 
A já si stěžuju, že si tvůj nick asi nikdy nezapamatuju!

Offline Fiction
Avatar
1486 příspěvků moje polička 28. března 2020 09:57

"stezuju si, ze ve stezovacim vlakne se resi stiznosti" no tyve to je peklo

kdyz doprdele uz clovek v realu nema s kym ty svoje strachy a obavy probrat, tak tady vam to taky vadi?!

​Tak se stížnostma se chodí do stěžovacího vlákna, ne? Pokud to někomu přerůstá přes hlavu, tak je myslím nějaká telefonická linka /nemyslím to ironicky/.

Mně pomáhá to, že těch opravdu kriticky nemocných je (t.č.) málo, plus chodím do práce - což je výhoda i nevýhoda , ale čas mi to vyplňuje, jsem v distančním kontaktu se známými, snažím se telefonovat s rodiči, bavím se vtípky, kterých jsou mraky, zaregistrovala jsem se na twitteru, skládám puzzle a doma furt vařím...   Chtěla jsem číst, ale to nejde....

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 28. března 2020 09:59

Jiná Realita já mám zas pocit, že ty absolutně nechápeš, co píší ti ostatní... ale jak tady padlo, není to o tom, kdo má pravdu....

a pokud se to koncentruje do jednoho nově založeného vlákna, tím líp ...

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 28. března 2020 10:00

Fiction spíš je blbé, že se s tím chodí skoro do kažného vlákna :-)

Offline rasaNori
Avatar
7684 příspěvků moje polička 28. března 2020 10:01

Jiná Realita jestli ti to aspon trochu pomuze, tak te chapu.

Offline Černá kočka
Avatar
1312 příspěvků moje polička 28. března 2020 10:02

Magráta To je dobrý tip, to se bude hodit!

Offline moora
Avatar
7500 příspěvků moje polička 28. března 2020 10:04

nolita to je ale vždycky, tuhle se hromadně kojilo a kupovaly barefoot boty :-))

Jiná Realita já tě taky chápu

Offline 711990
Avatar
17089 příspěvků moje polička 28. března 2020 10:08

Sweet Potato ja vim, je desnej, klidne bych se prejmenovala na papousci slechticnu, ale nejde to!

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 28. března 2020 10:12

moora to jo, ale myslím, že zrovna o covid  není žádoucí si číst úplně všude... 

Offline rozarka
Avatar
3974 příspěvků moje polička 28. března 2020 10:13

Mě drží zas to,že si večer udělám plán,co budu druhý den dělat. A toho se držím,jako že musím. Jinak by mě smetla malomyslnost. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30520 příspěvků moje polička 28. března 2020 10:14
Reakce na Jiná Realita:

Ja nevim,vlastne mam pocit,ze jste treba ode me cetly kazdou druhou vetu.je to o tom,ze budeme sedet doma,zachranime rodinu,ale v tom pripade zacina zcela realne hrozit,ze pak pro ni nebudou leky,doktori nebo treba domov duchodcu.v cele evrope.a zase - nerikam nesedme doma a nezachranujme,ale proste ocividne zacina velky ekonomicky problem,tak se presne ve vasem duchu netvarme,ze ne,ze jde jen o to sedet doma a odeprit si to kino a ono to bude vsecko pak dobry.

​Souhlasím. 

Ty rady od 711990 mi připadají jako poněkud hraběcí Ano, nikdo se nezblázní pokud nebude moct pár měsíců do kina

Ano, teď řešíme jestli neumřeme... nevyvraždíme prarodiče apod. Jednak to ale stejně není jistý,  a druhak za chvíli budeme řešit, jestli neumřeme - ale hlady. Včetně těch prarodičů. Pokud už teď ministryně financí přiznává, že na odškodnění nemá, nebude mít za chvíli ani na důchody. Na sociální podporu. Na podporu v nezaměstnanosti. A stagnující podniky na výplaty. Komu pak budou prodávat obchody?

Začínám si myslet, že ty státy, který teď takzvaně hazardujou se životy svých nebohých občanů (t.j. nemaj takový restrikce), na tom budou mnohem líp, protože nerušej půlku hospodářství...

Ale tak hlavně že dva tři měsíce vydržíme bez kina, brnkačka prostě.