Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 19. března 2019 18:50

Lamicka Oni se kromě komunikace s tiskem například starají o propagaci, organizují a moderují různé hasičské akce, starají se o zahraniční návštěvy a podobně, je to souhrn všech zaměstnání, ke kterým jsem přičichla, ale teď třeba během vichřice byl mluvčí k dispozici prakticky celou noc, do tří do rána dělal online zpravodajství na webových stránkách....No musím říct, že mě to stejně trochu mrzí, ale vlila jsi mi trochu naděje do žil. :-)

Offline notna
Avatar
6544 příspěvků moje polička 19. března 2019 19:18
Reakce na Mutziputzi:

Kokoska Tak asi nebudeme předstírat že jsme nikdy nezaslechly, že se při sportu uzavíraj obchody, dělaj konexe a předávaj informace, který holt ten kdo nepraktikuje nemá...

Tohle patří mezi jedno z mých velkých zklamání z vysokého managmentu. Tyhlety pikle... Jsem mladá a naivní předpokládala jednání a uzavírání smluv na základě ekonomických a legislativních ukazatelů a nakonec se to upeklo podle vlezdoprdelkovství nebo intrik někdo úplně mimo např. na golfu, tenisu atd.

A když jsem viděla ty výdaje!, páč to není golf ve Varech, že... Ale všude možně ve světě, a ten tenis se jenom nehraje, ale taky se na něho lítá dívat... Jsem fakt ráda, že tohoto nejsem účastna a vždycky mě překvapí, že existují lidi, kterým to vyhovuje a schvalují to.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. března 2019 19:34

notna Dekuji za potvrzeni me naivni teorie, ze klise vycteny z First Classu se opiraji o realny zaklad

Online Lama_z_Lana
Avatar
6125 příspěvků moje polička 19. března 2019 19:44
Reakce na 711990:

 I ten volejbal zvladnu hrat, i kdyz ho uprimne nenavidim.

​Děkuju! Bych si to potřebovala asi vytisknout, protože mi nikdo nechce věřit, že absolutně nesníším volejbal v jakýkoliv formě! Páč volejbal přeci baví každýho

Já teda upřímně nesnáším jakýkoliv kolektivní sporty. Jsem za ZŠ musela vždycky předstírat, že mi nejdou, abych nemusela reprezentovat školu

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 19. března 2019 20:17

Lama_z_Lana ani vybiku jo?

Online Lama_z_Lana
Avatar
6125 příspěvků moje polička 19. března 2019 20:25

Ounz Ne

Offline razorblade
Avatar
8176 příspěvků moje polička 19. března 2019 20:28

Garfie k hasicum jako mluvci presla jedna holcina od nas a je z toho uplne nadsena, jsou s tema chlapama skvela parta a ji ta prace moc bavi. Ale treba jak byl minulou medeli vitr, tak posilala tiskove zpravy i v noci, to mevim, jestli by se slucovalo s tvym rodicovstvim :)

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 19. března 2019 20:30

Lama_z_Lana 

copak ty sis nikdy nechtěla zahrát s těmahle? 

Online Lama_z_Lana
Avatar
6125 příspěvků moje polička 19. března 2019 20:40

Ounz Tyjo. Tto vůbec nevim, co je za partu

Online MP Marge
Avatar
5747 příspěvků moje polička 19. března 2019 20:42
Reakce na Karja:

MP Marge Tak to mne to slo, proste jsem to praskala jeden za druhym jak na paintballu, ale za 5 minut dosly a bylo po hre. Mne to nejak moc nebavilo. Jako plus mi prislo, ze ty hriste jsou fakt pekny, jako vizuelne, ze si clovek tak esteticky odpocine, ale to je asi vsechno. Smlouvy neuzaviram, tak co z toho.

​No mne se golf nikdy nelibil, pripada mi takovej o nicem, poradnej sport to podle me neni, jedine snad, ze je clovek na cerstvem vzduchu. Ale klient si pral vyzkouset golf, tak jsme sli 

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 19. března 2019 20:43

Lama_z_Lana teda :)

no je to z filmu Vybíjená, v originále Dodgeball. Už je to starší, ale bylo to docela vtipný. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 19. března 2019 20:43

A já si dneska celej den zpívám: 

Lidé o ní říkají, že neumí lyžovat,

ona zatím potají chodí večer trénovat

namazaná francovkou sviští si to sjezdovkou...

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 19. března 2019 20:45

Lama_z_Lana jinak, sice nejsme v přiznání, ale jak normálně nepatřím k lidem, co na požádání(i bez) chrlej hlášky z filmů jak kulomet, tak z tohohle si pamatuju větu ‘kdo se vyhne klíči, ten se vyhne míči’ a řídim se tím 

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 19. března 2019 20:46

Potrefenáhusa ježíš cotoje? To neznám 

Offline Sweet Potato
Avatar
34830 příspěvků moje polička 19. března 2019 21:00

Potrefenáhusa Ježíš, to už jsem dlouho neslyšela

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 19. března 2019 21:10

razorblade  Jo, přesně tu vichřici jsem vzpomínala pár příspěvků nahoře...no asi bych to nedala, ale škoda. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46065 příspěvků moje polička 19. března 2019 21:18

Garfie jj mluvčího u hasičů dělal kamarád, byl do toho hrozně nadšenej, přesně jak píšeš... takže pak kvůli rodině stejně přesedlal do takovýho trochu atypickýho korporátu /není to tam až tolik sešněrovaný a relativně taky zajímavý/

já kdysi dávno (tjo uplně jsem to vytěsnila:-)) dělala konkurs na mluvčí ÚOHS:P naštěstí z toho nic nebylo, protože pro mě to je spíš noční můra než co jinýho, taková práce

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 19. března 2019 21:24

viktorka_od splavu No tak já bych šla dělat mluvčí leda tak do divadla nebo muzea  to by mi tak vyhovovalo....ale u hasičů to musí být taky fajn. No prostě někde, kde nemusíš žehlit průšvihy 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46065 příspěvků moje polička 19. března 2019 21:27

Garfie bez ohledu na průšvihy

Offline notna
Avatar
6544 příspěvků moje polička 19. března 2019 21:29
Reakce na Mutziputzi:

notna Dekuji za potvrzeni me naivni teorie, ze klise vycteny z First Classu se opiraji o realny zaklad

​Akorát ty jsi to tady prezentovala, že je potřeba ty sporty umět, aby se toho člověk mohl účastnit. Já jsme na opačné straně. Neúčastnit se těchto mecheche ani kdyby byl člověk sportovní mág.