Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 23:23

Ginevra no my jsme spolu opravdu strašně dlouho a zatím oba žijem.

Offline Kokoska
Avatar
28385 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 23:24

viktorka_od splavu na 40 let asi tak

Offline Janulik03
Avatar
16723 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 05:42

Kokoska no tak potom chcem suradnice. 

Offline Janulik03
Avatar
16723 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 05:48

Garfie divocaky mame teraz hned pri barakoch. Vlastne sa ani nemusim mikam trepat so zatazou. Ale ako ho nenapadne pohodit aby si to tie diviaky vsimly a susedia nie?

Offline Janulik03
Avatar
16723 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 06:04

Inak asi to fakt budu erupcie na slnku, lebo sa to siri akosi vsade. Ale vcera ma fakt vytocil tak ze som uvazovala ci by mi nebolo lepsie keby odisiel. Normalne som si v hlave dala kolonky za a proti. Financne som od neho nezavisla, emocne vcera dokonca som bola skor na neho nabrusena. A to sme sa ani nehadali. Len mi povedal nieco co sa ma velmi dotklo. Este vo mne vybruje zlost alebo sklamanie aj ked on uz medzitym zehlil svoj preslap. No proste som precitlivela. Este aj to auto mi mechanik volal ze asi motor v haji ale zisti to az ho rozoberie a to bude az tak o dva tyzdne. Ma tam teraz hrozne aut. 

Kurnik

Offline rasaNori
Avatar
7743 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 07:35

Vycelila jsem dvere na zachod celem, kdyby to bylo ve filmu tak se zasmeju ale ted vypadam jak obet domaciho nasili

Online baltik
Avatar
4447 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 07:41

brrr jen na podporu chci rict, ze byt housewife v cizine je jiny pocit, nez byt v domacnosti tady doma.

Offline Kokoska
Avatar
28385 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 08:03

Janulik03 přesně, taky se mi pořád mele v hlavě, co by mi přineslo a co bych ztratila, kdybych byla sama. Kromě čtvrtstoletí života, který nebyl tak špatný, ale ve kterém byla pořád na prvním místě práce. Díky které jsem si nikdy nemusela dělat starost o finance. Je to spousta drobností, které se asi nabalujou a díky těm skvrnám na slunci je vidím nějak zřetelněji. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 08:34

Venku padá nějakej bilej sajrajt..

Offline rasaNori
Avatar
7743 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 08:37

Dadoo myslis jako ze snezi

Offline rasaNori
Avatar
7743 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 08:38

Kokoska zeptam se na osobni vec kdybys chtela odovedet tak budu rada. Kdyz jste meli deti, zvolnil muz aspon trochu nebo to bylo porad prace na prvnim miste? 

Offline Janulik03
Avatar
16723 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 08:42

Kokoska ono je to tym ze muz byval stale prec a od minuleho roku je doma kazdy den. Ja viem ze to urobil aby mi ulahcil ked som to mala hodne zle. Ale akosi teraz je ho doma moc. Vyjadrujem sa adi blbo, ale to tato hnusna zima kedy sa moc vonku neda a dnu uz je dlho. Proste taka mensia ponorka a moja vytazenost. A pritom dtale niekto nieco potrebuje neviem povedat nie a on potom vnima ze som unavena a nie ze by mi zo vycital ale skor tak ze nech zo nerobim mi povie. Aj chce pomoct a asi zo neocenujem. Napriklad uprace kuchynu po veceri a ja som nervozna lebo to nie je tak.          Eeech som fak divna ked to po sebe citam

potom poviem ze potrebujem niekam ist a ked som teraz bez auta cakam  ze sa dvihne a povie dobre hodim ta alebo mi da svoje kluce a on sa spyta ako chces ist. No a ja sa nastvem a idem von ze teda pesi  normalna hysterka. Potom mi povie ze len chcel vediet ci idem sama alebo ma ma zaviezt. 

Vlastne by mal zakopat on mna ked to teraz po sebe citam

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46117 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 09:00

Janulik03 na takovyhle stavy mi pomaha zamyslet se a priznat si co doopravdy mi vadi. a pak to priznat i jemu... obvykle je to neco co s partnerem vlastne vubec nesouvisi, ale pojmenovat to, sverit se a "uklidit" ty krivdy mne vzdycky pomohlo

Offline Janulik03
Avatar
16723 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 09:09

viktorka_od splavu mne z toho vyplyva ze som nespokojna harpyja idem urobit kavu obom. Potom nam dovezu vnucata a mame ich do zajtra, decka chcu oddych. Tak poobede berie muz maleho lyzovat s instruktorom, vleky mame 5km od nas. Ja budem s malou ktora uz lozi raketovou rychlostou a zajtra mame oba volno aby sme ich mohli mat. Utorok chce dcera ist so mnou na nakupy do ikea tak zabijem dalsi den volna v BA.

este mam volno v stredu a difam ze muz pojdd do prace a ja nevyleziem z pyzama do vecera. Ale este nie je streda, no. 

Milujem ich ale niekedy je ich na mna moc

Offline moora
Avatar
7570 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 09:14

Janulik03 vono se to nedá moc vysvětlovat, jako cizím, to si pak člověk akorát připadá jako kráva (důvěrně znám), protože jsou to většinou takový prkotiny, ale nasbíralo se toho moc nebo se to člověka dotklo. A ta absence vlastního času a prostoru je taky frustrující. Tlapkam!

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 19. ledna 2020 09:22

Janulik03 Hmmmmmtak ty jdeš udělat kávu oběma????....my tady s lopatama a ty hezky v klídku vaříš kávu,ty Maryšo jedna

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46117 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 09:22

Janulik03 mne z toho vychazi, zes odesla ze zamestnani, protoze jsi toho mela moc, a vysledek je ze toho mas jeste vic

Offline Janulik03
Avatar
16723 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 09:26

Maureen  idem to prehodnotit

Offline Kokoska
Avatar
28385 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 09:28

rasaNori My máme každý "svoje" děti, je to moje druhé manželství. Brali jsme se, když mým dětem bylo 15 a 11. Práce byla pořád, já jsem celkem věděla, do čeho jdu - tedy že on bude mít hodně práce, když začíná s podnikáním. Ale připadalo mi to v pořádku, jen jsem netušila, že je to napořád a spíš to poroste než aby se situace uklidnila a stabilizovala.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 09:29

Jen se tu hezky bavte a plánujte. Královský se u toho bavím.

Me muž taky občas vytočí tak, že bych ho vzala lopatou po hlavě. A pak si uvědomím, že to není potřeba.

Tak plánujte a buďte rády, že je máte