"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline 999
Avatar
17564 příspěvků moje polička 26. listopadu 2017 12:25
Reakce na Mutziputzi:

Tak v tom se (na rozdíl od diamantů) taky neorientuju...:-).

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 26. listopadu 2017 12:39

A že si vybrali zrovna nevkusnou Bílou,již jakákoliv kultivovanost zcela chybí a Slavíka si nakracela převzít bez bot,jen v puncochacich 

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 26. listopadu 2017 12:47
Reakce na Amun:

ehm, mám pokračování nekonečného honu na polštáře. Jak koupit povlečení, když všechny ty zdravotní polštáře jsou naprosté atypy? Vybrala jsem polštář a nekoupila, protože sám JYSK na ten polštář nemá povlečení. Ted jsem se zkusmo dívala a všechno povlečení má cca stejnou velikost, prostě musíte koupit set, a pokud máte jiné polštáře, máte smůlu. Uff, fakt bych chtěla, aby mi někdo k vánocům dal to proklínané povlečení (a polštář)

Áno, k tomuto problému som už prišla a sama som zvedavá, aký háčik bude nasledovať .

Offline Friga
Avatar
1566 příspěvků moje polička 26. listopadu 2017 12:51
Reakce na Ounz:

Fakirka 

Dekuju za odpoved, tak si knihu prat budu. Doufam, ze si ji v ceskem prekladu uziju. Ten finsky original me totiz dost otravil, musela jsem cist skoro kazdou vetu nekolikrat a asi az ve tretine knihy jsem rozlustila nektere narecni jevy a to uz jsem byla bohuzel ctenim spis otravena. Vzdala jsem to asi v pulce. Tema mi presto prislo zajimave, takze kdyz jsem ted zjistila, ze je prelozena do cestiny, zacala jsem uvazovat o koupi.

Offline quebrada
Avatar
363 příspěvků moje polička 26. listopadu 2017 12:54
Reakce na Nazdar:

Nazdar.

Nemáte niekto Chloé Love Story Parfémová voda 10ml? Ak áno aký to má obal? Nevyfotil by ste mi to niekto? Ak áno vopred dík.

Zkuste to asi spíš v parfémových dotazech. :-)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. listopadu 2017 13:00
Reakce na Nazdar:

Nazdar.

Nemáte niekto Chloé Love Story Parfémová voda 10ml? Ak áno aký to má obal? Nevyfotil by ste mi to niekto? Ak áno vopred dík.

No nazdar!

Offline jerry
Avatar
9012 příspěvků moje polička 26. listopadu 2017 13:40
Reakce na Mutziputzi:

Ale jo, já se v diamantech neorientuju, spíš nechápu, že se teda renomovaná značka vyhlídne zrovna Bílou

Třeba proto, že věděli/předpokládali, že na pódiu před zraky kamer nebude jen jednou (a navíc ji budou po celou dobu kamery zabírat zblízka)

Jaký efekt by z marketingového hlediska mělo, pokud by šperky vynesla kultivovaná dáma, která se na pódiu mihne jen na půl minuty?

A k těm punčocháčům - prý má zlomený malíček. Kdo to zažil, tak ví, jaká je to bolest - byť v botách bez podpatku (vlastní zkušenost).

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. listopadu 2017 13:44
Reakce na jerry:

Pak mě velmi zajímá kolik dam z divaček Slavíka si šperk pořídí, kultivovanou dámu by vyfotili do nějakého life style magazínu a mezi čtenářkami Elle například už by se mohla nějaká chytit. U marketingu je nejdůležitější trefit správnou cílovku, zde zcela non sense

Offline jerry
Avatar
9012 příspěvků moje polička 26. listopadu 2017 13:49
Reakce na Mutziputzi:

V tom máš samozřejmě pravdu, ale myšlenkové pochody markeťáků jsou dost specifická kategorie. V tomto případě dost možná dali přednost množství (=délka pobytu na obrazovce) před kvalitou (=kultivovaná dáma).

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 26. listopadu 2017 13:52

Diváci Slavíka rozhodně nejsou cílovka, ale hele, jak to zasáhlo i nás, tady, v druhym plánu.  

Offline jerry
Avatar
9012 příspěvků moje polička 26. listopadu 2017 13:53
Reakce na Nazdar:

Nazdar.

Nemáte niekto Chloé Love Story Parfémová voda 10ml? Ak áno aký to má obal? Nevyfotil by ste mi to niekto? Ak áno vopred dík.

Tak hlavně jestli je to originál - existuje několik typů fejků v podobě "kabelkových" nebo "testerových" 10 ml balení (s rozprašovačem nebo s kuličkovým aplikátorem).

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 26. listopadu 2017 13:57
Reakce na jerry:

hádám, že to chce tou fotkou asi zjistit, ne? 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. listopadu 2017 13:58
Reakce na Jiná Realita:

Giulli

Online RoSa
Avatar
8206 příspěvků moje polička 26. listopadu 2017 14:04
Reakce na Jiná Realita:

tak ať sem tu fotku dá - my jí to pak řekneme

Offline jerry
Avatar
9012 příspěvků moje polička 26. listopadu 2017 14:14
Reakce na RoSa:

Přesně tak to bylo myšleno.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 26. listopadu 2017 14:22
Reakce na Mutziputzi:

vy jste herdek tady jasnovidci nebo jak?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. listopadu 2017 14:24
Reakce na Jiná Realita:

Jsem jukla vedle no

Amun
Avatar
26. listopadu 2017 14:57

další dotaz, koupila jsem si diffuser a na obalu stojí "turn daily." Co přesně mám otáčet? Ty tyčinky vzhůru nohama? Jinak vřele doporučuju, mám vůni de-stress a vážně nádherná a jemná vůně.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 26. listopadu 2017 16:28

ok, protože se situace stává vážnou, zkusím to znovu (už jsem se někdy ptala, ale nesetkalo se to s ohlasem )

čtu docela hodně severských detektivek. neznáte někoho, kdo by je ocenil na výměnu? kdo taky čte detektivky, v podstatě skoro jakékoli, ale takové, kde nelze poznat pachatele na straně 48, což se mi stává hodně často, proto jsem začala se severskýma, i když jsou na mě dost krvavé. ale udrží děj do konce. teď jsem si koupila ženu z kajuty č. 10, kde jsem si na straně 48 napsala přibližnou zápletku... a jsem zvědavá, jestli to tak je. 

můžou to být i thrillery. potřebuju čtení, které vyčistí hlavu. teď mám asi tak 50 ks, které můžu směle směnit, nebo třeba prodat za polovic - jsou jednou přečtené, znovu se k nim nevrátím, když vím, kdo je pachatel.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 26. listopadu 2017 16:31
Reakce na jerry:

"A k těm punčocháčům - prý má zlomený malíček. Kdo to zažil, tak ví, jaká je to bolest - byť v botách bez podpatku (vlastní zkušenost)."

Ano, můžu potvrdit. Otevřené sandály bez podpatku se dají snést akorát u zarostlého nehtu na palci. Zlomený malíček je daleko horší.

Ovšem blbý je, když ten zarostlý nehet člověka postihne v zimě a zrovna sněží. Dodnes si pamatuju, jak na mojí ségru koukali jako na blázna, jak se v nich brodila sněhem, když jsem s ní chodila na chirurgii na převazy a pak následně na kontroly, než se jí to zahojilo.