"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Samantha
Avatar
1571 příspěvků moje polička 12. července 2019 13:45

Dalia Tak šťastnou cestu

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. července 2019 13:51

Samantha Děkujeme.

Offline Kokoska
Avatar
28004 příspěvků moje polička 12. července 2019 14:05

Dalia mám taky M, rozměry vpodstatě totožné, a na týden v pohodě. Záleží, kam se jede, ale ještě se mi nestalo, že by se mi věci nevešly a to toho vvždycky mám zbytečně moc. Ale do kabinového  na týden zabalit nedokážu.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. července 2019 14:20

Kokoska Jsem typická ženská, táhnu s sebou kde co, protože mám pocit, že se bez toho neobejdu. Ale doufám, že to M bude i pro mě dostačující.

Děkuji za reakci! 

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 12. července 2019 14:27

Dalia Dali, na týden mám kufr stejných rozměrů a nacpu tam všechno i na týden v létě do hor, kromě vysokých trekáčů.Jenom když někam letíme, zvládnu nacpat všechno do palubního příručáku.

A šťastnou cestu a užijte si to.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. července 2019 14:29

Alena_In Děkuji, Ali!

Offline Bledule
Avatar
4676 příspěvků moje polička 13. července 2019 08:12

Bowle To je nějaké pohádky,  ale nemůžu si vzpomenout z jaké. 

Offline Bowle
Avatar
568 příspěvků moje polička 13. července 2019 12:59

Bledule už jsem to našla, je to z filmu Hudba z Marsu, ale bohužel název to asi nemá 

Offline Bledule
Avatar
4676 příspěvků moje polička 13. července 2019 13:01

Bowle Bingo!  Já věděla,  že to znám. 

Offline Bledule
Avatar
4676 příspěvků moje polička 13. července 2019 13:32

Bowle Tady podle Wikipedie.

by se mohla jmenovat Svatební, hrajou

Ji v 1:25:00. 

Offline Bowle
Avatar
568 příspěvků moje polička 13. července 2019 14:13

Bledule děkuju!

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 14. července 2019 09:17

Chtěla bych se prosím zeptat na odstranění knih z Kindle čtečky. Poprvé po dlouhé době jsem se rozhodla, že knihy promažu. Nejdřív jsem to zkusila přes Calibre, ale knihy ve čtečce zůstaly. Tak jsem ji připojila a knihy smazala přímo z dokumentů. Již nejdou otevřít, ale stále v ní zůstávají ikony knih. Jak se jich zbavím, poradíte mi prosím?

Offline Pinot Noir
Avatar
24267 příspěvků moje polička 14. července 2019 10:39

nonemy Ještě jsem knihy neodstraňovala, ale tipuji, že tam ke každé bude ještě soubor téhož jména, ale s jinou koncovkou, který bude potřeba smazat taky. Stejně tak, jako se vytvoří soubor "záložka", tak i ikona možná. Nebo možná tu ikonu vytváří právě ta záložka? 

Offline pecka
Avatar
5952 příspěvků moje polička 14. července 2019 11:14

Ako dlho ešte budem mať bolesti po vytrhnutí osmičky?

Všetky doteraz boli v pohode.Táto posledná šla rýchlo von,no už od jej vytrhnutia v pondelok som na tabletkách proti bolesti.Zajtra trielim k zubárovi...

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 14. července 2019 12:49

Pinot Noir Já jsem smazala ty soubory oba a ikony zůstávají dál. Když pustím wifi a na knížku kliknu, tak se znovu celá načte. Pokud na knížce podržím, tak se pouze nabídne přesun do složky. Jen komplet kniha nabízí možnost smazání, ale i tak tam zůstane ikona Tak nevím, jestli se to nemusí smazat i někde v kindle emailu. Tam jsem se ještě nedostala, kvůli neznalosti angličtiny jsem nenašla, kde se dá přihlásit. Se zprovozněním jsem taky bojovala :)

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 14. července 2019 13:15

peckaja som mala pokaždé veľké bolesti, aj v noci som sa budila od bolesti a aj v noci som musela dávať tabletku. Pokaždé som išla späť k zubárovi, ktorý mi tvrdil, že ma to predsa nemôže bolieť, keďže tam nie je žiadna komplikácia. Tá bolesť trvala asi týždeň

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 14. července 2019 13:16

Tak už jsem našla stejný problém a odpověď na něj:

Dobrý den, mám Kindle paperwhite 3 a nechal jsem si poslat knihu-soubor pomocí send to kidle. Problém nastane, když chci knihu smazat ze svého přístroje. Knihu sice smažu jako každou jinou (nahranou pomocí usb) ale vždy mi v sekci ALL zůstane jakoby "obraz" této knihy který sice nejde přečíst ale umožňuje knihu znovu stáhnout. Tento soubor ale nejde odstranit! Pochopil jsem že tyto soubory mají být uložené na cloudu mého účtu u amazonu ale když do této sekce přejdu (Manage Your Content and Devices) nic se zde nezobrazuje. Vysvětluji si to že se ukazují pouze knihy koupené u Amazonu. Jak je ale lze potom smazat?
Dobry den,

ano, vse pisete spravne. Jdete do Manage Your Content and Devices. Zde jeste v rozbalovacim menu vyberte Docs. Standardne je nastaveno Books. Amazon knihy casto radi pod Docs (dokumenty). Zde byste mel vsechny knihy videt.

Takže jdu zápasit s přihlášením na amazon účet, ach jo.

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 14. července 2019 13:23

Už jsem na to došla, hurááá

Offline Pinot Noir
Avatar
24267 příspěvků moje polička 14. července 2019 13:50

nonemy Aha, to posílání mailem vůbec nepoužívám, nahrávám jen přes kabel. 

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 14. července 2019 13:54

Pinot Noir Já to zase z 90% posílám přes mail, přijde mi to jednoduší, rychlejší. Přes kabel to nahrávám, jen když to potřebuji překonvertovat na jiný formát. Ty to aspoň nebudeš mít problém smazat No už vím pro příště, ale dalo mi to zabrat