Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 10:48
Reakce na EDITH4B:

ionicera ano, je to na nich.Ale když mi v dřívějších dobách (kdy jsem měla otevřeno a mohla pracovat) přišla klientka a mezi dveřmi se zeptala,zda musí mít roušku, řekla bych(jsem o tom přesvědčená),že očekávala odpověď "ale neee"...No jistě,že musela mít roušku (ne kvůli mému plezíru).A když jsem dnes řešila objednávky,ty dotazy se nesly ve stejném duchu.Klienti ví,že musí mít test a stejně se ptají zda to bude nutné.Stejně jako jsi psala Ty.Jsem ráda,že budou stačit testy ze zaměstnání.Oslavuju to.Protože ty telefonáty,to byl mazec.Raději bych pracovala ve skafandru s testem obden,než toto řešit s klienty.

​To s tebou souhlasím. Ty dotazy taky řeším denně, ale už jsem si na to asi zvykla. Tedy spíš- nemrzí mě, když někdo odejde, že s rouškou nakupovat nebude.

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 10:52

ionicera no bezpečnost si fakt tím testem nezajistíš, to je uplně zcestný. možná ten respirátor ale spíš že schytáš menší dávku..

​Myslela jsem bezpečnější pro kadeřnici. Ne pro mě. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46070 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 10:57

ionicera tak to neresim vubec.. to je prece na ni. jinak ale co pisu plati prece pro obe/vsechny zucastnene

Offline Kan
Avatar
6999 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 11:07

viktorka_od splavu EDITH4B Lamicka Tak já nemyslela mít otevřeno přes zákaz, ale mít zamčeno, když by přišla kontrola na ty nasazený respirátory/roušky. Ale asi uvažuju špatným směrem. Já znám dvě kadeřnice, jedna teda zavřela na celou dobu i když ju místní babky uháněly na vodovou a střih, tak nic a je v nájmu. A druhá je mladá maminka na mateřské ve svém domě a dobré kamarádky stříhala, několikrát tam byli měšťáci na udání, že pracuje. Odpinkla je, že uklízí provozovnu a vybaluje barvy. Jo a k ní se musí zvonit už od branky.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 11:15

Ja se tedy priznam,ze nechapu to polemizovani a vyptavani zda muzu nekam bez rousky/respiratoru.Snad je jasny,ze do uzavrenych prostor je to povinne tak proc se na to vyptavat?

a jo leze mi to taky na nervy,presto bych po kadernici nechtela aby zamkla nebo se vyptavala v obuvi....

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 11:32

Zarinya uplne s tebou suhlasim. 

Mne to divenie ze niekto podnika podla pravidiel pride take trosku az urazlive. A teda byt udivena ze mi niekto dava potvrdenku je pre mna uplne mimo. Ibe je si ju neprevziat ale divit sa preco mi ju davaju? 

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 11:45

Catherinne Tohle chodí od Petry Měchurové-

Naši milí klienti,

s radostí vám oznamujeme, že své vlasy můžete do našich rukou svěřit od pondělí 3.5.2021.

Svou rezervaci si již teď můžete udělat na telefonním čísle +420 224 222 442 či v našem online rezervačním systému.

Samozřejmostí bude dodržování hygienických opatření (desinfekce, oddělená pracovní místa, atd). 

Z důvodu nařízení Vlády ČR je nutno se při příchodu na salon prokázat:

potvrzením o negativním PCR testu ne starší 7 dnů provedeného odběrovou laboratoří či zdravotníkem ve firmě NEBO

potvrzením o negativním antigenním testu ne starší 72h provedeného odběrovou laboratoří či zdravotníkem ve firmě NEBO

potvrzením o druhém očkování proti COVID-19 a uplynutím 14 dnů NEBO

potvrzením o prodělání COVID-19 v posledních 90 dnech

SAMOTESTY BOHUŽEL NEMŮŽEME AKCEPTOVAT

MĚJTE RESPIRÁTOR PO CELOU DOBU SLUŽBY

 

Rádi bychom se s vámi podělili o několik novinek:

Online Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 11:47

Kan Zrovna jsem se o tom s někým bavila-a můžou ti policajti vstoupit do provozovny, aby to zkontrolovali nebo ne? 

