"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33854 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 08:42

Polstar z paměťový pěny jsem řešila vcera,nakonec jsem ho koupila v jysku,maji ted na ne 50% slevy,předchozí byl z ikey a na me strasne tvrdej a moc vysokej,i tak ale krku a rameni hodne odlehčil. 

Kdybych mela dost penez,uvažovala bych o polštáři tempur ombracio,v lete me ho donutil vyzkouset az moc agilní prodavač v nejakym postelovym centru a přišel mi bozi,určenej pro space na břiše (ja),ma tam i vykousnuti na ruce,akorat teda stojí pres čtyři litry,coz mi na polstar prijde uz fakt trochu cufíl.

Offline kariii
Avatar
52 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 08:42
Reakce na whiskas:

Můžu doporučit Laro Optik - mají prodejnu v Lidické a na Strašnické, jsou tam příjemné prodavačky, které opravdu dokážou poradit (vč. vysvětlení, proč tyto ano a tyto ne). Prodávají i Max Maru.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 08:46

Na bruchu a s rukou pod vankúšom. Na to sa penové nehodia vôbec, a takisto  sa v noci mrvím.

Mam tento obyč z Ikea,  vankúš ma poťah ktorý drží to vnútro pohromade. Mne to stačí, dôležitejší je pre mňa matrac a posteľné prádlo než perina a vankúš.

Offline Aranel
Avatar
4541 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 08:47
Reakce na paktofonika:

Taky mám nejradši ty malé z Ikea!  a dzizisketa já to mám taky, možná 3 minuty jsou až dost :D

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 08:48
Reakce na Potrefenáhusa:

Teda, ten Tempur vyzerá veľmi zaujímavo. Skúšala si ho, nieje veľmi vysoký? 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33854 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 09:08
Reakce na paktofonika:

mně přišel fakt dobrej, jen ta cena. Ale koukni po něm, oni maj tu značku skoro v každý specializovaný prodejně na rošty a matrace, mi přijde.

jinak péřovej z ikey taky mám, ale ač peří, je takovej umělohmotnej a šustivej na omak. Ale nebyl to ten nejdražší, já jsem škrt.

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 09:13

LadyMary Hlásím se do klubu, taky nesnáším vaření. Strašně to zdržuje od užitečné práce jako je (pro mě) malování, čtení, poslech hudby, sledování filmů a tak.

Deti stejně nic nejí 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46148 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 09:15
Reakce na Luna:

tak kdybych vařila nastřídačku smažák s hranolkama a špagety s boloňskou tak by jedli..

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 09:28
Reakce na kariii:

Díky. :-)

Offline Blaire
Avatar
47 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 09:31

Mam polstar tempur dva roky a nemuzu si ho vynachvalit. Mivala jsem problemy s krcni pateri a od doby, co ho pouzivam, uz je nemam.

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 09:35
Reakce na Potrefenáhusa:

ten vankúš vyzerá skvele, zasa niečo o čom som nemala ani potuchy a teraz mám pocit, že to nutne potrebujem. No ale 170 eur za vankúš už mi príde fakt extrém, takže si nechám zájsť chuť

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 10:31
Reakce na MP Meri:

Přesně, mám polštář právě taky z Jysku. Spím na břiše, polštář různě pod hlavou, pod krkem, pod hrudníkem, ruku pod polštářem apod. Už nikdy žádný jiný polštář nechci.

Manžel ho zkusil taky, a nechce ho, ale on spí na malém, placatém.

Nový byl trochu pevnější, ted, po několika letech lehounce změknul, ale funkci to nijak negativně neovlivnilo.

Je fakt, že je potřeba si na něj trochu  zvyknout, zvláště, když člověk předtím spal na klasických polštářích. Já ale měla před ním "buřtíky", abych si je dávala pod krční páteř, takže tohle je ještě stokrát lepší.

Jak říkám, už nikdy jiný.

Offline Myrtila
Avatar
3063 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 11:14

My mame polstare z asi pametove peny od Jelinka, maji v sobe v tech vyssich castech molitanovy prouzek, ktery se da menit podle toho, jak tvrdy nebo mekky polstar clovek chce. Na obcasne prespani u rodicu jsem koupila takovy polstar v Lidlu, a je strasne tvrdy, neda se na nem spat.

Offline Tulipe
Avatar
2468 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 11:17
Reakce na Blaire:

Mam polstar tempur dva roky a nemuzu si ho vynachvalit. Mivala jsem problemy s krcni pateri a od doby, co ho pouzivam, uz je nemam.

Ja taky    Je to super, ta pevná hmota. 

Offline slniecko admin
Avatar
17628 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 12:16
Reakce na Amun:

No, tiež potrebujem kúpiť nové vankúše a toľká veda okolo toho ...

Pani v scanquilte mi povedala, že životnosť vankúša je plusmínus 4 roky, čím sa nikto v noci viac potí, tým kratšie. Takže čo som chcla kúpiť vankúše (u nás x4) som škrtla. U nich sa dajú kúpiť aj vankúše dopĺňacie a aj ten dopĺňací materiál.

Pozerala som aj tie z pamäťovej peny v nejakom špecializovanom obchode a teda jednak cena, jednak - mne sú všetky nízke. Už pri normálnych riešin, že si ich kadejako skladám, lebo sa vyspím len na boku a keď mi padne hlava niže ramena, no tak ma bolí krk.

Som myslela, že pôjdem, kúpim, vybavené a už sa v tom nimrem mesiac (zas ale na to nemám ktovieako času, takže brať s rezervou). Doteraz sme kupovali vždy v Ikea, ale začínam mať dosť prolémys chrbtom, muž tiež, tak som chcela riešiť niečo kvalitnejšie.

Jo a veľkosť rôznychtých vankúšov kontra veľkosť obliečok, to je ďalšia kapitola .

Offline kkristýna
Avatar
139 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 16:18

Je v praze nějaké prodejna, kde mají velký výběr výrobků obsahujících chilli? Google mi našel akorát chilli-point. Tak jestli tu není ještě něco lepšího.

Offline Sweet Potato
Avatar
34893 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 18:22
Reakce na Luna:

Závidím nejedlé děti! Ty naše by jedly pořád. A už odmala se dožadují "opravdového jídla."

Offline Lamicka
Avatar
13382 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 19:06
Reakce na Sweet Potato:

Jakoze jim nemuzes k veceri podstrcit susenku a sklenici mleka? To mi jednou reklamovaly moje deti, ze to neni poradna vecere, ze to je nahrazka jidla. (od koho to asi slysela?

Offline Sweet Potato
Avatar
34893 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 20:35
Reakce na Lamicka:
U nás fakt nemají od koho. Asi dvouletá u švagrů předvedla scénu, že chce jídlo a když se ji strejda snažil uchlácholit dortem, mrskla s ním po něm. Dnes už ovšem spráskne obojí:-))
Offline Tulipe
Avatar
2468 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 20:45
Reakce na Sweet Potato:

Ja myslim, ze nejedle deti neni co zavidet. Se zrouty je vic prace, ale je to lepsi. Rozhodne pro takove rodice, kteri si umi jidlo vychutnat - jako jsme my