Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 03. května 2024 16:52

rasaNori a proč tím vlastně zatěžují tebe? 

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 03. května 2024 16:54

Pinot Noir protože chtěli znát můj názor, když by prodali chatu, jestli by mi to vadilo. Mne ne, ale brácha se málem rozbrecel.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 03. května 2024 16:54

rasaNori aha no pak nechapu o co jde:-) a teda resit manzelskou neveru s detma je dobra haluz

Offline žluťásek
Avatar
7651 příspěvků moje polička 03. května 2024 16:55

rasaNori a když se ještě před pár dny mínili rozvést, tak jako řešení je prodat jednu z nemovitostí a sestěhovat se k sobě a pořídit karavan a jezdit spolu na pár metrech čtverečních? to fakt nevymyslis 

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 03. května 2024 16:57

žluťásek no přesně, jsem premyslela, ze si to budu muset přečíst znova, ze jsem to očividně nepochopila. Ale koukam, ze tys to pochopila stejne rasaNori to musel být dobry zážitek

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 03. května 2024 17:21

žluťásek Malenge taky vám to přijde prasteny, že? Já si doteď myslela, že jsou naši v rámci možností normální, ale tvl

Offline dzizisketa
Avatar
7492 příspěvků moje polička 03. května 2024 17:29

MP Marge 

Já si teď v knihovně půjčila knížku o Češích v Chicagu a hned jsem si na tebe vzpomněla, a ty už to máš takhle za pár. Stížnosti plně rozumím a zároveň fandím do budoucna.

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 03. května 2024 17:34

rasaNori to je celé jak z nějaké komedie

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 03. května 2024 17:36

Pinot Noir no, cely ten zážitek byl trochu surrealni, co ti budu povidat:D domu teda radši jedu vlakem, protoze představa 2 hodin s mamkou v autě byla poněkud

Offline Kokoska
Avatar
28410 příspěvků moje polička 03. května 2024 17:52

rasaNori to je teda story. Tohle dat do filmu, tak lidi reknou, kdo takovou blbost vymyslel. Pevny nervy preju.

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 03. května 2024 17:59

Tak aby toho nebylo málo, tak ve vlaku z Krnova do ovy našli pod moji sedačkou injekční stříkačku, takže manevrydnešek ať už jde do hajzlu prosím!

Offline continuity
Avatar
33829 příspěvků moje polička 03. května 2024 18:05

rasaNoriJežíši

No držím palce, logické by bylo nedělat teď žádná rozhodnutí, ale někteří lidé mají fakt neustále pnutí vše rozvrtavat. Na bratrovem místě, který se tam kvůli nim stěhuje, bych taky asi těžce držela nervy na uzdě. 

Abys v tom nebyla osamocená, tchýně začla ve středu muži tlačit do hlavy, že ji tchán kdysi podváděl (neověřeno, není k tomu žádný důkaz) a že se měla rozvést už dávno a jak promarnila svoji šanci na lepší život. Rozvodem samozřejmě mínila, že by ho z domu, který postavil, vystěhovala do garzonky. 

Kdyby nebyl téměř rok mrtvej

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 03. května 2024 18:09

continuity jako tvá tchyně je opravdu poklad. Tak akorát zakopat.

Offline continuity
Avatar
33829 příspěvků moje polička 03. května 2024 18:13

rasaNori

já už se jen smeju. Ale prostě tahat děti do nevěry rodičů je strašné bez ohledu na to, kolik je komu let. 

Drž se, už si sedni doma a hlavně nic nedělej. 

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 03. května 2024 18:19

continuity hele to mě zas tak strašne nepřišlo, já to věděla už dlouho, ale podle mě si myslel že když to řekne nahlas a omluví se, že já i brácha pochopíme co se s mámou děje. A vzhledem k tomu, že taťka co půl roku cestuje často do pryč, tak jsme si s bráchou mysleli že ji to štve, a i proto si impulzivne pořídila psa, jako jeden z důsledků. 

No nic, díky za vyslechnuti, asi si dám doma panáka (jen co zajedu pro auto, pozalevam kytky, nakrmim kočky, a dám si horkou vanu:D)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 03. května 2024 18:24

rasaNori až na ten konec to jsou fakt pitomci

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 03. května 2024 18:25
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 03. května 2024 18:28

rasaNori vůbec nechápu, proč vás zvali, vždyť nebyli ani trochu domluvení, co vlastně chtějí. Chápu, že chtějí znát váš názor na prodej nemovitosti, ale čekala bych, že aspoň trochu tuší, co chtějí. Jinak to vůbec nejsou věci, které se řeší s dětmi (i dospělými).

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 03. května 2024 18:29

MP Marge to je normální nervozita ze změn ty jsou vždycky těžké, i když k lepšímu.

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 03. května 2024 18:42

rasaNori Jezis, já jsem četla řešení je, že mamka si chce pořídit mimi místo mini karavanu a vlastně já nevím, taky mi to zapadalo:D

Tak dávám tomu čtvrt rok do další katarze v mini karavanu, držím palce tobe;)