"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 09. července 2019 15:50

Krehutka u mě asi funguje placebo, poslední problém jsem zažehnala opravdu až urolog. čajem, zvýšení příjmu tekutin nijak moc nepomohlo... A Rowatinex, ten neudělal vůbec nic...

Offline rozarka
Avatar
3979 příspěvků moje polička 09. července 2019 16:03

Pavlena Mám taky nějaký s brusinkama,nakonec to není ani tak hnusný,jak jsem se obávala

Krehutka Dík,každá rada se mi hodí,ví bůh,kde jsem k tomu přišla a z mládí si pamatuju jen ten urolog.čaj. V lékárně by mě určitě zasypali množstvím produktů a když člověk nemá zkušenost...

Offline continuity
Avatar
33704 příspěvků moje polička 09. července 2019 16:15

rozarka muj gynekolog neda dopustit na brusinky. Pry jsou na to nejake studie, ze to funguje stejne dobre jak antibiotika. Pak jsem zas cetla, ze to je blbost. Tak si vyber . Ale ja ty brusinky nasadim hned zkraje a vetsinou to pomuze. 

Online Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 09. července 2019 16:57

rozarka Ty jo, jak se jmenuji ty tabletky, co se berou, je to volne prodejne a mne to pomohlo...urcite nekdo poradi....Urinal akut? Joo urinal akut, kdyz ti to nepovoli zkus jeste tohle. Mne to pomohlo jednou;-)

Offline Sweet Potato
Avatar
34835 příspěvků moje polička 09. července 2019 17:06

rozarka Přidám se k rádkyním. Na podporu léčby a  doléčení si kup lichořeřišnici (lihová tinktura). Seženeš ve zdravých výživách, bio obchodech i některých lékárnách. Je třeba ji užívat delší dobu - aspoň 4 týdny i déle, měla by zabránit opětovnému vracení zánětu.

Offline Sweet Potato
Avatar
34835 příspěvků moje polička 09. července 2019 17:07

Karja Jo, ten je prý fakt dobrý.

Offline rozarka
Avatar
3979 příspěvků moje polička 09. července 2019 17:10

Karja Muž mi přinesl z lékárny Uroval Akut. Taky brusinky,tak doufám,že zítra budu jako rybka

Online Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 09. července 2019 17:12

rozarka Hlavne klid a nohy v teple a nespolehat na zitrek, treba to bude dhtit delsi cas! Stejne je to dobry mit otroka, co doleze do lekarny. Mne vzdycky nejvic uzdravi, kdyz mi druhy slouzej a pecuji o mne! Tak at muz vari hodne caju;-))

Offline Lamicka
Avatar
13360 příspěvků moje polička 09. července 2019 17:18

rozarka blokurima je skvela. Mne ji doporucila kamaradka, ktera na to trpi a od te doby, co ji uziva, nemela nikdy atb. Ta mi poradila prvni 2 dny dvojnasobek, pak podle navodu. I pri rozjetem zanetu ulevi behem prvniho dne. 

Offline clothilde
Avatar
1782 příspěvků moje polička 09. července 2019 17:56

Pavlena používám L'oreal Magic Retouch

Dobře se aplikuje, neotírá se, na výběr několik odstínů

Offline RoSa
Avatar
8223 příspěvků moje polička 09. července 2019 18:01

Pavlena já jsem si pořídila přípravek od Syoss, a aplikovala jsem ho přesně jednou: do prvního deště

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 09. července 2019 18:22

Pavlena Já  jsem  na odrosty používala Syoss Color Refresher. Je to pěnový šampon,  čím dýl to necháš působit,  tím víc to chytne, vydrží tak 2 umytí.  Kupovala jsem v DM,  ale nevím,  jestli to ještě mají.  

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 09. července 2019 18:27

Ztratila jsem SPZ.  Nevíte,  co všechno budu potřebovat,  až půjdu vyřizovat  novou? 

Offline continuity
Avatar
33704 příspěvků moje polička 09. července 2019 18:38

Bledule hlavne s tim nejezdi. pokud nabeton vis, ze ji neukradli ( krade se ji jedna), tak staci na magistrat, oni myslim muzou tu starou rovnou zablokovat. Jinak urgentne na policii. 

To vyrizeni neni zadna hruza

http://www.povinne-ruceni-levne.cz/ztrata-poznavaci-znacky-spz.html

Offline rozarka
Avatar
3979 příspěvků moje polička 09. července 2019 18:42

Karja Je fakt,že je to i v jeho zájmu,abych byla brzy fit

Lamicka Dík. Zítra zakoupím a to by v tom byl čert...!

Offline Mulen
Avatar
4245 příspěvků moje polička 09. července 2019 18:55

Bledule velký techničák. A na policii jsem to hlásila taky. 

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 09. července 2019 21:44

Bledule A pokud můžeš, chvíli počkej. Kamarádka takhle ztratila SPZ, totálně ve stresu jela rovnou na policii, půl dne kvůli tomu běhala, vyřídila novou a druhý den jí zavolala policie, že ji někdo našel

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 09. července 2019 22:21

Mulen Garfie To se musí hlásit na policii nebo stačí jet jen na magistrát? 

Novou zelenou kartu mi udělají  bez problémů?  A co dálniční známka?  

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 09. července 2019 22:45

Bledule Myslim ze staci magistrat, ale pokud to nahlasis i policii, budes kryta, kdyby tu znacku nekdo zneuzil, ale ja to jeste neresila, mozna zkus najit nejake info na netu.

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 10. července 2019 10:53

Další dotaz z kategorie blbých. Kdo viděl "S láskou Vincent"? Můžu na to vzít 10 letou (hloubavou a esteticky vnímavou) dceru? Nabízí se projekce v letním kině se super atmosférou, ale nechci ji unudit k smrti, případně jí naservírovat nějakou obrovskou depresárnu. ČSFD komentáře nijak extra nenapověděly...