Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Sweet Potato
Avatar
34833 příspěvků moje polička 19. března 2019 15:01

Karja Si tu představuju, jak běháš jak Gavroche před barikádou a sbíráš míčky!

Trenérka sice tvrdí, že míčkem se zabít nedá, ale kdo ví.

Jinak vstupné na odpaliště? asi jak kde. Na tréninkovém hřišti zaplatîš jen za ten kýbl míčků, na vyčištění hlavy super. Jakákoli jiná terapie vyjde o dost dráž.

Online Lamicka
Avatar
13358 příspěvků moje polička 19. března 2019 15:02

razorblade vsadim se, ze ta zenska uz si to ani nepamatuje... 

nemuzes si vzit delsi volno? Mne to ted trochu od podobnych pocitu pomohlo, i kdyz to bohuzel bylo volno kvuli brutalni chripce. 

Offline MP Marge
Avatar
5747 příspěvků moje polička 19. března 2019 15:36
Reakce na Karja:

Mutziputzi Jsem se byla ucit golf, zaplatila tu palku vstupny na to odpaliste, ani na tu louku me nepustili, zaplatila kos micku,  a jakloliv bez soustredeni stylem kecy ucitele jednym uchem tam a druhym zpatky jsem to zacala palit jeden za druhym. No a pak mi nekdo rekl, ze ty micky jsou jednorazovy, ze si je nemuzu posbirat:-D. Byla to legrace, no tak dvakrat jsem byla:-D

​No tys ty micky aspon "zacala palit", ale kdyz jsem se jednou (a naposled) pokusila o totez, tak jsem neodpalila ani jeden a zbesile jsem tou holi mlatila do zeme, jeste dnes je mi hanba 

Offline MP Marge
Avatar
5747 příspěvků moje polička 19. března 2019 15:38
Reakce na razorblade:

continuity ja asi potrebuju slyset, ze mam zatnout zuby a vytrvat. pripadne, ze mam poslat zivotopis na pozici PR experta do Bruselu pro Piratskou stranu :D ale jsem ted psychicky fakt v prdeli. za dve hodiny mam odevzdavat skvely tema, ale s tim co mam to bude tak na urovni regionalniho deniku... :)

​Tak ja rikam, posli ten zivotopis  To zni uzasne, PR expert v Bruselu!!!

A jinak potlapkavam 

Offline razorblade
Avatar
8176 příspěvků moje polička 19. března 2019 16:05

Miru my jsme seriozni medium a do tvrdy zpravy emoce nenarvu :D a ja fakt asi nic jinyho nez novinarinu neumim, jeste jsem teda pri skole delala recepcni v hotelu, ale to uz delat nechci, to je taky na nervy. asi nejlepsi by bylo se povesit na zada nejakymu politikovi a delat mu PR :D

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. března 2019 16:15

.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. března 2019 16:16

razorblade Tak ta Kubovicova to ma za par, co?.... Nepomohlo to, ze si svec hned vazi svyho kopyta? Ta predstava, co?

Offline razorblade
Avatar
8176 příspěvků moje polička 19. března 2019 16:29

Mutziputzi kdyz ja bych mohla jit delat PR jen k topce, stanu a s privrenejma ocima k piratum. a prvni dva jmenovani jsou radi, ze dejchaj, natoz aby jeste zivili dalsi hladovej krk :D

Offline 711990
Avatar
17137 příspěvků moje polička 19. března 2019 16:36

razorblade hele a tak co nejaka interni komunikace pro korporat? teda ja im, zes chtela povzbudit a ne hledat novou praci, ale...:D

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 19. března 2019 16:41

razorblade vydrz. Budou jine reportaze, jini lide, treba i slusnejsi. 

Online continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 19. března 2019 16:47

razorblade uprimne pokud se to toto stane jednou za x casu. (ted myslim, ze uz nemas silu se s pani natahovat), tak bych z toho nedelala tragedii. taky jsem mela klienta, se kterym jsme tu komunikaci oba nezvladli, posilala jsem tam pak misto sebe kolegu - nejsem na to hrda, ale to se proste stane a nebrala bych to jako osobni selhani. toto dnes nejak dopadne (pac jeste nebylo, zeby to nedopadlo). zkus se na to vyspat, jestli mas pred sebou dovolenou, tak si odpocines a treba to uvidis z jineho uhlu pohledu.

kdyz mluvime o novem smerovani, treba ruzne due dilligence a podobne analyzy by ti nesly? tam je potreba hodne hledat informace, doptavat se, analyzovat. podle mne novinarina, akorat to pak nemuses ukazovat na kameru. ale pokud nepotrebujes ke stesti to publikum, tak je to urcite cesta. 

