Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Pinot Noir
Avatar
24579 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 09:32

Janulik03Hele, že ty neumíš říkat ne?

Offline Manuka
Avatar
405 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 09:33

Táák se mi chce přihlásit do klubu!!! Za dva týdny to bude 34 let. Chce se mi tiše zakřičet " stačilo!!"

Online Janulik03
Avatar
16724 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 09:33

Dadoo jasne ze az by prislo na lamanie chleba je vsetko inak. A tvojmu zelam nech tento rok je pre vas vsetkych bez vaznejsich vykyvov a v pohode tak akosa len da. Popri inych problemoch je toto lrn taky ulet

Online Janulik03
Avatar
16724 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 09:34

Pinot Noir no neumim  a ked to poviem malom sa citim vinna

Online Janulik03
Avatar
16724 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 09:36

viktorka_od splavu ehm, no ale inak

Offline Černá kočka
Avatar
1324 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 09:37

Janulik03 Asi fakt erupce. Včera když jsem přišla k rodičům, tak zrovna matka vyčítala mému otci, že koupil špatnou čokoládu. Pak se to naštěstí uklidnilo.

Mám jednu známou, která je v 75 letech sama, nemá ani děti a ta její situace je kvůli tomu dost smutná, protože nějaká blízká bytost je prostě nenahraditelná. Jasně jsou různé sociální služby, které takovému člověku vypomůžou když je sám, ale od té samoty prostě nepomůžou.

Offline Kokoska
Avatar
28385 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 09:37

Janulik03 myslím, že moora to popsala stručně a výstižně. Stokrát nic umořilo vola, se tuším říká. A vtipný taky je, že já se nějakou křivdou trápím, přemílám to v sobě, a ten pán to okamžitě pouští z hlavy a diví se, proč jsem tak nepříjemná. 

Naposled jsem byla nepříjemná, když jsem ho vezla autem, on telefonoval s kolegou a já jsem potřebovala, aby mě navigoval a zvýšila jsem hlas a vložila nehezké slovo :) Mimochodem jsem si kvůli němu půjčovala auto od zetě, protože obě naše se sešla jeden den v servisu. Takže jsem byla nervózní z cizího auta s manuálem, od kterého už jsem si odvykla, z ranního provozu a z toho, že nevím, kam jedu, z nějaké silničky za Prahou, kde jsem v životě nebyla.

Offline Garfie
Avatar
24021 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 09:39

Kokoska Tohle je strašně těžké rozhodování. Pamatuju, jak nám vysvětlovala přednášející na VŠ, že jsou dvě velké manželské krize, první zhruba po sedmi letech, když jsou děti malé a lidé ve středním věku, to se doporučuje (rasaNori to je trochu pro tebe) zaměřit se na fungování v práci a doma a řešit jen provozní věci a druhá přichází v tom vyšším věku, spolu se syndromem prázdného hnízda a zavírajících se dveří. A tam se naopak doporučuje, začít spolu znovu "randit" a podnikat věci....Je to teda v reálu komplikovanější a přidává se moc jiných faktorů....

Jinak podobně jako ty to mají asi moji tcháni, oba měli vlastní podnikání, extrémně vytížení, oba. Dohodli se, že půjdou do důchodu, pořídili si hospodářství, kozy, aby se jako na stará kolena nenudili , tchýně bude psát (už jí vyšly tři knihy)....no a skutečnost je taková, že tchýně firmu prodala a tchán, který dělá auditora pořád tak nějak dozoruje...a ona hrozně zuří, protože se stará o kozy, zatím co on si "obleče košili od Bosse a jede na schůzku spojenou s obědem do Bratislavy..."(konec citátu) a vůbec to tam teď kvůli tomu dost skřípe mám ten dojem. 

Online Janulik03
Avatar
16724 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 09:40

Černá kočka asi. Ja netuzim byt sama, len su dni kedy chcem zaliezt a stravit dvoj VOLNY cas sko si predstavujem ja a nie hned nieco riesit. Potom ma obtazuje aj taka blbost ako pozvanie na spolocny nakupovaci den.

Offline Kokoska
Avatar
28385 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 09:42

Dadoo samozřejmě nechci, aby se mu něco stalo, jen bych už ráda měla klid. Tobě teda přeju ať je co nejlíp to jde, taky to vůbec nemáš jednoduchý a z tvého pohledu ty naše problémy jsou úplně malicherné, to je jasné.

Offline Kokoska
Avatar
28385 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 09:46

Garfie haha, to jsme malovali celý barák a došlo k situaci, kdy manžel nahodil oblek s kravatou a malířům sdělil, že "ještě tady ta komora, manželka vám ji vyklidí" a odkráčel v obláčku kolínské. Komora je archiv, takže narvaná krabicema plnýma papírů od podlahy ke stropu.

Offline Kokoska
Avatar
28385 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 09:47

Tak jo, před hodinou jsem na 5 dní osiřela, jdu hlídat vnouče :D

Offline Garfie
Avatar
24021 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 09:48

Kokoska  Jo, to je presny!!

Offline Černá kočka
Avatar
1324 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 09:51

Janulik03 Ten druhý odstavec už nebyl na tebe, spíš tak do prostoru.

S tím volnem to velice dobře chápu.

Offline Mrakoplas
Avatar
8844 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 10:12

Janulik03 no ale vies, ze budes musiet niekomu povedat nie aby sa to zlepsilo? Neboj, ked im vysvetlis, ze potrebujes jeden den voľna lebo je toho na teba vela, si unavena, určite to pochopia. Oni nemaju odkial vediet, ze ti to uz lezie na nervy ked im nepovies. Drzim palce nech sa odhodlas

Online Janulik03
Avatar
16724 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 10:19

Mrakoplas ja viem, no

no a pred chvilou. Muz prisiel s tym ze na velku noc pojdeme do polskych tatier ze je tam krasne a hotel tiez vybral. 

Tak prave prisla dcera pocula to a prva otazka. Jeee a mozeme ist sj my? To bude super ze budeme spolu niekde relaxovat

Online Janulik03
Avatar
16724 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 10:20

Kokoska klasikaaaa

ale udrzuju nas v kondicii, to zas jo

Online continuity
Avatar
33796 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 10:27

Janulik03 zrelaxovat a hodit vam deti na krk?

Povedz im, že chcete ísť sami na druhú svatobnu cestu. Mňa by teda ani nenapadlo sa rodičom natlačiť bez pozvania na dovolenku. 

Online Janulik03
Avatar
16724 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 10:32

continuity muz jej povedal ze je to hotel kde deti nemozu

Online continuity
Avatar
33796 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 10:36

Janulik03 šikovný! A ty by si ho chcela lopatkou po hlave?