Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 13:01

betsey Ale ty seš hrozně v zenu, já z tohodle byla v hrozne krizi! A neuvažovala jsi o tom houpadle na kočár, o němž tady psala Mutzina? I když ono na to spaní asi i dost pomáhá ten čerstvej vzduch. Jinak mě hodně pomáhalo velkymaly soupnout do kočárku pejska a jezdily jsme spolu a to ona tehdy ještě byla prcek, málo ušla, ale jestli ti to co k čemu bude, stejně je hnusne na dlouhý pobyt venku to není.......

Offline Kokoska
Avatar
28410 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 13:02

Karja no to uz teda hezky dlouho presluhuju. A co kdyz jeden to bude chtit ukoncit a druhej prodlouzit? Vono je pohodlny byt ten opecovavanej.

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 13:04

Kokoska Ja myslím, že má prostě smůlu. Ale pravidla musíme ještě rozpracovat. 

Offline Kokoska
Avatar
28410 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 13:06

Karja a sestavit lopatove druzstvo jako pojistku manzelske demokracie

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 13:06

Karja no spoliehala som sa na to, že bude aj ona chodiť so svojím kocarom, ale to sa jej vôbec nechce. Ešte na kolobežku ju viem ukecat. A o tom hupadle na kocar začínam vážne uvažovať.

Ja som teda pred 20 minútami zdrhla s.Klarou von, bo už nutne potrebovala spat a mužovi som povedala, že Alicu ma poslať za mnou. O desať minút odchádza do prace, tak som v napätí, či sa mu to podarí. Ale tipujem, že do prace pôjde pekne vynervovany 

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 13:07

Kokoska jeho problem aspon se bude snazit ten desaty rok.

Ale zena by mohla mit pravo 2 hlasu nebo tak i ze deti

Offline Kokoska
Avatar
28410 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 13:07

No nic, jdu balit, slibila jsem dorazit do 4. Mama ma ATB, je ji po nich nejak blbe, to zas bude tejden.

Offline Kokoska
Avatar
28410 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 13:09

Candance na snahu desaty rok se muzu... to jsem zazila, kdyz jsem podala v prvnim manzelstvi zadost o rozvod. U soudu jsme se dohodli, ze teda jeste zkusime rok a teprv pak se to doresi. Fungovalo to tak 3 mesice.

Offline Mulen
Avatar
4281 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 13:28

Renusatko dík za potlapkání. Kdysi jsme byly na Kraličíku na běžkách s kamarádkama. Půl dne jsme se tahly nahoru a za půl hodiny byly dole A na Návrší jsme vyrazili předloni taky na běžkách. Mám ráda tyhle staré chaty. Taky bych chtěla známého chatařeAle docela mě štve ta rozhledna na Kraličáku...

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 14:53

Snadno nakažlivé osoby NEČÍST!!! 

Mám v kuchyni myš!!  Zabydlela se v jedné skřínce a aby toho nebylo málo, když jsem vyhnala muže pro pastičku, dcera mi udělala scénu a nemluví se mnou. Jmenuje se Julie (myš, ne dcera). 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 15:09

Karja Hele at je chlap doma klidne hodne, ale musi byt produktivni. U nas to je dost naopak, jak jsem doma tak prudim ja. Presne ze je doma bordel, ze on neni doma, ze me to nebavi, ze je hnusne...no proste porad neco . Jeste ze me vubec neposloucha. Ale snad je to tim podzimem, celkovou atmosferou a tak. Uz jsem sama sobe protivne, hlavne v sobe zacinam poznavat vlastni matku!

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 15:12

Kokoska Já čtu to tvoje "tak nic, jdu balit" a říkám si, že jsi jako drsná, takhle se najednou rozhodnout.... 

Karja Myslím, že tos přesěně uhodil hřebík na hlavičku, ti chlapi doma, zvlášť tam, kde to není zvykem, je fakt potíž, pro všechny!! 

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 16:47

Tak jsme mohli mit mrtve decka, obe pekne najednou, takhle to nastesti spadlo na hlavu jen me, a ten hlavni napor odchytly kolecka. Ja uz si asi do konce roku sednu nekde pekne do rohu, a budu doufat ze 2022 bude uz lepsi... 

Offline continuity
Avatar
33829 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 16:57

rasaNori Ježiš,čo kde ti spadlo na hlavu. 

Offline Janulik03
Avatar
16731 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 16:59

rasaNori no ty mas teda pifku

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 17:01
Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 17:02

continuity preskladavala jsem drevnik, a ti pitomci (puvodni majitele) ho neprikotvili ke stene, takze kdyz tam zbyval na dne tak sah dreva, tak se cela konstrukce preklopila do prostoru jak domek z karet. 6m na 2m, strecha z plechu, zatizene drevenyma tramama a kusy betonu. A holky tam celou dobu volne korzovaly a chvili pred tim jsem je nastesti vyhnala, at jdou chvili prudit za tatou. 

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 17:02

rasaNori jezisi!!! no tak hlavne, ze jste vsichni v poradku!

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 17:15

Kokoska já dorazila teď od mámy domů. Byly jsme domluvený, že jí umyju okna, pověsím záclony atd. Když jsem v úterý přijela, tak mi hrdě hlásila, že už má všechno hotovo. Prý nechtěla, abych s ní měla práci. Mě málem kleplo, když jsem si ji představila, jak v 83letech balancuje v té výšce. Tak moje pomoc byla v tom, že jsme každý den šly na cca 10km výlet. Opět si vyběhla na rozhlednu Holedná, moc je jí nahoře líbí. Tak hlavně, aby jí to ještě dlouho vydrželo. Ale z těch úrazů mám fakt strach a přijde mi zbytečný jít tomu naproti. Ale nedá si říct, musí být po jejím. A to jsem se jí snažila vysvětlit, že zrovna teď by mi nejvíc zkomplikovala život tím, kdyby si něco udělala. Je to marný.

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 17:43

crazydaisy Maminka je teda v tomhle věku v obdivuhodné kondici