Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline notna
Avatar
6514 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 11:43

Mně to taky nerozhodilo. Jenom tehdy budoucí tchýně z toho byla vždycky nešťastná. Trvalo, než jsem ji přesvědčila, ať babičku neopravuje, že uz na to slyším :-)

Novej s starej je dobrý :-)

Offline brrr
Avatar
9996 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 11:50

Zavřeli nám na týden školu! A zrovna mám děcka zdravé.

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 11:55

brrr jak jako zavreli?

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 12:01

JanieB 

V první svatbě problém nebude, dyk žijeme v 21. století... není ona šetřivější - že se jí nechce kupovat svatební dary??

Offline Isca
Avatar
4448 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 12:09

JanieB Blbý je, že rovnou neřekla proč, takto si to furt přemíláš v hlavě, a třeba to má nějakej jinej, s tebou nesouvisející důvod, o kterým ale nechce třeba zatím mluvit s ostatníma (zdravotní nebo tak). 

Offline Isca
Avatar
4448 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 12:11

A tak pro odlehčení, na mojí svatbě moje bývalá tchyně dokola opakovala mojí mamce "Ale on mi slíbil, že už se neožení". No, je bývalá

Offline Aranel
Avatar
4494 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 12:12

No... tak vzhledem k aktuální diskusi je to spíš do Přiznání, ale za sebe hlásím láska-páska jako blázen... snad mě to nevyřazuje z možnosti si na svatbě zakopat!

Nebo budu při kraji lesa zastávat sojku práskačku.

Offline brrr
Avatar
9996 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 12:20

Lamicka Přes 50% nemocných dětí i personálu, tak na týden zavřeli. Můj dětský sen (nikdy se to tehdy nepodařilo), nyní moje noční můra. Padne na to kus dovolené, snad se nám to podaří nějak poflikovat.

Offline Prosperina
Avatar
714 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 12:22

JanieB Mně to teda taky přijde spíš jako nějakej její úlet, než aby to myslela vyloženě proti Tobě. Protože podle toho, jak to líčíš, se nevyjádřila proti vašemu vztahu a vlastně ani svatbě jako takový, ale prostě že se jí momentálně nechce na ten obřad. A kdyby s Tebou měla fakt problém, tak tohle, když jinak máte dobrý vztahy, neřekne Tobě, ale spíš by to probírala s Tvým nastávajícím a Ty bys byla poslední, kdo by se to dozvěděl.

Ale k těm faux paux na svatbách, tohle určitě všichni znáte, ne?

Svatební proslovy

Je to teda roztomilý celý, ale k týhle debatě nejlíp sedí řeč novopečenýho tchána, cca od 5:30

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 12:25

brrr to je drsny My meli jednou chripkove prazdniny, my se segrou byly zdrave a uz velke. docela jsme si to uzily.

To je skola v Praze?

Online Garfie
Avatar
23879 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 12:25

brrr To je ale mazec, nefunguje ani družina?? U nás, když už něco takhle bouchne, zatím vždycky zajistili aspoň provizorní provoz na dopoledne. 

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 12:33
Reakce na Garfie:

notna To by mě asi nerozhodilo...my máme v partě kamarádku a jejímu muži jsme dlouho říkali "novej Jménopředchozího". Ale po několika letech na nějaké akci se kdosi zeptal, jak se daří "starému Jménoaktuálního", tak od té doby má radost, že povýšil

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 12:33
Reakce na Isca:

A tak pro odlehčení, na mojí svatbě moje bývalá tchyně dokola opakovala mojí mamce "Ale on mi slíbil, že už se neožení". No, je bývalá

​kristepane

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 12:36

brrr poznám, potľapkávam, pre takéto situácie je nutná schovaná fľaša nutely vzadu v špajzi...

Solathis počuj, že mu vy toho moc nepovoľujete, chudákovi? Ja som v rodine jediná veriaca, tak mi ako špeciálny vianočný fejvr dovolia sa pred vianočnou večerou nahlas pomodliť. Tak to možno zobral, že je to jeho jediná šanca!!!

 

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 12:42

slniecko Vzhledem k tomu, ze jsme se jako rodina svorne kvuli nemu starali nekolik let o mistni kostel, tak si troufam tvrdit, ze ho neomezujem zas tak moc. Modleni pred stedrovecerni veceri vaky probiha a vzdycky jsme cekali. Ale poslouchat neco o tom, jak jsme ty sipy, ktere rodice v podobe luku vypousti... jako pardon, mozna kdyby vybral jiny kazani, nebo jsme se brali v tom kostele...

Offline brrr
Avatar
9996 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 12:46

Lamicka Neboj, jsme od Opavy. Hlavně to není tak, že by měli všichni třeba střevní chřipku, sešla se celá škála nemocí.

Garfie U nás bohužel ani ta družina nebude. On to ředitel psal už v pátek, že něco hrozí, ale všichni doufali, že se to přes víkend zlepší. No, zhoršilo se to. Já pro jistotu dneska psala paní učitelce mladšího, že v úterý už dítko příjde, že ho nechávám doma jen pro jistotu (v pátek měl teplotu), tak ať s ním počítají.

Offline brrr
Avatar
9996 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 12:47

slniecko Dík, ale při představě nutely se mi dělá šoufl (to jen kvůli tomu, že jsem aktuálně najezená )

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 12:52

brrr To uz musi byt, kdyz zavrou skolu. Tak hlavne, aby byli vsichni brzy fit. 

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 13:51

Solathis si robím srandu ...ako tiež si myslím, že je to krajne nevhodné. Ale "šípy, které rodiče v podobě luku vypouští" ste si mohli pokojne užiť aj v úplne svetskom príhovore, mám dojem, že odkedy to niekto vypustil na facebook je to snáď na každej tretej svadbe. A apropó, nie je to Biblia, ale chudák Chálil Džibrán:)))

brrr potľapkávam dvakrát.

Offline Karja
Avatar
35781 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 14:17

Ja byla na svatbe, kde otec pri pripitku rekl neveste: Marti, ty ses po Petovi nase nejvetsi stesti (Peta je jeji bracha). Vsichni se tak rezali smichy:-D, on si to nejak spletl vsechno a uz to nezachranil.