"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Garfie
Avatar
23903 příspěvků moje polička 10. července 2019 11:29

Pavlena A co říkáš na trailer? Já bych se asi bála, že to bude na desetiletou dost drama. Ale neviděla jsem, takže nemůžu soudit. 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 10. července 2019 11:35

Pavlena mně se to líbilo moc, a ani to nemám v paměti jako nějakou drsárnu... zda to bude bavit desetiletou holku ale nedokážu posoudit...

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 10. července 2019 14:53

Hele, jeden ultrablbej ... Mám doma už pár let dopis pro bejvalýho nájemníka. Je mi nějak žinantní ho vyhodit, ale pořád nevím, co s ním. Jako už to asi není důležitý, ale bylo to z nemocnice. Jeho novou adresu neznám. Jakej je v tomhle správnej postup? Google mlčí. 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 10. července 2019 14:57

MP Meri max vrátit odesílateli, což se asi po té době budou divit :-) ale nic jiného než to, nebo ho nadále přechovávat asi nevymyslíš ..

Offline baltik
Avatar
4426 příspěvků moje polička 10. července 2019 15:22

MP Meri ja to vracivam na postu, ze takovy nikdo na nasi adrese nebydli a oni to asi vraci odesilateli???

ale po par letech asi uz nic jineho nez vyhodit neni mozne, pokud toho adresara teda nekde nevystopujete (linkedin, facebook, instagram...)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 10. července 2019 15:28

MP Meri jak pise baltik - na postu a tam by to meli vratit odesilateli. dnes asi nic no.. z nemocnice to mohlo byt dulezite, ale ted uz to bude kapku pozde

Offline Mulen
Avatar
4239 příspěvků moje polička 10. července 2019 16:18

Bledule asi se hlásit nemusí. Já jela zrovna kolem naší malé, takřka venkovské pobočky, tak jsem se tam stavila. Na magistrát to pak byla delší cesta, auto jsem měla půjčené, takže jsem sebou měla ještě poštou poslanou plnou moc od vlastníka. Ale vyřízené to bylo během chviličky, mohla jsem si vybrat i z několika značek.

Offline Garfie
Avatar
23903 příspěvků moje polička 10. července 2019 17:10

MP Meri Co se zeptat majitele bytu? 

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 10. července 2019 17:50

Mulen Značky už mám nové,  projela jsem se tramvají po delší době a vyseděla frontu na magistrátu. Ještě musím vyřídit pojistku.  

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 10. července 2019 18:29

D9ky, zanesu to na poštu, ať si s tím láme hlavu někdo, kdo je za to placený. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. července 2019 19:00

MP Meri Hele mit ho doma mesic strach mi nedovoli nez ho ritualne spalit, ze sem se na to vykvajzla a urcite to bylo dulezity, vem si kapucu a velky cerny brejle az to poneses!

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 10. července 2019 19:25

Mutziputzi úplne si to predstavujem, ako sa potuteľne sunie k okienku v tej kapuci a veľkých čiernych okuliaroch, prstom si privolá poštárku bližšie, obzerá sa podozrievavo okolo seba a poštárke šepká, aby ten list vrátila odosieľateľovi. Asi chcem byť pri tom

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33687 příspěvků moje polička 10. července 2019 19:54

No po několika letech bych ho fakt už radši hodila do kanálu 

(já bych ho otevřela a pak si do smrti rvala vlasy, protože by to bylo něco dulezityho)

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 10. července 2019 20:04

Potrefenáhusa ja taky

Offline Kokoska
Avatar
28260 příspěvků moje polička 10. července 2019 20:10

Já bych to nevracela, ještě by na mě přiletěl rozezlený adresát a vymáhal náhradu škody! kdyby to bylo pár týdnů, tak neřeknu, ale několik LET?!

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 10. července 2019 20:13
Reakce na MP Meri:

Hele, jeden ultrablbej ... Mám doma už pár let dopis pro bejvalýho nájemníka. Je mi nějak žinantní ho vyhodit, ale pořád nevím, co s ním. Jako už to asi není důležitý, ale bylo to z nemocnice. Jeho novou adresu neznám. Jakej je v tomhle správnej postup? Google mlčí. 

​jako po par letech? really? 

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 10. července 2019 20:13

Kokoska Já už taky ani náhodou. Tiše bych to pohřbila (rozhodně neotvírala!) a hezky rychle na to zapomněla.

Offline Kokoska
Avatar
28260 příspěvků moje polička 10. července 2019 20:21

Sweet Potato A až by se za dva dny po likvidaci na dopis někdo přišel zeptat, tak zatloukat, zatloukat, zatloukat!

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 10. července 2019 20:42

jinx No jo no. Prisel chvíli po tom,  co sme se nastehovali, jeste s hromadou nejakejch casaku z DM a podobne. Pres majitele jsme vzkazali puvodnim najemnikum, at se pro to zastavi, ale nikdy se nestalo. Casaky sem vyhodila a dopis ulozila na takovy to místo, kde jsou veci, co prostě nemaj svoje uloziste, jako flashka, nahradni baterky, klicek od zaslepek na zasuvky, stara SD karta apod. Jako nerikam, ze sem ho za ty dva roky nemela parkrat v ruce, ale vzdycky sem ho zase odlozila, ze musim vymyslet, co s tim. A ta chvile holt prisla dneska, když sem to místo uklizela a tridila

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 10. července 2019 20:49

Potrefenáhusa Podívat se mě samozřejmě taky lákalo ... ale odolala jsem (zatím ).