Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 10:41

continuity idem sa hambit do kuta

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 11:24

Kokoska aha no protoze v tvem muzi poznavam sveho az to neni pekne obcas. Akorat ze on se snazi ted praci omezit kdyz jsou holky male. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 11:45
Reakce na Janulik03:

continuity muz jej povedal ze je to hotel kde deti nemozu

Offline Mrakoplas
Avatar
8811 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 11:55
Reakce na continuity:

Janulik03 šikovný! A ty by si ho chcela lopatkou po hlave?

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 12:12

Janulik03 máš duchapritomneho muže

A vážně se nauč už říkat ne. Musis/tě žít vlastní život a např vnoučata hlídat jenom, když se to Vám hodí. Protože pořád dělat to, co vnitřně sama zrovna úplně nechceš, tě bude strašně ubijet.

Manžel Tohle ovládal perfektně. Hlídal velice rád, ale naprosto neměl problém odmítnout. Takže si toho jeho dcera vážila a nepovažovala to za automatickou samozřejmost.

Odstrašující příkladem nám byli vždy známí, kteří se třeba mj. najednou na oslavě sebrali že musí domu, protože jim právě volal syn, že jim vezou! děti, protože chtějí jít do kina. 

Online continuity
Avatar
33712 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 12:19

Dadoo já se teda vždy slušně zeptám s tím, ze cekam i odpověď ne. Nikdy by mě nenapadlo někam děti natlacit aniž bych si nebyla jista, že ti hlídači fakt chtějí. Já se ptala i aupair jestli má čas a chut 

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 12:21

Dadoo 

Hmmm, jako mně přijde úžasný, když děti tráví čas s babičkou a dědou, ale chci jít do kina, tak se starejte, je hrůza. Ale asi jak si (pra)rodiče svoje děti vychovali, takové je mají...

Online viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 12:39

Kokoska my to máme podobně, jen spolu ještě nejsme tak dlouho, takže zatím žádný vnoučata. já to od začátku beru tak, že vlastně nemáme nic společného, nemáme rodinu, takže jediné co nás drží pohromadě je to, že jsme spolu rádi. a pro to je potřeba něco dělat... jinak mám pár kamarádek a známých, co se kolem padesátky rozvedly, většinou proto, že chlap chytil druhou mízu - ovšem do jedné na tom vydělaly ony (nemyslím v žádným případě finančně, ale prostě jsou hrozně spokojený). samozřejmě mají ty děti a vnoučata, zůstat na světě úplně sama to si fakt neumím představit, to musí být hrozný

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 13:16

viktorka_od splavu Já si taky myslím, že ženský tím rozvodem získají v tomhle věku víc (což není nijak v rozporu s tím, že si myslím, že nejlepší je spolu zůstat, pokud to fakt není neúnosný). Oni ti chlapi jsou často ve vyšším věku dost ztracení. Už jsem tady myslím říkala to japonské přísloví, neznám ho úplně přesně, ale říká, že muž je v manžeství jako smetí, pořád někde překáží a ve stáří jako mokré listí, pořád se vám lepí na paty...

Online slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 14:03

Tá lopatka je momentálne u koho ?

Už pár rokov nechodíme na plesy, môj muž to vždy neznášal, ale vedel, že ja chcem, tak mi chcel spraviť radosť, potom (ako boli deti malé) sme to upravili na jeden ročne - zas nejaký sa mu zišiel zo spoločenského hľadiska absolvovať aj tak, odkedy už necítim veľkú radosť pri pohľade na samú seba v plesovkách, tak sme to postupne odpískali.

No a tento rok trval na tom, že ideme na ples, lebo ho poriada jedno z OZ-tiek, v ktorých pôsobí a sľubil to.

Tak som teda urobila veľkú akciu "kúpa šiat", čo pri mojej totálne nekonfekčnej postave vôbec nie je jednoduché, a keď som teda konečne jedny našla, tak mi oznámil, že alejemu sa tam vôbec nechce, necíti sa na to a od začiatku dúfal, že sa z toho vyhovorí .

A ja mám momentálne doma 5 plesových šiat, ktoré potrebujem zaslať nazad.

Aspoň mi ponúkol, že mi náklady na to uhradí (odmietla som, jedny, čo mi sadli, si plánujem nechať doma a vyhrážť sa nimi v plesovej sezóne )....

Ok, ja viem, first world problem, ale idem si spraviť aspoň tú kávu...

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 14:07

Ale ono to vyznieva ze mam vnucata stale, ale to sni nie. My sme proste stale skosi spolu aj ked kazdy byvame inde. Proste tento barak pritahuje ludi ako muchy. Vzdy to tak bolo. Vsetky moje kamaratky tu byvali ako doma, kanaratky sestrine tiez a vzdy sa stali sj mojimi kamaratkami. Teraz tu chodia otcove sestry, jednej ej dospele deti a teraz uz aj ich dospele deti sa stavia. Potom byvale mamine kamaratky si ma “adoptovali” aj ked teraz uz je to malo lebo su stare. Moje decka sa raz vyjadrili ze musia byt so mnou v kontakte lebo musia, muz ked sa nastvala a povedala v hneve ze uz mam vsetkeho plne zuby tak mi povedal ze bezo mna je on nic. 

Kazdy  vikend sme spolu iba sestra s jej rodinou sa teraz drzia viac bokom. Ehm to je iny pribeh

tam som dokazala povedat razne nie a takto  to dopadlo. 

Spolu varime, spolu grilujeme, spolu travime volny  cas. Preto som minuly rok zaviedla na velku noc z domu prec. A bolo to super. Ja sa vlastne nestazujem, svoju rodinu milujem.  A nechcem to inak. Len niekedy proste mam tej lasky menej. Ako vcera. 

A nikto mi decka nestrka bez opytania, aj ta dovolenka bola myslena ze spolu nie nechame vam decka ale spolu proste. 

Offline Kokoska
Avatar
28316 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 14:16

Garfie syndrom prazdneho hnizda neznam, ja jsem byla docela rada, ze deti umi byt samostatne.

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 15:05

Janulik03 Takhle je to i u nás, nebydlíš v rodném domě? K mámě se po smrti táty přistěhovala ségra a celá rodina, i přátelé se tam automaticky stahují...

Kokoska jj, ono to není u každého, taky záleží hodně na věku. A u těch druhých manželství tohle myslím už vůbec nebývá nijak silné...

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 15:28

Garfie presne tak byvame  a je tu s nami aj otec

Offline Sweet Potato
Avatar
34836 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 16:41

Janulik03 Nechtěla bys mne adoptovat?

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 16:43

Sweet Potato kludne  

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 16:45

Fakt nesnáším, když mi někdo, kdo měl v životě tak možná rýmu, řekne, že nejlepším lékem na (moje) zdravotní problémy je rozhejbat to

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 16:49

Mohučanka a pozitivni mysl, hlavne!!! 

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 17:04

Mohučanka 

Nestresuj se a měj se ráda! 

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 17:21