"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline notna
Avatar
6572 příspěvků moje polička 02. července 2019 23:12

betsey Při představě uvíznutí na dálnici na několik hodin s dítětem v aute jsem zacala jezdit do Prahy vlakem, pokud jedu s dítětem sama. A je to pro mě mnohem pohodlnejsi a jezdím už vlakem i pokud jedu jen já sama. D1 mě štve, i když to jede hladce.

Offline JankaM
Avatar
2399 příspěvků moje polička 03. července 2019 20:34

Da se ze snezky sjet dolu k te polske chate smerem na lucni boudu pohodlne s kocarkem po te silnici na polske strane nebo se tam nesmi? 

Offline Tak Betty
Avatar
5009 příspěvků moje polička 04. července 2019 09:00

Kde jsou smajlici, nějak mi zmizely??? V tom řádku jak je i zmínění.

Edit,aha tak už tam jsou. Planý poplach.

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 04. července 2019 13:05

Fungují vám COS stránky???...nejdou mi rozkliknout obrázky produktů...

teda jako neeeee,ze bych něco potřebovala...

Offline zlatahouba
Avatar
481 příspěvků moje polička 04. července 2019 13:08

Maureen mně už to nefunguje několik dní, stejný dotaz jsem už dávala, nikdo neodpověděl , jsem tam přihlášená, mám nastavenou ČR a stejně nic

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 04. července 2019 13:11

zlatahouba nojooo,teď si vzpomínám,ze jsem tvůj dotaz četla...tak nám to alespoň zachrání peněženky????

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 07. července 2019 16:27

Jeden blby dotaz, spachala jsem (asi) nejaky zmatek ohledne rezervace ubytovani, vysledek je vytocena ubytovatelka, a dilema, jak moc kulantne se k tomu postavit.

Nekdy v unoru jsem poptavala ubytovani a mailem se (naprimo) ptala, zda maji volno. Mezitim jsem nasla na bookingu, ze volno maji, a udelala rezervaci pres ne.

Pani pak psala (v odpovedi na ten muj mail), ze volno ma, a ze jestli mam zajem, mam ji to potvrdit. To jsem neudelala, pac uz jsem to na dany termin zamluvila pres ten booking. pak u nas doslo k nejakym zmenam, ja rezervaci s velkym predstihem pres booking zrusila a zamluvila jej na termin o neco pozdeji.

Pani v prvni den zruseneho terminu cela vytocena volala, kde jsme, ze to tam mame zamluvene, ze ji zruseni pres booking nezajima. Jako uznavam, ze by mi ruce neupadly, kdybych ji tenkrat na ten mail odpovedela, ze uz rezervace jede pres booking, ale zkratka na to uz nedoslo - organizovala jsem to jeste i za kamaradku a byla jsem rada, ze jsem rada . I tak mam za to, ze zavazek jsem zadny neporusila, naprimo jsem s ni nic potvrzene nemela, ale tak cerv hloda. 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 07. července 2019 17:22

Gatita tak pokud jsi rezervovala pres booking, tak jsi to přes ně i logicky zrušila, že to paní nezajímá, je jeji problém... na její email s tím, ať potvrdíš, jsi nereagovala, takže taky ok... jen by se mi teda nechtělo tam jet v tom posunutém termínu, protože to bude evidentně pěkná čarodějnice, předpokládám, že je to nějaké malé soukromé ubytování, ne hotel, kde by se člověk ztratil, a od báby bych nic dobrého nečekala....

Offline Garfie
Avatar
24026 příspěvků moje polička 07. července 2019 17:28

Gatita Absolutně souhlasím s nolita , vůbec netuším s čím má paní problém? 

Offline Karja
Avatar
36004 příspěvků moje polička 07. července 2019 17:30

Gatita Nasla bych si jine ubytovani, neco ji napsala a vypustila to z hlavy;-)

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 07. července 2019 17:35

nolitataky z toho nemam dobry pocit, presne z duvodu, ktery pises.

ale rusit uz se mi to nechce, protoze to neni  jen moje akce - jedem jeste s kamaradkou a detmi. A nemam uz moc elan narychlo hledat neco jineho. 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 07. července 2019 17:38

Gatita tak pak ti nezbývá, než to překousnout no... já bych teda rozhodně hledala něco jiného a až bych to měla a byla pořád ve lhůtě pro zrušení, bych to stávající zrušila, protože přístup paní nepovažuju za odpovídající a rozhodně bych k ní nejela... 

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 07. července 2019 17:58

Gatita přikláním se k tomu rezervaci zrušit, pokud to storno podmínky dovolí. Podle toho, co píšeš, byla její chyba, že si storno vyložila jako potvrzení rezervace a teď je naštvaná, že má ten pokoj volný. Každopádně po vás nich chtít nemůže.

Pokud vás jede víc, zkusila bych hledat i na airbnb, ne jen booking. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33804 příspěvků moje polička 08. července 2019 14:03

hele - ty nanohoubičky - povedlo se vám s tím někomu něco vyčistit? Já s tím zkoušela vyčistit ošmudlanou zeď od kocoura a ani se to nehlo, jen z houbičky odpádává bordel na zem

Offline Bowle
Avatar
568 příspěvků moje polička 08. července 2019 14:10

Potrefenáhusa já s tím čistila zeď od psa a šlo to dobře. před použitím jsem ji namočila a vyždímala, nedrolilo se nic

Offline jerry
Avatar
9063 příspěvků moje polička 08. července 2019 14:24

Potrefenáhusa 

Čistím s nimi stříbrné šperky a nemůžu si je vynachválit.

Offline Tak Betty
Avatar
5009 příspěvků moje polička 08. července 2019 15:40

Já jsem na ně ještě nenarazila

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 08. července 2019 16:44

Potrefenáhusa z Rossmana som si kupila nejake biele houbicky, nemaju na sebe napis ze nano, ale staci ln namocit a pri pouzivani sa drolia. bez problemov som s nimi vycistila kabelku z brusenej koze, ktora mi nesla vycistit nicim inym. 

Offline Kokoska
Avatar
28398 příspěvků moje polička 08. července 2019 21:35

mnum to jsou ty Magic? Mne nejak nechteji fungovat ani suche ani namocena a strasne se drolli. Nastesti to stalo asi jen 30 Kc.

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 08. července 2019 22:47

Kokoska asi ano, nie som doma, nemozem sa podivat na nazov, ale boli velmi lacne, dost drolive, v zltej krabicke. Na nic ine som ich neskusala, ale tu kabelku mi namocene vycistili paradne :)