Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 20:12

Karja Ja Tomase...ale ani Lubos ani Lukas hele

Offline Janulik03
Avatar
16668 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 20:12

JanieB myslim ze to na nu iba tak dolahlo a tym ze mate kamaratsky vztah uz tolko rokov tak sati zverila s momentalnym pocitom . Nechaj to tak bol to adi len taky ulet. Aby kvoli tomu hned mali ochladnut vade vztahy je trosku prehnana reakcia. Kbe ste mohno viac emocne citlive, to tak pred svadbou byva. Za tie roky sa poznate dobre tak to bude aj nadalej dobre. Drzim palce so svadbou a zelam dlhe spolocne roky plne stastia a spokojnosti. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 20:13

stes slozit uhli nebo nejlip neco honorovanyho

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 20:17

viktorka_od splavu Já tím jenom chtěla říct, že to nemusel bejt výhřez nenávisti, ale jenom takový povzdechnutí, že se jí nikam nechce. Lidi často plácaj bez hlubších úmyslů.

Offline JanieB
Avatar
532 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 20:41

viktorka_od splavu dobře si to pamatuješ, na to, jak málo sem píšu :-) sambo má syna, ale ženatý nebyl...
O to absurdnější je to celé. Moje bezdětné manželství a rozvod je pro tchyni velký problém, ale nemanželské dítě asi OK :D

Asi to nebudu nijak řešit a komentovat, však se říká, že čím víc se v hovně šlapeš, tím víc to smrdí, že jo. Třeba to byl nějaký ojedinělý výkřik. Ale kdyby se to mělo opakovat, tak s ní nechám samba promluvit.

Karja Jeeee, prý mladé ucho, děkuju;-) Už ani ne, už se pomalu blížím víc čtyřicítce než třicítce, ale jsem hodně drobná, ta postava klame. A mám hodně ráda víno, alkohol asi dobře konzervuje :))

Offline rasaNori
Avatar
7709 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 20:51

JanieB a je verici? To bych verila ze ma problem s druhou svatbou:) 

Offline Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 20:59

Mutziputzi Tomase jo? To by me zajimalo jakyho...jeste dva Honzove nebyli spatny, ale do tech bych te netipovala!

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 21:13

JanieBŽe on tu první půlku příspěvku psal nakonec sambo ?

Jinak bych to asi taky neviděla tragicky, fakt to možná byl jen takovej povzdech bez hlubšího úmyslu, já toho taky někdy naplácám, do huby si nevidím že by mohla mít problém s tvojí první svatbou tam myslím vůbec nepadlo, možná sis to fakt do toho jen něco vyprojektovala ...

A pro případ úlevy jsem založila spesl vlákno

Offline JanieB
Avatar
532 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 21:25

rasaNori Je tak "vlažně" věřící, rozhodně v běžném životě víru, modlení a tak neřeší (např. nemanželské dítě a život na psí knížku vůbec nekomentuje, ani rozvody v okolí), na mši někdy zajde.
Jen nevím, proč to zmíní poprvé až po třech a půl letech našeho vztahu. A to jsme spolu tolikrát filozofovaly u vína. Co čeká, že se stane? Co tím chce docílit? "Odrozvést" se nemůžu, rozejít se je u tak krásného vztahu blbost, nejít na svatbu jedinému synovi taky... Jinak mě má celkem ráda, ví, že je se mnou sambo moc šťastný. O to víc mě to zaskočilo.

No nic, už jsem se z toho vykecala, uklidnila, nebudu to s ní nějak řešit ani ochlazovat vztahy, uvidíme. Snad to byl jen ojedinělý výkyv.

MP Meri Super, toho vlákna jsem si nevšimla;-)

Offline Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 22:20

JanieB Tak se ji priste zeptej, kdyz se jeste zmini, co ji zere? By me zajimalo, jak na takovou jednoduchou primou otazku odpovi;-).

Offline rasaNori
Avatar
7709 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 08:47

Karja to závisí na tom,jestli chce JanieB slyšet odpoved. My se nedávno u tchanovcu dozvedeli ze se chovame povysene vuci muzove sestre,protoze jsme přišli k penězům...co na to chceš říct,ze.

Offline JanieB
Avatar
532 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 09:37

rasaNori no zajimalo by me to. To se clovek o sobe kolikrat dovi veci uplne netusene ;)

Ale dohodli jsme se se sambem, ze to ted jednou prejdem, a pokud by se to melo opakovat, tak s ni vazne promluvi. Sam z ni byl trochu vedle, nechapal, kde se to v ni vzalo, takove takove blbe reci.

Offline rasaNori
Avatar
7709 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 09:39

JanieB hlavne klid:D no to radi ta prava

Offline continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 10:24

JanieB mě máme se takto povedl přípitek, když vitala může do rodiny. Myslela to trochu jinak než to vyznělo, je to 12 let a muž na to pořád nezapomněl, ač spolu vycházejí vyborne. Už s tím nic neudelam no. Fakt lepší to hodit za hlavu. 

Online Garfie
Avatar
23903 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 10:43

continuity Copak, zavzpomínala na prvního muže?  Mně se taky povedl trapas na vlastní svatbě, při přípitku jsem představovala hosty a bratranec tam dovedl novou slečnu, viděla jsem ji na svatbě poprvé a úplně mi vypadlo její jméno, pak jsem se jí byla omluvit, ale mrzí mě to teda doteď. I když, kde je jí konec, víckrát jsem ji neviděla

Offline continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 10:49

Garfie ne řekla něco ve smyslu, že si představovali pro mě jiného muže. Tož vítej do rodiny.

Ona to chudák myslela tak, že nechtěla pro mě adrenalinového horolezce, ale spíš chalupáře. ( ona se strašně boji vysek, ale fakt strašně)

Offline notna
Avatar
6520 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 10:50

Garfie continuity Babička mého muže mi občas řekla i pár let po svatbě jménem jeho slečny přede mnou. A to ji viděla jen jednou v životě. Ale babička byla velmi stará a můj muž má velmi konzistentní vkus, byly jsme si dost podobné

Offline moora
Avatar
7523 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 11:19

Na jedné rodinné svatbě pri přípitku novomanželům pravil otec nevěsty, ze ale napřed se měla vdát její starší sestra :-))

Online Garfie
Avatar
23903 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 11:27

continuity Ale tak to je vlastně hezké, představovali jsme si jiného, ale stejně tě máme rádi!

notna To by mě asi nerozhodilo...my máme v partě kamarádku a jejímu muži jsme dlouho říkali "novej Jménopředchozího". Ale po několika letech na nějaké akci se kdosi zeptal, jak se daří "starému Jménoaktuálního", tak od té doby má radost, že povýšil

moora  no chuděra sestra

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 11:41

Nam ttata na svatbe precetl misto projevu kazani. Krome nej nejsme nikdo verici...