Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline andulka01
Avatar
10703 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 13:31

barbucha To víš, bafuňáři si chtěj užít výhru s plnou parádou. Balkán je to tady, možná ještě dál...

EDITH4B Nestihli tendr (čti: nemohli to přiklepnout garážový firmě s majitelem v rumunským stánku s hotdogy) a tak už na tom najednou není zájem. K zblití je to celý, pardon.

Offline EDITH4B
Avatar
1997 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 13:34
Reakce na andulka01:

barbucha To víš, bafuňáři si chtěj užít výhru s plnou parádou. Balkán je to tady, možná ještě dál...

EDITH4B Nestihli tendr (čti: nemohli to přiklepnout garážový firmě s majitelem v rumunským stánku s hotdogy) a tak už na tom najednou není zájem. K zblití je to celý, pardon.

​já vím,sleduju to.Ale co mě pobavilo,jak v jednom odstavci se budou rušit testy ve škole a v zaměstnání a v druhým,jak schválí použití testů ze školy a zaměstnání pro vstup do služeb

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 13:37

Sweet Potato ježiš ne to vůbec, myslím účtenky obecně jako ty papírky, ne že by mi vadilo dostat to spočítaný:-)) vadí mi ten úkon samotnej, kdy třeba u pokladny vezmu do ruky papír a jedním plynulým pohybem ho.. vyhodím do koše za kasama. nebo ho hodím do tašky s nákupem a vyhodím ho doma.. jako proč, nač? no ale to je fakt jen moje soukromá úchylka:-) stejně tak si neberu reklamní propisky a euroobaly a podobný hovadiny, co člověk pak akorát zahodí.

Offline DruI
Avatar
3250 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 13:40

Sweet Potato Já si taky většinou účtenku neberu. Mně je to nepříjemné vyloženě proto, že je pak zapomínám vyhazovat a hromadí se mi po kapsách a zavazadlech :o)

Ale teda nepamatuju si, že by se někdy stalo, že by mi ji někdo nenabídl.

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 13:40

viktorka_od splavu Sweet Potato Já si účtenky taky neberu, i v potravinách říkám, účtenku si nechte. Jen fakt třeba u oblečení, bot-kde prostě hrozí, že bych je mohla vracet/reklamovat, tak si účtenku vezmu. A většinou vyhodím okamžitě po příchodu domů.  Ale v principu samozřejmě proti účtenkám nic nemám! Jo a ještě v Makru, tam mě vyloženě baví studovat, za co jsem tam proboha nechala takovou sumu! 

Offline andulka01
Avatar
10703 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 13:42

Garfie jo, účtenky z Makra to je počteníčko

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 13:42
Reakce na andulka01:

barbucha To víš, bafuňáři si chtěj užít výhru s plnou parádou. Balkán je to tady, možná ještě dál...

​Ještě dál - v prdeli!

Protože příští generace se nebude umět podepsat, zato však bude vědět, co je to gól, čímž udělá díru do světa!

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 13:46

andulka01  Jsem ráda, že v tom nejsem sama! 

Offline andulka01
Avatar
10703 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 13:48

barbucha Z mého okolí to vypadá na celkem kvalitní on-line výuky (čímž nijak nesnižuju potřebu chodit do školy). Do běla mě vytáčí, jak se furt deklaruje, že děti jsou priorita a pak prostě fotbal. Nic zbytnějšího si nedovedu představit.
A další - furt se tahaj o maturity a vůbec je nezajímá, že už to pak bude úplně jedno, protože maturity jsou už skoro v plným proudu

Offline Sweet Potato
Avatar
34835 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 14:15

viktorka_od splavu Aha, no to já samozřejmě taky často říkám nebo rovnou vyhazuju, i potvrzení ke kartě (což rozhodně není dobře). A vadí mi, že účtenky nejsou na recyklovatelém papíře. Ale tys to napsala tak zásadně, že ti to je nepříjdmné, tak mne to zaujalo

Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 28. dubna 2021 14:21

ionicera nemohu uverit , ze nekdo tvrdi ze se zakrytym nosem a usty  nebude nakupovat boty.

me prijde , ze to delaji aby prudili , a lituji te.

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 14:21
Reakce na andulka01:

 Nic zbytnějšího si nedovedu představit.

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 14:27

Antje Ale je jich málo. :-) 99% lidí je naprosto vzorových. Prostě jsme si ujasnili, že než bez roušky, raději vůbec a ani mě to nemrzí, že odejdou. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 16:15
Reakce na andulka01:


A další - furt se tahaj o maturity a vůbec je nezajímá, že už to pak bude úplně jedno, protože maturity jsou už skoro v plným proudu

​Jasně, u syna se maturuje dnes a zítra. Že neměli rok praktickou výuku, to nikoho nezajímá. 

A fotbal mě včera vytočil úplně stejně.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 16:21

Renusatko andulka01 no pozor nasi kluci jeste zdaleka nematuruji - oni ani nevi, jestli vubec

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 17:00

viktorka_od splavu Tak syn nematuruje, rozhodl se trochu jinak i kvůli změnám, které jim oznámili až po vysvědčení. Kvůli dalšímu pokračování potřebuje řádnou praxi, taky není jasné jak to bude dál se studiem v zahraničí. S největší pravděpodobností zopakuje celý rok, ale je v těch podmínkách u nás i tam, pořád moc nejasností. Trochu se bojím, aby nakonec nebyl bez matury. 

Offline Kan
Avatar
6999 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 17:05

Sweet Potato ježiš ne to vůbec, myslím účtenky obecně jako ty papírky, ne že by mi vadilo dostat to spočítaný:-)) vadí mi ten úkon samotnej, kdy třeba u pokladny vezmu do ruky papír a jedním plynulým pohybem ho.. vyhodím do koše za kasama. nebo ho hodím do tašky s nákupem a vyhodím ho doma.. jako proč, nač? no ale to je fakt jen moje soukromá úchylka:-) stejně tak si neberu reklamní propisky a euroobaly a podobný hovadiny, co člověk pak akorát zahodí.

​Já miluju reklamní/firemní propisky protože v práci mám obrovskou spotřebu (to co fasuju nic nevydrží) Né tedy, že by ty reklamní byl nějakej vzor kvality, ale úspěšnost firmy škodolibě hodnotím podle výdrže jejich propisek, co jsem od nich dostala. Třeba nejhorší zbuz, co nevydržel ani jednu směnu byla propiska Manner, hned v závěsu Milka, ta psala fialově. Jakž-takž mi vychází dobře pojišťovny a banky, jedna dobrá a odolná byla od vrata Lomax a úplně nejlepší vychytanou jsem dostala v jedné farnosti a ta měla i ten dotykovej gumovej čudlík na monitor. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 17:06

Renusatko no tak kluci uz maji podane prihlasky na vs, meli by nastoupit dle prumeru bez prijimacek ale bez maturity tezko. furt se uci a znamkuji, zpracovavaji maturitni otazky.. jako je to dost peklo. hlavne mam hruzu co bude na podzim

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 17:09

tak kdo ze to tady vlastne ridi??

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 28. dubna 2021 17:23

Kan Potvrzuji trvanlivost farních propisek. Jednu velmi letitou mám z 150 let od založení kostela někde z jihu Moravy. Nejhorší u mě byly Lesy ČR a Univerzita Palackého.

A jo, maturity začaly, ty praktické části a opravdu maturantům brnká na nervy když teď začnou politici vymýšlet, jak to ještě vylepšit.