Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Online Sweet Potato
Avatar
34809 příspěvků moje polička 28. března 2020 10:16

711990 Požádej admina. Já jsem sem tenkrát vsoupila jako Kačenka (páč jsem to brala jako provizorní přestupní stanici), dostala sprdunk a tuším slniecko mi zařídila, že ze mne byla hezky rychle zase brambora.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 28. března 2020 10:44

711990 no ja bych dnes rada usporadala vecirek! Pac kdyz nemuzu realnej, tak aspon virtualni

Online Garfie
Avatar
23898 příspěvků moje polička 28. března 2020 12:39

Já se teda přiznám a zároveň postěžuju, že jak jsem si nedávno pochvalovala, že to na mě vůbec nedopadá, tak dnes v noci jsem se probudila a hodinu přemýšlela nad všema katastrofickýma koncema, které mohou přijít. Jiná Realita chápu, ona je navíc založením spíš pesimista, to už přece všichni dobře víme. Já naopak, proto mě třeba samotnou zaskočila ta noční úzkost. Ráno jsem vyšla na dlouhou procházku, promyslela co budu dělat, pokud bude nejhůř, mám plán b)  a jsem zase v pohodě. V podstatě jediné, co mě fakt trápí je ta Itálie, je mi jich strašně líto, navíc tam máme nemovitost a kdo ví kdy se tam dostaneme a jaká tam bude nálada....

Offline miuu
Avatar
381 příspěvků moje polička 28. března 2020 12:42

Stěžuji si,že bych se rada přidala do vinárny, ale ani víno mi teď nechutná. Potřebuju k pití dobrou náladu a spolenčnost. Pak to napravím. 

Offline moora
Avatar
7522 příspěvků moje polička 28. března 2020 12:43

Garfie já jsem v zásadě taky optimista, ale plán b) potřebuju. byť se třeba ukáže, že nebude třeba / bude k ničemu

Online Garfie
Avatar
23898 příspěvků moje polička 28. března 2020 13:07

moora  Přesně, taky mám většinou nějaký plán b) "co by kdyby.." v záloze. 

Offline Magráta
Avatar
7768 příspěvků moje polička 28. března 2020 13:08

miuu tam se přidej i tak, pije se tam káva i čaj:-)

Offline Karja
Avatar
35792 příspěvků moje polička 28. března 2020 15:07

Fiction Tak ja jsem optimistka, ale.soucasne jsem i realista asi:-D. Deti snasej karantenu dobre, na to jsou jeste dost male, pro ne je jeste svet malej, s nejuzsi rodinou a doma. Spis jako fakt nema cenu se nad tim zamyslet, jen jsem zvedava, co prinesou nasledujici tydny. Myslim, ze lze ocekavat naprosto vsechno! 

Offline Fiction
Avatar
1487 příspěvků moje polička 28. března 2020 16:22

Garfie Já teda přiznám, že Realitiny příspěvky, v rámci zachování mého duševního zdraví, přeskakuju.

Pro příklad, před pár dny kolega ráno u kafe říkal, že je nějak unavenej, víc než obvykle, taky hlava ho bolí, i tu průdušnici cítí, pokašlává, celej rozlámanej že je, no, že teda by to mohl ten covid....a my všichni okolo, jak na sugestivním tréninku, cítili, že TO máme.  Potom jsme z určitých důvodů museli na výtěry a nikdo TO neměl.

Offline ivaka
Avatar
18 příspěvků moje polička 28. března 2020 16:46

Moje tchýně TO má, manžel a starší syn jsou bez práce - pendleři. Mladší syn je na Nověm Zelandě. Víc než rok jsem ho neviděla a nevím kdy uvidím..

Musela jsem si ulevit. Děkuji

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 28. března 2020 16:50
Reakce na Karja:

711990 Tu debatu jsem mozna vcera rozjela ja tim, ze nevidim zadnej plan a to me trochu desi. S opatrenimi nemam zadny problem, ...Ale proste me sejri, ze nevim kam to speje a ze to zrejme to nevi nikdo a ta opatreni jsou proste placani do vody, aby ted v tomhle okamziku nebyl prusvih, ale co pak? Tak to mi proste nepridava na klidu, ze zadna dlouhodoba vize neni.

​to mi hodně vadí taky.

Online Sweet Potato
Avatar
34809 příspěvků moje polička 28. března 2020 16:53

ivaka Držte se.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 28. března 2020 16:56

ivaka uf, to máš tedy naloženo, drž se!

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 28. března 2020 16:57

Mirka -no, povedala by som, že neexistencia plánu súvisí s tým, že tak nejako nikto nemá šancu vedieť, čo bude.

Najlepšie riešiť tu a teraz.

Konieckoncov, akýkoľvek "plán" by bol len náplasťou na anxietu, reálne jednoducho treba prečkať a až bude potom, zhodnotiť situáciu a niečo plánovať.

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 28. března 2020 17:02

Chceš-li boha rozesmát, sděl mu své plány.

Offline Karja
Avatar
35792 příspěvků moje polička 28. března 2020 17:05

slniecko No jo, preckat, ale ono s takovouhle fakt budes asi preckavat do zimy mam dojem a pak si das druhy kolo uz bez doktoru ale. A to jaksi nejde. Proste mi to vadi, ze v hlavnich zpravach se jen pocitaj lidi, vsude napric.svetem, ale nejake vize, i treba co se treba vzhledem k.okolnostem pak nenaplni,  nejsou predstavovany.Ale to je jen muj dojem, ja jsem to sem vcera i psala, ze jsem doufala,  ze mi to.tu nekdo vyvrati a napise neco chytryho, co mne uniklo.

ivaka To me moc mrzi, preju vasi rodine, at se karta brzo obrati. Snad je aspon syn v NZ spokojeny a ma se tam dobre;-)

Online Lamicka
Avatar
13345 příspěvků moje polička 28. března 2020 17:09

ivaka drzte se!

Offline ivaka
Avatar
18 příspěvků moje polička 28. března 2020 17:21

Děkuji. Evropani ted v NZ nejsou moc vítáni... 

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 28. března 2020 18:11

...no, tak moje stížnost bude asi v současné situaci přízemní, ale jsem z toho otrávená...

Totiž, tak dlouho jsem byla statečná, že si nechám doruůst vlasy. A jo, udělám culík, barva vlastní je dobrá. Jenže mně začaly vlasy cca před měsícem dost padat(vím, z jaké doby a z čeho asi...), takže culík je myší ocas

Potřebovala bych teda ostříhat. A co? Nic. Budu jak Rákosníček...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 28. března 2020 18:42

Miru úplně ti rozumím. já budu za chvíli šedivá, což o to, já to přežiju. ale muž bude chtít, abych ho ostříhala.. no a to bude strašný, my spolu klidně vydržíme v karanténě na neurčito, ale střihání, to nedopadne dobře ;-)