Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 07. ledna 2021 19:50

Sweet Potato Aha, tak to pak asi jo, kdyz stredni. Znakova rec je nahodou bozi! To zavidim. Za hudebku bych byla rada, ale ja jsem humanitni typ, fyzika a matika nejvetsi trest (chemie ditto). 

(9 dni slysim poprve, manzel od kamosky uci na stredni a jedou tyden a vikendy, zajimavy! 

Offline Fiction
Avatar
1487 příspěvků moje polička 07. ledna 2021 19:51

barbucha prosím tě, a jak je to teda s tou neakutní péčí, zachytla jsem to správně nebo jen plaším?

​Jo, já to taky slyšela na tiskovce. Ale myslím, že mu to Babiš zatrhne.

Offline Fiction
Avatar
1487 příspěvků moje polička 07. ledna 2021 19:52
Reakce na Klara:

viktorka_od splavu Neakutní plánovaná lůžková péče je teď zastavená, ale to je už třeba tejden starý info

​To vyhlásili k 31.12., ale novinkou je to Blatným vyhlášené neproplácení jako postih za neplnění příkazu.

Offline nika
Avatar
680 příspěvků moje polička 07. ledna 2021 19:53

continuity mne se nechtelo hledat, jestli byla na jaře zavřená fabrika  14 dní nebo dele, no paměť je fakt zradna. Nijak zvlášť mi na těchto informacích nezáleží. Škodovka se mě nijak osobně netýká. Akorát jsem si tak říkala, že možná budou jejich zaměstnanci proockovani dříve. 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 07. ledna 2021 19:58

Fiction To s temi soukromymi subjekty me zaujalo. Udajne se tyhle zakroky snad ted rusi, ale ten personal je proste doma. Nebo aspon v kraji mame jedno velke zarizeni, kam sel i nas byvaly sef stanice a pracuje tam dost anesteziologu. Nevis o tehle problematice neco vic?

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 07. ledna 2021 19:59

0zero7 No mně to povídej, chemie

Jenže co má v rozvrhu tady a bude mít i tam, to jí tu uznají a nebude pak muset dělat zkoušku. 

Offline Fiction
Avatar
1487 příspěvků moje polička 07. ledna 2021 20:01
Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 07. ledna 2021 20:04

Sweet Potato no jo vlastne! 

Offline Fiction
Avatar
1487 příspěvků moje polička 07. ledna 2021 20:05

Jos No, nechci být konkrétní, ale pracuje se ... 

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 07. ledna 2021 20:05

Sweet Potato Tak drzim palce anapis nam sem jak to probiha az pojede, kdy leti? Aspon to ma tak o 3 hodiny nejmin kratsi, ten let, myslim, taky fajn. 

Online Kan
Avatar
6951 příspěvků moje polička 07. ledna 2021 20:06
Reakce na Mrs.Robinson:

​Škodovka byla na jaře zavřená určitě dýl, asi šest týdnů a podobně ostatní evropské automobilky. Zato od podzimu jede automotive na plné obrátky, víc než předchozí roky ve stejnou dobu, až tak, že je např nedostatek oceli v hutích. Samozřejmě např. při výpadku dodávek od dodavatelských firem kvůli covidu, resp karanténám, nemocnosti atd se to může velice rychle změnit. 

​Pracuji v automovie a doma jsme byli pouze 14 dní kolem velikonoc, ale to býváme každý rok tak týden. Po letní celozávodní dovolené jedeme na plný plyn a jsou nařízené přesčasy, nezastavili jsme ani mezi svátky.

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 07. ledna 2021 20:11

0zero7 Jak to myslíš, o 3 hodiny kratší? Než k tobě?

Napíšu. Letí příští sobotu. Zatím se tetelím, křižuju a klepu, aby se na poslední chvíli něco nepokašlalo. 

Offline Garfie
Avatar
23900 příspěvků moje polička 07. ledna 2021 20:13

razorblade  Vysvětlilas to moc hezky, ale musím se přiznat, že se mi ten americký způsob moc nelíbí a víc mi vyhovuje ten náš "nestranný". Možná je to tím, že jsem v tom byla profesně vychovaná a vždy mi moje nadřízení tu objektivnost a nestrannost vtloukali do hlavy...Možná taky je to nějakým mým osobním nastavením, protože já prostě mám tendenci vždycky hledat vysvětlení pro myšlenkové pochody a chování protivníka :-) i v osobním životě a musím říct, že mi to dost komplikuje život!! 

nika Škodovka teď možná zavře sama, protože jí chybí čipy do aut a hrozí omezení nebo zastavení výroby. :-)

Offline Garfie
Avatar
23900 příspěvků moje polička 07. ledna 2021 20:17

Sweet Potato Zrovna dneska jsem si na tvoje dceru vzpomněla, jak to asi prožíváte....:-) Jinak znaková řeč je boží, ale teda ve francouštině.... je dobrá! Vlastně mě napadlo, jestli je znaková řeč mezinárodní? Jestli jo, tak by to bylo super! Kdysi jsem se ji učila a myslím, že mám doma ještě někde slovník...

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 07. ledna 2021 20:19

Garfie

Není mezinárodní. Ale bude na anglické škole. Na francouzskou si netroufla, že zas tak dobře neumí. Rodina, kde bude, je bilingvní.

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 07. ledna 2021 20:21

Sweet Potato JJ nez na Zapadni pobrezi, to je fajn. Tech skoro 10 co litam je obcas pruda, (plus obcas jeste dalsi let k tomu, protoze presedani Fr nebo Amstr) naposled jsem z toh byla nemocna pac klima. Drzim palce, urcite to dopadne!! 

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 07. ledna 2021 20:26

0zero7 Děkuju!

(Letí přes Frankfurt, Paříž nám přišla moc riskantní - skoro vždycky nám tam zašantročili nějaké kufr a navíc rádi stávkujou)

Offline razorblade
Avatar
8172 příspěvků moje polička 07. ledna 2021 20:41

Garfie jj, ja bych taky nedokazala psat nejky soudy. Neumela bych napsat ani komentar, protoze ja vsechno odbudu "je to proste kreten. Tecka"... nemela bych na to to ctenari vysvetlovat

edit: a znakova rec neni mezinarodni, kazdy jazyk ma svou

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 07. ledna 2021 20:43
Reakce na Garfie:

nika Škodovka teď možná zavře sama, protože jí chybí čipy do aut a hrozí omezení nebo zastavení výroby. :-)

​to dá rozum, že nejsou čipy, všechny spotřeboval Bill Gates

Online continuity
Avatar
33613 příspěvků moje polička 07. ledna 2021 20:45

nika hledat nemusíš, není to povinné, i když toto bylo na dva kliky. ale pak to nepouzivej jako argumenty, je to tak vetsinou lepší.