"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Sweet Potato
Avatar
34821 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 20:59
Reakce na Tulipe:

Ve skutečnosti nezávidím. Já byla šťastná, že dětem od prvni lžičky chutnalo. Když jsem viděla ty tance někde, hrůza mne polévala. Tvrdím, že mé děti chytře poznaly, že druhá varianta bylo vyhladovění a chytře zvolily

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 21:04
Reakce na Sweet Potato:

kolem mě se v dětství "tancovalo" a já byla pevně rozhodnutá že to nikdy! no, poprvé mi to ještě vyšlo... druhé dítko se rozjedlo až v pubertě a teď má co dělat aby to zas shodil. děs běs. každopádně jsem se nesetkala s dítětem které by vyžadovalo "normální jídlo" místo dobrot, já to znám opačně: nad talířem ochichachich už nemůžu už jsem plné... a pak šup do špajzu šmejdit

Offline Sweet Potato
Avatar
34821 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 21:09

Však jsem psala, že z toho vyrostla. Teď se i nad mandarinkou ujišťuje, jestli je dost sladká.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 21:15
Reakce na Sweet Potato:

tak mně tu půlka strávníků jí z ovoce akorát banán páč to ostatní je přece kyselý

Offline olivieraa
Avatar
505 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 21:21

Skusim sa tu opytat na divny dotaz :). Ako decku mi mamina znama doniesla z Lybie taky pustny kvietok. Bola to sucha vetvicka z nejakeho kra a na nej take male kvety, ako malinke ruze, ale tiez drevene. Ked sa na ten kvet kvapla voda, otvoril sa, ale stale bol len taky suchy a dreveny. Bol to moj poklad, ale stratil sa mi. A uz dlho po tom patram a nic neviem najst. Nevie niekto, co to mohlo byt?

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 21:42
Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 21:47
Reakce na olivieraa:

Není to růže z Jericha?

Amun
Avatar
24. listopadu 2017 22:19
Reakce na slniecko:

jojo nic snadného koukám 

ty jo 4 roky mi přijde opravdu málo. Jsem vždycky myslela, že opravdu dobrý polštář člověku vydrží klidně deset let. Já nejspíš nakonec vyzkouším tu pamětovou pěnu od Wellpurr, co doporučovala Dadoo - naštěstí to má amazon. Zrovna si vybírám velikost. Jsem zvědavá, jestli se mi povede z ní udělat taky placku:D 

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 25. listopadu 2017 00:09
Reakce na Amun:

inak tie pamäťové peny mi prišli fakt super (kamoška robí v jednom obchode s posteľami, matracmi a pod. a mohla som si vyskúšať...a ehm, asi aj matracbudm meniť ....no len tá výška...a tie sa nedajú pod hlavu "poskladať", ako to robím s normálnymi

Offline olivieraa
Avatar
505 příspěvků moje polička 25. listopadu 2017 12:36
Reakce na Jiná Realita:

Dakujem, ale nie je tam..tieto ruze z Jericha su v podstate jedine co ide vygooglit. 

Offline Friga
Avatar
1566 příspěvků moje polička 25. listopadu 2017 22:37

Cetl tady nekdo knihu Porodni baba? Zkousela jsem ji cist v originale, ale bylo tam moc textu v laponskem nareci a proste jsem to nedala, nerozumela jsem a v pribehu se totalne ztratila. Stoji za to? Mam si ji prat k Vanocum v cestine?

Offline Nazdar
Avatar
2 příspěvků moje polička 25. listopadu 2017 22:39

Nazdar.

Nemáte niekto Chloé Love Story Parfémová voda 10ml? Ak áno aký to má obal? Nevyfotil by ste mi to niekto? Ak áno vopred dík.

Amun
Avatar
25. listopadu 2017 22:49

ehm, mám pokračování nekonečného honu na polštáře. Jak koupit povlečení, když všechny ty zdravotní polštáře jsou naprosté atypy? Vybrala jsem polštář a nekoupila, protože sám JYSK na ten polštář nemá povlečení. Ted jsem se zkusmo dívala a všechno povlečení má cca stejnou velikost, prostě musíte koupit set, a pokud máte jiné polštáře, máte smůlu. Uff, fakt bych chtěla, aby mi někdo k vánocům dal to proklínané povlečení (a polštář)

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 25. listopadu 2017 23:32
Reakce na Amun:

Já na ten svůj polštář povlečení nekupuju. Je svlékací, takže vždy svléknu a obal vyperu.

Kdybych chtěla stejné povlečení i na něj, ušila bych si ho (dala ušít) z přebytečného polštáře.

Offline Alice7
Avatar
40 příspěvků moje polička 25. listopadu 2017 23:36
Reakce na Nazdar:
Offline Ounz
Avatar
19828 příspěvků moje polička 26. listopadu 2017 08:21
Reakce na Friga:

Já sem to četla a líbilo se mi to moc. Ale mám kamarádku, která to teď nedočetla. Je to zvláštní kniha, pro mě ale byla zajímavá a četla se mi dobře.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 26. listopadu 2017 09:10

Dotaz do pléna:

Chtěly byste mít na sobě na jeden večer vypůjčené šperky za 30 mega? 

Mně je to zcela cizí, tu touhu nechapu. Přijde mi to jako chlubeni se cízím peřím .

Leda snad.. kdyby byly moje vlastní. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. listopadu 2017 09:14
Reakce na Dadoo:

Leda kdyby mi za to zaplatili

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 26. listopadu 2017 09:53
Reakce na Mutziputzi:

Jo taak.. tím chceš říct, ze ji za to zaplatlili..jako  šichta.. hmmm to mě vubec nenapadlo. 

Online Fakirka
Avatar
2107 příspěvků moje polička 26. listopadu 2017 09:58
Reakce na Friga:

Cetl tady nekdo knihu Porodni baba? Zkousela jsem ji cist v originale, ale bylo tam moc textu v laponskem nareci a proste jsem to nedala, nerozumela jsem a v pribehu se totalne ztratila. Stoji za to? Mam si ji prat k Vanocum v cestine?

Já to četla a líbila se mi. Byl to ale drsný zážitek.