Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. března 2019 11:31
Reakce na Sweet Potato:

Janulik03 Tak třeba k mladýmu Klausovi by ti šachy cestu otevřít mohly.  

​Ten řádí na kole zrovna, to já teda nechceš tyhle první světový skupiny

Offline Samantha
Avatar
1756 příspěvků moje polička 19. března 2019 11:31

A že se necháte všechny takhle nachytat... dyť si z vás Mutzi dělá p.del  

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 19. března 2019 11:32

711990 to je ale pravda, že ve škole se člověk o těch kuřáckejch pauzách nejlíp seznámil, sehnal přednášky...

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 19. března 2019 11:37

nolita já teda ano, třeba moje známá to tak má. chodí do práce, kde všichni chodí lyžovat, má přítele, který lyžuje a všichni jeho přátelé chodí lyžovat. nelyžař tam prostě vůbec neexistuje. kdybych nastoupila k ní do práce nebo se mínila přidat mezi přátele jejích přátel, byla bych úplně out! žádné fotky svahů, grogů, hor, prken na insta nebo aspon na fb :) byla bych mrtvá žena 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. března 2019 11:37

Potrefenáhusa no vidiiiš a sport máš to samý, ale bez rakoviny...sme doma

Offline Tak Betty
Avatar
4978 příspěvků moje polička 19. března 2019 13:26

Kouření na školeních bylo dobrý. Jedeš na tři dny a během první rauchpauzy máš s kým pokecat. Ostattní nic. Vztahy všeho druhu se navazovaly snadno

Offline baltik
Avatar
4427 příspěvků moje polička 19. března 2019 13:33

711990 ale Pratele jsou taky out, to bych nevytahovala :)

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 19. března 2019 13:36

Jiná Realita tak na horách jde ten čas trávit i jinak, než sjíždět svahy :-)

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 19. března 2019 13:38

Jiná Realita Ne, normalne bys jela a jen se tam vozrala. Ja na par horach uz byla, kolikrat jsou ty lyze upozadeny a ja nealkotyp pluhem na modry jsem vdecnej objekt vtipu. Byla bys oblibena:-D

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 19. března 2019 13:48
Reakce na Mutziputzi:

Janulik03 Tak třeba k mladýmu Klausovi by ti šachy cestu otevřít mohly.  

​Ten řádí na kole zrovna, to já teda nechceš tyhle první světový skupiny

Mutziputzi Jsem se byla ucit golf, zaplatila tu palku vstupny na to odpaliste, ani na tu louku me nepustili, zaplatila kos micku,  a jakloliv bez soustredeni stylem kecy ucitele jednym uchem tam a druhym zpatky jsem to zacala palit jeden za druhym. No a pak mi nekdo rekl, ze ty micky jsou jednorazovy, ze si je nemuzu posbirat:-D. Byla to legrace, no tak dvakrat jsem byla:-D

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 19. března 2019 13:57

Karja  ty máš poslední dobou strašný řeči!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. března 2019 13:57

Karja Golf jde mimo mě, stejně jako veškerý sporty a činnosti, kde potřebuješ za A soustředění a za B preciznost, prostě smůla, na golfu výhodnou smlouvu neuzavřu i když to doporučujou - uf uf chichi přijde hůmor pozor - ve First Classu

Offline razorblade
Avatar
8176 příspěvků moje polička 19. března 2019 14:04

Mam pocit, jako bych behem nekolika dnu v praci totalne vyhorela. Minulej tejden se mi moc nedarilo, nic mi nevychazelo a kdyz jsem si tenhle tyden myslela, ze uz konecne se mi pracovni pohoda vratila, tak me totalne odrovnala jedna zenska, ktera me odmitla uplne strasne arogantnim az zlym zpusobem, ze jsem na to nedokazala ani reagovat, jen jsem stala s otevrenou pusou, a to jsem za ty roky uz fakt dost odolna a splachovaci vuci ruznejm typum lidi, ona me ale totalne srazila na kolena. To jeji odmitnuti mi totalne zbortilo celou reportaz, kterou mam za par hodin odevzdavat, ale vubec nevim, co odevzdam, protoze ta zenska byla bohuzel klicova... najednou jsem si uvedomila, ze uz tuhle praci asi nechci delat, protoze me kvuli takovejm lidem prestava tesit. Jenze nevim, jak dal, protoze je mi 33 a nic neumim, jen novinarinu...

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 19. března 2019 14:10

razorblade poradit moc nemumim, tak alespon potlapkavam.

no mozna jeden napad bych mela, zkus se zamyslet, co konkretne te na tvoji praci tesi a podle toho se zarid. 

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 19. března 2019 14:12

razorblade ty si šikovná a bude zas dobre. Ber to ako momentálne horšie obdobie. Okrem iného je jar a to je záťaz na psychiku. Drž sa, určite bude lepšie. Verím ti. 

Offline razorblade
Avatar
8176 příspěvků moje polička 19. března 2019 14:14

continuity ja asi potrebuju slyset, ze mam zatnout zuby a vytrvat. pripadne, ze mam poslat zivotopis na pozici PR experta do Bruselu pro Piratskou stranu :D ale jsem ted psychicky fakt v prdeli. za dve hodiny mam odevzdavat skvely tema, ale s tim co mam to bude tak na urovni regionalniho deniku... :)

Offline brrr
Avatar
10018 příspěvků moje polička 19. března 2019 14:26

razorblade Hele, neletíš ty náhodou za pár dnů do Osla? Tak se těš a na paní se vykvakni. Nejde tu reportáž odložit, vysvětlit editorovi a za paní přijít za pár dní znova?

Offline Sofi
Avatar
příspěvků moje polička 19. března 2019 14:33

razorblade A proč tě odmítla? Nic už s ní nepohne?

Offline razorblade
Avatar
8176 příspěvků moje polička 19. března 2019 14:43

brrr nejde, kvuli ni jsem ji odkladala uz tejden. a s ni proste nehnu. a (vim, je to neprofesionalni) ani s ni hnout nechci, uz se ji chci uplne vyhnout, nikdy ji nepotkat, nikdy s ni nemluvit.

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 19. března 2019 14:49

razorblade 

...a nejdou ty momentální emoce nějak nacpat do té reporáže, nějakým nepřímým způsobem?.

Aby ta reportáž všechny rozsekala.?.

A pak - co si představit, se zavřenýma očima, co by jsi - mít prsten Arabely - opravdu chtěla.? A zařídit se podle toho. Byť třeba postupně.?

Umíš "jen" novinařinu.?

Pche. Dobrá novinářka je vždycky potřeba.!

Zmákneš to, bude to zase dobré!

(a máš pravdu, když s některými lidmi nejde jakkoliv hnout, a Tobě jejich přítomnost nedělá dobře, je nejlepší odejít. To není zbabělost. To je Tvoje vítězství...)