Jinak teda můj kadeřník na jaře pracoval na stavbě, na podzim v lese a teď má otevřeno, asi pět hodin denně, jen pro vybrané klienty a uvažuje, že zavře úplně. A prý mu volají lidi celou dobu a chtějí stříhat, případně aby přišel k nim domů (což nedělal nikdy). 

Jinak účtenky dostávám všude, neberu je, ale nepamatuju, že by mi je někde nenabídli. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46070 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 11:51

Janulik03 slušné podnikání očekávám podle zákona. že si nějací šašci vymýšlí dvakrát denně různá pravidla.. která jsou obratem prohlášená za nezákonná a to kolikrát i zároveň s tím vyhlášením (viz náš skvělý nový ministr zdrav.), to teda ignoruju seč jen můžu. na slovensku je to určitě jiné, a tak je správné, že to vše akceptuješ..

Online dorota
Avatar
849 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 11:59

viktorka_od splavu Na Slovensku je to podobne chaotické ako v ČR a mnohým opatreniam chýba logika, resp. si vzájomne odporujú. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 12:05

dorota i v Nemecku.....cimz nerikam,ze je to spravne jenze nezbyva nez se podridit nebo holt ubrat ze svych naroku kdyz se nebudu chtit podridit.

Demonstraci bylo vsude po svete dost a nikdo nic nezmohl,jsme jen jejich figurky.

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 12:48

viktorka_od splavu tak chaos je aj tu o tom ziadna. Ale ked raz nemozem bez ochrany ist na nejaku proceduru nebudem cakat ze ked ju ja neakceptujem ma to tak aj prevadzkovatel. A tak trochu mi pride ze ked sa snazi dodrzovat pomaly je tu na smiech. A tie uctenky mi pridu v pohode ked mi niekto plati ma dostat potvrdenku. Co uz s nou urobi je jeho vec.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46070 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 12:57

Janulik03 no to ne, co akceptuje provozovatel je ciste na nem Zarinya jo presne.. 

Janulik03 s tim papirkem - ty mas povinnost mi ho dat ale ja nemam povinnost si ho prevzit, je mi to proste neprijemne a tak ho nechci.

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 13:06

viktorka_od splavu nechapem ale nemusim rozumiet vsetkemu

Offline Lamicka
Avatar
13360 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 13:09

Ze to neni pravda s tim fotbalem? Ze je to vtip? 

Offline EDITH4B
Avatar
1997 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 13:12

Lamicka je to prostě jako se vším...

Offline EDITH4B
Avatar
1997 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 13:17

Vicepremiér Jan Hamáček uvedl, že na krizovém štábu probírali možný konec povinného testování ve firmách i školách. Návrh ale musí přinést ministerstvo zdravotnictví.

- Při návštěvě kadeřnictví, kosmetiky, pedikúry či dalších služeb spojených s péčí o tělo se budou moci zákazníci prokázat i testy ze zaměstnání nebo školy. Ministr zdravotnictví Petr Arenberger to dnes večer uvedl na Twitteru. Jak se salony chystají na

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 13:26
Reakce na Lamicka:

Ze to neni pravda s tim fotbalem? Ze je to vtip? 

​Genocida pokračuje. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34835 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 13:29

viktorka_od splavu Proč je ti nepříjemné dostat účtenku? V jiných službách (nevim, čistírna třeba, vererina...)ti to taky vadí? V restauraci? Fakt mne to zajímá, v čem je to třba na kosmetice jiné? Že máš třeba s kadeřnicí osobnější vztah?

Offline Sweet Potato
Avatar
34835 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 13:30

Lamicka Kéž by. Holt školy takhle silnou loby mít nikdy nebudou.