"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline MP Marge
Avatar
5809 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 13:44
Reakce na Zuzuli:

MP Marge jak je ten obraz stary? Ja v nem totiz vidim leto (trava na utesech), ale se zazloutlym lakem. Ze kdyby se nechal vycistit, tak to bude hezke syte leto se zapadem slunce a mnohem modrejsimi tony. Pokud je novy a nekdo ho tak nakreslil, tak to pak netusim. 

​Nemam poneti. Ten clovek, co ho prodava, k nemu nedodal zadne detaily. Mohla bych mu zkusit napsat a zeptat se, ale neco mi rika, ze toho moc vedet nebude. Z toho inzeratu jsem mela dojem, ze se chce obrazu co nejdriv zbavit.

Offline MP Marge
Avatar
5809 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 13:45
Reakce na dzizisketa:

MP Marge 

Mně to přijde jako přelom května a června, takže pozdní jaro

​No vida, tak jaro tu jeste nebylo

Offline MP Marge
Avatar
5809 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 13:47

Jinak vsem moc dekuju za odpovedi

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 29. dubna 2024 13:57

MP Marge já neumím určitě roční období, ale na první dobrou jsem z něj měla tíživý pocit.

Offline Kan
Avatar
7069 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 14:00

Evaeva Tíživý? Vždyť je to klidná voda, žádná bouře a krásný západ..pohodička.

Offline andulka01
Avatar
10763 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 14:01

MP Marge ráno, léto, rychle přicházející fronta, bude pršet, úplně z toho cítím tu přicházející vlhkost a možná bouřku

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 29. dubna 2024 14:02

Kan jo, první dojem byl takový. 

Offline Zuzuli
Avatar
2170 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 14:22

MP Marge ja v tom prave dost vidim ten starsi lak. Ale muzu se mylit, jen takhle podle jedne fotky. Ale na obrazy, hlavne olejomalby, se daval na vrch ochranny bezbarvy lak, ktery ale UV svetlem postupne tmavne a zloutne a tim meni uplne barevnost obrazu. Treba ty modre tony se ztraceji. Tady mi prijde, ze kdyby to bylo tim lakem, tak bude pod nim modrejsi more a obloha, cervanky budou sytejsi, vic vyleze zelena trava. 

Nahodny ilustracni obrazek z googlu

Offline Samantha
Avatar
1801 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 14:47
Reakce na Evaeva:

MP Marge já neumím určitě roční období, ale na první dobrou jsem z něj měla tíživý pocit.

​Stejný pocit.... tklivý podzim

Jsme my lidi ale zvláštní směska... 

Offline mitford sister
Avatar
1406 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 15:13

andulka01 díky. já fb mám, takže ok.

Offline andulka01
Avatar
10763 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 15:29

mitford sister ok, psala jsem jim, bývají na fcb rychlí, tak pak řepošlu

Offline andulka01
Avatar
10763 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 15:52

mitford sister máš to tam

Offline Kan
Avatar
7069 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 16:21

MP Marge Rorschachův test podle lodiček. :D

Offline Kokoska
Avatar
28392 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 16:49

MP Marge já bych ten obraz asi doma nechtěla, i kdyby se mi stylově hodil. Nějak z něj nemám úplně dobrý pocit, jako by hrozilo nějaké nebezpečí, něco jak psala Evaeva , tísnivý dojem.

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 18:42

Kokoskapresne. Tisnivy pocit. Ktery umocnila MP Marge domnenkou, ze se ho chce majitel asi zbavit. 

Na prvni pohled podzim. Na druhy pohled pozdni srpen.

Offline MP Marge
Avatar
5809 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 18:46

Zuzuli To je neuveritelne, ty barvy

Ten druhy zespoda vypada jako uplne jiny obraz! 

Offline MP Marge
Avatar
5809 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 18:51
Reakce na Samantha:

​Stejný pocit.... tklivý podzim

Jsme my lidi ale zvláštní směska... 

​Ze? To je zajimave, jak ten obraz na kazdeho pusobi jinak. Ja tedy zadny podzim nevnimam jako "tklivy", a to i kdyz je vyobrazen jako mlhavy ci destivy, protoze je to moje nejmilejsi rocni obdobi, ktere me  nabiji pozitivni energii

Proto se taky snazim, aby muj obyvak vypadal podzimne - to muzu prijit domu unavena nebo nasrana, ale hned je mi lip! 

Offline MP Marge
Avatar
5809 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 18:51
Reakce na Kan:

MP Marge Rorschachův test podle lodiček. :D

​Nevim, jestli chci vubec vedet, co to o nas vypovida

Offline MP Marge
Avatar
5809 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 18:53
Reakce na Kokoska:

MP Marge já bych ten obraz asi doma nechtěla, i kdyby se mi stylově hodil. Nějak z něj nemám úplně dobrý pocit, jako by hrozilo nějaké nebezpečí, něco jak psala Evaeva , tísnivý dojem.

​Hele, ve me taky neco vyvolava, ale nevim, jak popsat co. Tisnivost to ale neni, ani nic vylozenene negativniho. Spis takove ocekavani, ze se neco stane?

Offline MP Marge
Avatar
5809 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 18:59
Reakce na Candance:

Kokoska presne. Tisnivy pocit. Ktery umocnila MP Marge domnenkou, ze se ho chce majitel asi zbavit. 

​No, ono to podle majitelova profilu na FB vypada, ze majitel je takovy prekupnik vseho mozneho haraburdi, tak jsem myslela jako ze by rad tech $125, ale o obraze toho moc vedet nebude.

Ale zacinate me trochu desit! Aby to nebyl takovy nejaky obraz jako v Kingove "Duma Key" a ty lode se nezacaly postupne priblizovat a neco z nich nevylezlo, to by jeste schazelo!