Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. března 2019 21:36

notna Zadny umet, aby...a vidis to moc cernobile, v podstate je to dost prirozeny ze se to deje a nemusi tam bejt zlej umysl ani prospecharstvi, stylizace do Mirka Dusina je dost prepjata

Online notna
Avatar
6544 příspěvků moje polička 19. března 2019 22:16

Mutziputzi Přepjaté mi přijde tvoje přirovnání k Dušínovi. Jen jsem vyjádřila svůj subjektivní názor na tyhlety eventy.  

Online Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 19. března 2019 22:18

Garfie V jednom mym zamestnani jsme meli mluvci, kterou ale nenechali nikdy mluvit:-D. Stejne si to do tisku odmluvili a pripravili prislusny riditele. Ona ani moc mluvit neumela teda. Ale byla moc hezka a mila, uplne me trapi, ze o ni tohle pisu. 

Online continuity
Avatar
33726 příspěvků moje polička 19. března 2019 22:26

Mutziputzi to neni zadnej Mirek Dusin. Kazda firma, kde alespon trochu funguje Compliance, ma dnes na podobne vylety svych manageru dost jednoznacny nazor. Delala jsi v bance tak tady nemusis delat ramena.

Online continuity
Avatar
33726 příspěvků moje polička 19. března 2019 22:30

notna uprimne, leta jsem delala v IT na Slovensku. To ani nemusis mit blizko k vrcholovemu managementu. Clovek chodi po chodbach jak ty opice: nevidim, neslysim a stejne je mu to houby platne. zlate vykety na lyze, rada bych verila, ze je to uz lepsi, ale pri pohledu na ten mytny system tomu moc neverim.

Offline Lamicka
Avatar
13361 příspěvků moje polička 19. března 2019 22:48

Karja docela casto je to tak, ze mluvci neni ten, kdo mluvi a ma byt viden. Casto chteji byt videt prave reditele instituci. Mluvci jim pripravuje podklady a koordinuje komunikaci. Krome jineho teda :)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. března 2019 23:15

continuity co prosim??

Offline Garfie
Avatar
23945 příspěvků moje polička 20. března 2019 06:35

Karja Zrovna jsem chtěla napsat, to co Lamicka, to mluvení na veřejnosti (s tiskem) je fakt jen třešinka na dortu, kterou zrovna rádi dělají někteří šéfové nejrůznějších institucí, protože chtějí být vidět/slyšet. :-)

Offline Bledule
Avatar
4688 příspěvků moje polička 20. března 2019 08:34

razorblade Jedna moje spolužačka měla už na ZŠ touhu stát se novinářkou, což se jí povedlo a dělala v různých médiích, hlavně v rozhlase a později začala tu novinařinu učit. Tak to by taky mohla být cesta.

Když jsem s ní mluvila naposled, tak říkala, že zůstane jen u toho učení, protože už špatně snášela ten stres.

Offline razorblade
Avatar
8178 příspěvků moje polička 20. března 2019 09:38

Bledule ucit bych nemohla, ja mela na podzim praktikanta... jednoho... a byla jsem z nej na nervy. kdyz jsem mu chtela neco vysvetlit nebo mu poradit, tak na me koukal stylem "co mi to tady vykladas ty kravo neschopna", naopak, sam velmi rad poucoval me, jak to mam delat. no a pri predstave, ze bych takovejch mela celou poslucharnu :D

jinak moje osobni jizda nekonci, vcera jsem stravila celej vecer v nemocnici, kam odvezli dvaadevadesatiletou babicku, se kterou to vypada dost spatne. no a dnes rano jsem to korunovala pokutou za spatne parkovani

Offline Bledule
Avatar
4688 příspěvků moje polička 20. března 2019 09:48

razorblade Na kantora by si snad netroufali.

S babičkou je mi to líto, tady nezbývá, než doufat. Drž se.

Offline andulka01
Avatar
10708 příspěvků moje polička 20. března 2019 09:51

MP Marge Golf si nechávám na stará kolena :-) Akorát se to už nějak blíží 

Zkoušela jsem několikrát, odpaly asi nic moc, ale mám dojem, že by mě to ve finále mohlo bavit. Jen si na něj musim vydělat :-)

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 20. března 2019 10:27

razorblade ufff, teda sa to valí. drž sa moja, a s babičkou držím palce.

Offline slniecko admin
Avatar
17590 příspěvků moje polička 20. března 2019 12:42

Šišmarjá lyžovanie a tenis ako znak lepšej spoločnosti....to je akoby som môjho otca počula...akurát Mutziputzi jachting!!! Na jachtning si nejako zabudla!!!

Nejak o tom tenise ovšem prestal hovoriť, keď dvakrát prišiel totálne odrovnaný, keď sa ma ho pokúšal naučiť (nakoniec naučil, ale hrať som ho musela chodiť s niekým iným  )a keď videl svoju temperamentnú vnučku, tak reči síce neprestali, ale tenisovú raketu pre istotu "práve teraz nemá" a tíško jej toleruje ten volejbal, kde si môže do tej lopty akože fakt poriadne capnúť ...

Offline Garfie
Avatar
23945 příspěvků moje polička 20. března 2019 12:55

Bledule To mi připomíná kolegyni, která se po letech praxe v médiích rozhodla, že by taky mohla vystudovat žurnalistiku, přihlásila se bakaláře a u přijímaček se jí zeptali, jestli by u nich nechtěla vyučovat 

razorblade Jejda, to je mi líto :-( Babička má už svůj věk, tak snad to dopadne co nejlíp, držím pěsti! 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. března 2019 13:08

slniecko Už to nevytahuj hele, korporátní harcovnice mi tady chytaly amok, dej pokoj

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 20. března 2019 14:52

Se tesim az budu pracovat nekde, kde se hraje tenis nebo golf nebo se bude proste jen chlastat. U nas jede cyklistika (nenavidim a neprovizuju) a behani, ktery teda miluju a provizuju. Ale po zazitku, kdy se bezela stezka ceskopolskeho pratelstvi a jen po ceste na tvaroznik jsem si musela dvakrat odplivnout v lesiku, riskuji spolecenskou sebevrazdu a spolecnych sportovnich aktivit se neucastnim. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 20. března 2019 19:19

jsem v....

karta od foťáku je prázdná. já to nechápu. matka mě zabije. měla jsem tma nafocenou celou její letošní kolekci výrobků, kterou jsem ještě nestáhla. jak se dá vymazat karta, aniž by si toho člověk všimnul? jdu se asi rovnou zabít 

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 20. března 2019 19:22

Jiná Realita 

Daj se udělat nějaký záchranný akce, hlavně ho už nepoužívej a zkus nějakou záchranu dat, jsou na to i programy.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 20. března 2019 19:25

Jiná Realita zkusila bych to ještě vzít někam k odborníkům jestli to nepůjde vytáhnout. jinak slyšela jsem to v poslední době od hodně lidí, spíš teda o kartách v telefonu každopádně tyhle věcičky jsou asi poměrně nespolehlivý