Offline Karja
Avatar
35860 příspěvků moje polička 19. března 2019 17:12

MP Marge Tak to mne to slo, proste jsem to praskala jeden za druhym jak na paintballu, ale za 5 minut dosly a bylo po hre. Mne to nejak moc nebavilo. Jako plus mi prislo, ze ty hriste jsou fakt pekny, jako vizuelne, ze si clovek tak esteticky odpocine, ale to je asi vsechno. Smlouvy neuzaviram, tak co z toho.

Online Lamicka
Avatar
13358 příspěvků moje polička 19. března 2019 17:15

razorblade PR taky neni zadny med. Ono to zvenci vypada jako super job, ale dupou po tobe snad vsichni a ze vsech stran (nemysleno politickych).

Offline andulka01
Avatar
10695 příspěvků moje polička 19. března 2019 17:22

razorblade Jak já ti rozumim... Ale jak píšou výše, novinařina se určitě uplatní v PR, do politiky úplně teda bych nešla, ale snad se najdou i slušnější firmy?
V jednom mém zaměstnání (nadnárodní korporace) kolega PR dělal zároveň i nadační práci a moc ho to bavilo. Původem také novinář. Teď je mluvčím další obrkorp, několikrát vyhrál nějakou cenu pro nej mluvčí a tak. Třeba by to byla cesta?

Offline razorblade
Avatar
8176 příspěvků moje polička 19. března 2019 17:23

711990 ja vubec nevim, jestli bych neco takovyho zvladla. ono u me je problem, ze jak skoro celej dospelej zivot delam tohle, tak jsem si vypestovala takovou zvlastni osobnost, ktera moc nesnese, kdyz ji nekdo kontroluje a do neceho keca... a kdyz jsem jen slysela, jak vypada proces odpovidani na novinarske otazky treba ve skodovce, tak me z toho uplne omejvali.

nooo... ted jsem odevzdala sve dnesni dilo, editorovi jsem k tomu napsala omluvnej elaborat, tak uvidime. vlastne pro me je na dnesni situaci nejhorsi to, ze mi ta baba znemoznila odevzdani perfektniho produktu. ja jsem na sebe v tomhle dost tvrda a chci odevzdavat veci, na ktery jsem pysna a za ktery me pochvalej. a to bohuzel dnes neni...

Offline andulka01
Avatar
10695 příspěvků moje polička 19. března 2019 17:29

razorblade Dej tomu trochu času... být na sebe přísná je v pořádku, ale občas se musíme smířit s tím, že odevzdáváme nedokonalý výsledek. Tu top kvalitu přece musíme s něčím porovnat, ne 
Pokud nechuť přetrvá, asi je načase se poohlédnout, byť jen nezávazně, rozšířit obzory. 

Bohužel taky ne vlastní vinou odevzdávám shitky. Právě teď třeba... jenže se prostě nesmím sesypat. Tak zatínám a táhnu.

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 19. března 2019 17:38

razorblade No hele....u nás teď hledají tiskového mluvčího k hasičům, to je o dost jiný než ve Škodovce  Sama o tom uvažuju, ale je to pro mě dost náročný s malýma dětma (funguju prakticky jako svobodná matka), navíc jeden z mých bývalých je hasič, nejsem si úplně jistá, jestli bychom se měli pravidelně potkávat...ale láká mě to, náplň práce zajímavá, kdybys s tím fakt chtěla praštit....

Offline Kokoska
Avatar
28310 příspěvků moje polička 19. března 2019 17:39

razorblade kvůli jedný blbce přece nestojí za to zahodit všechno, co bylo do dneška dobrý, s odporem a arogancí druhé strany se asi setkal každý, kdo dělal s lidma. Jen je blbý, že to člověk nějak nese jako svoji prohru nebo osobní neúspěch, i když za to nemůže. Ono to přejde a zas se něco povede, držím palce!

Offline baltik
Avatar
4427 příspěvků moje polička 19. března 2019 18:10

razorblade po me aktualni zkusenosti vam navrhuju zajit si na nejaky pohovor treba do toho pr a mozna zjistite, jak je vase prace skvela :)

Online Lamicka
Avatar
13358 příspěvků moje polička 19. března 2019 18:18

Garfie ted jsem videla dokument na CT1 o hasicich z Liberce a vystupovala tam hodne jejich tiskova mluvci. Musi to byt zajimavy, ale casove strasne narocny. Me by IZS hodne lakal, tak treba az budou deti velke. Ja se ted bavila se znamou a ona mi rikala, ze nejvetsi posun v kariere udelala po padesatce, kdy byly deti z domu, sobestacne, rodice zdravi a ona jeste plna sil.