Jídlo a vaření

09. prosince 2014 15:35
Offline Chemička
Avatar
78 příspěvků moje polička 08. října 2016 17:53

Já jsem včera odpoledne pekla mrkvový koláč, ale ne ten od Cataliny... Je to sladké kvůli tomu těstu, nebo spíše tomu krému? 

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 08. října 2016 17:53

Když jsem to viděla poprvé, pustila jsem si to asi 15x 

Offline žluťásek
Avatar
7653 příspěvků moje polička 08. října 2016 17:55

Já jsem loni dělala několikrát mrkvový dort a už jsem měla skvěle vychytané poměry, aby byl dost vláčný a ne moc sladký. Jenže kdo ví, kam jsem založila ten recept... :-)) Před časem jsem dostala takový rozkošný sešítek na recepty, kam se dá jak psát, tak má i kapsičku na recepty k volnému založení. Už několik let se chystám přepsat si tam své oblíbené recepty... Možná až budu v důchodu?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 08. října 2016 18:00
Reakce na Chemička:

těsto je hodně sladké, krém teda taky, ale ten jsem dělala spíš tak od oka. dá se to jíst i bez krému nebo s jakýmkoliv jiným, asi si ušlehám šlehačku:-))

z těsta jsem sice ubrala zhruba na 30dkg (xylitolu, sladí stejně jako cukr) a furt je to hrozně moc, pro sladkomilce asi tak akorát. těch 330 musí být strašný:P

Offline Chemička
Avatar
78 příspěvků moje polička 08. října 2016 18:04

Právě jak jsem to četla, tak 330 g cukru na 260 g mouky a 110 g ořechů mi přišlo fakt hodně. To, co jsem včera narychlo dělala, bylo z nějaké německé kuchařky a tam bylo toho cukru jen 250 g a přišlo mi to akurát a ostátním to chutnalo, takže já byla ve výsledku spokojená :)

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 08. října 2016 18:13
Reakce na barbucha:

To maso bylo skvělé, šťavnaté a chutné. Nechala jsem si poradit od obsluhy, mě to znělo tak švestkově, tak jsem se optala, že? Chytrý telefon nemám, tak se zpravidla neostýchám se na cokoliv zeptat .

Mimochodem číšník byl skvělý, takový nevtíravý, ale vždy připravený. Pochopil, že s námi to bude na dlouho, že si to chceme užít a nijak na nás netlačil.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 08. října 2016 20:27
Reakce na cinkja:

Maso rozhodne chutne i vypada. A proc by na vas cisnik tlacil, vsak jste nesli do McDonalds 

Dneska varila zritelnice 

Chtela tacos - idealni detsky jidlo: je tam maso, zelenina i mlicny vyrobky...

Na svickovou ji neuzije, tady slovanska krev prohrava s tou kapkou bolivijsky na cely care! 

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 08. října 2016 20:36

Co to je prosim za pomazanku na te bagete? Ja mam recept na krekry a KDE co Tak shanim pomazanky k tomu. Furt dokola cesnekovou Hrozi ze neprestanu "vonet". 

Dneska snidane klasika. Pidi rajcata z balkonu Porad jeste. 

Edit. Fotka nebude. Pri pokusech vlozeni z telefonu tel nahodi cerveny Nebo modry display a umre. Dost me to desi, Tak az z pocitace

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 08. října 2016 20:41
Reakce na barbucha:

Zritelnice je suprova! Mi jo pak poslete jak Imogenu. Tacos jsou na poradku casto :)

Offline Olinka
Avatar
141 příspěvků moje polička 08. října 2016 20:54

Ta šakšuka je děsně nefotogenická. Tentokrát jsem kořenila římským kmínem a speciální (a příšerně drahou) směsí koupenou přímo na Karmelu. No, se zátarem mi to chutná víc, příště ho tam taky přidám.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 08. října 2016 21:01
Reakce na 0zero7:

no přece dýňová:-) resp. dýňové máslo. myslím, že jsem splácala dohromady dva recepty: hokkaido na čtvrtky přelitá olivovým olejem sůl celé stroužky česneku cca 40 min pečená v troubě, mezitím na másle pomalu opražená cibulka, do toho kostky té pečené dýně i česnek a rozmixováno dohladka. nejradši bych to sežrala celý na posezení:-))

Offline Kajuli
Avatar
64 příspěvků moje polička 09. října 2016 02:56

Jee, dýňová! Můj poklad bohužel nepozře nic z dýně (tedy když dýni nenápadně zamíchám do nějaké omáčky, nevadí mu to, ale dýňvou polévku by asi nezvládl), ale nevzdávám to. naučila jsem jej na cizrnu i červenou čočku, dýňový čas jistě někdy přijde.

Já dnes vařila květákovou polévku  pečeným česnekem podle Apetitu, naprosto geniální nápad je dát do hotového krému pečené růžičky květáku, měla jsem úspěch. Bohužel na další porce (jsme barbaři a já neumím vařit jen na jeden den) už pečený květák nevyšel, někam se během odpoledne ztratil

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 09. října 2016 08:47
Reakce na nellielovett:

 ty vyrazy!

Offline Edge
Avatar
1617 příspěvků moje polička 09. října 2016 09:32

prosím, kde seženu sušenky Lotus?

když jsem z nich minule dělala ten dort, bylo to z darovaných, ale děti kručí, že ho chtějí znovu

Offline AmelieM
Avatar
130 příspěvků moje polička 09. října 2016 09:34
Reakce na Edge:

Vídám je běžně v Albertu.

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 09. října 2016 09:44
Reakce na jinx:

 Včera jsem procházela brněnským podchodem a v jedné části je prosklené bistro. Zrovna si tam skupinka asi 6 lidí donesla nějaké jídlo ke stolu a 2 z nich fotili selfie, jídlo, selfie s jídlem společné selfie. Ostatní 4 jedli, nad svými kamarády se nepozastavili, musej být zvyklí.

Offline Edge
Avatar
1617 příspěvků moje polička 09. října 2016 09:47
Reakce na AmelieM:

díky, tam já totiž úplně přestala chodit, tak nemám přehled 

Offline AmelieM
Avatar
130 příspěvků moje polička 09. října 2016 09:57
Reakce na Edge:

Taky ho moc nemusím, ale mám ho hned u práce, tak tam zaskočím, když nemám čas jít jinam. A chodím si tam pro žitný chleba, který mi chutná a ten samý jinde u nás nemají.

Offline Edge
Avatar
1617 příspěvků moje polička 09. října 2016 10:01
Reakce na AmelieM:

my ho máme nejblíž, ale radši jezdím do Lidlu

ale kdysi dávno jsem tam ráda kupovala sedmizrnný rohlíky

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 09. října 2016 10:16
Reakce na Kajuli:

jo, u nás se toho ztratí:-))

ta květáková vypadá výborně, dnes jsem chtěla uvařit hráškovou (odvčera zbyly krutonky a děti nejsou doma, tak se kupodivu neztratily:-), ale ještě to přehodnotím