Omfg

15. prosince 2018 14:31
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33668 příspěvků moje polička 14. zaří 2019 09:09

barbucha mne to teda nepřijde na stejný úrovni jako shnily nehty nebo zuby a s hygienou to nemá spolecnyho nic, jen s estetikou

Offline DruI
Avatar
3243 příspěvků moje polička 14. zaří 2019 09:14

barbucha No tak zrovna na pubické ochlupení v plavkách existuje pro diváka velice jednoduché řešení a to nedívat se druhým lidem do rozkroku.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 14. zaří 2019 09:23

Potrefenáhusa 

Hele, dyk shnilý zuby tě taky nemusej zajímat, ať si hnijou v cizí hubě, ty s nima nekoušeš a nebezpečný pro tebe to neni... jen do tý chvíle než na tebe dotyčnej dejchne To samý než si v mhd sedneš vedle v podpaží zarostlý a řádně zapocený tetiny, ne? 

Jako estetický hledisko je hlavní, jasně, ale mně se to zdá stejný jako ty nehty, zuby a podobný zhůvěřilosti.

No nic, začíná to vypadat že jsem posedlá... tak ne, ani Poppy teď nepůjdu oholit do naha

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33668 příspěvků moje polička 14. zaří 2019 09:26

barbucha shnily zuby jsou nemocny, chlupy normalni.a není pravda, ze automaticky znamenaj smrad 

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 14. zaří 2019 09:28

Potrefenáhusa 

No jo no, dyk se nemusíme shodnout ani v tomhle, že jo

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 14. zaří 2019 09:54
Reakce na Potrefenáhusa:

barbucha mne to teda nepřijde na stejný úrovni jako shnily nehty nebo zuby a s hygienou to nemá spolecnyho nic, jen s estetikou

a jeste bych dodala, ze sve esteticke citeni nemuzu jako pravidlo nutit ostatnim.... myslet si samozrejme muzu, co chci, muzu to i rikat, jen by se nemely zamenovat dojmy s pojmy...

ale jako mne se to taky nelibi, jen nejsem tak striktni:)

Offline stes
Avatar
7333 příspěvků moje polička 24. zaří 2019 07:25

Greta...tu mi rozum nepobírá, tohle řešit v jejím věku ... dětsví jí kazej jiní, co z ní udělali cvičenou opičku

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. zaří 2019 07:32

stes Neprijde mi to tak blby, mozna forma, obsah urcite ne

Offline stes
Avatar
7333 příspěvků moje polička 24. zaří 2019 07:33

Mutziputzi jasně že obsah ne

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. zaří 2019 07:36

stes Tak kdo to ma rikat jinej nez dite jejiho veku?

Offline stes
Avatar
7333 příspěvků moje polička 24. zaří 2019 07:40

Mutziputzinerozumín otázce...mně celý to divadlo s Gretou přijde hrozný, je jako dítě zneužívaná k tomu aby prezentovala názory nebo záměry dospělých (byť bohulibé)

Offline stes
Avatar
7333 příspěvků moje polička 24. zaří 2019 07:41

Mutziputzi dítě jejího věku by to vůbec říkat nemělo

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. zaří 2019 07:44

stes Tak jelikoz si nemyslim, ze je zneuzivana a myslim ze jedna zcela svrchovane, tak jeji usili obdivuju, byt s ni souhlasit ve vsem nemusim.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 24. zaří 2019 07:53

stes 

Hele, vona je prostě trochu jinak nastavená, a jestli se tyhle věci probíraly v její rodině a blízký společnosti od malička, tak prostě jen citlivěji zareagovala. To bych nevyčítala ani jí, ani jejímu okolí. Naopak mě baví, jak je to typicky švédský... kdy žákyně ze základky může kázat vládě a hlavně ty její výpady proti nenažranejm kapitalistům, to snad fakt nemohlo vzniknout jinde.

Ale obávám se, že i když má teď úspěch a kýženou pozornost, tak že se z toho jednou zblázní, chudák holka.

Jinak já bych s ní i částečně souhlasila, ta situace není nejrůžovější. Na druhou stranu, příroda si vždycky poradí (i kdyby tím, že prostě zavře krám - k naší smůle). Ale vono se nic nemá přehánět - příklad čtrnáctidenního plachtění přes Atlantik, který si i tak vyžádalo několik přeletů letadlem, je jeden za všechny.

(mimochodem co mi pije krev úplně nejvíc, jsou ty taxy - nebo pokuty? - za tu slavnou uhlíkovou stopu. jako když to někdo zaplatí, tak ta stopa zmizí?! z takovýho alibistickýho divadla mi řádně stoupá tlak teda!)

Offline stes
Avatar
7333 příspěvků moje polička 24. zaří 2019 07:57

barbuchajo, možný to je, žila v tom zřejmě od mala, ale ta prezentace problému malou holkou mi prostě nejede - a o uhlíku už ani nemluvě

Offline Gatita
Avatar
7132 příspěvků moje polička 24. zaří 2019 08:02
Reakce na Mutziputzi:

stes Tak kdo to ma rikat jinej nez dite jejiho veku?

​presne. Nebo jeste tak forrest gump. Je to tezky, no.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4127 příspěvků moje polička 24. zaří 2019 08:05

Gatita jen blazni a deti mohou rikat pravdu

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 24. zaří 2019 09:53

barbucha mno presne, ja mam problem s tim obsahem, forma rekneme adekvatni. za zneuzitou chudinku ji nepovazuju

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. zaří 2019 09:58

barbucha Tak ta plavba byla symbol, ne návod žejo a stopa nezmizí, jenom se případně pár lidí zamyslí, jestli se jim chce cálovat, emisní povolenky hadr, co lepšího vymyslíš.

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 24. zaří 2019 10:05

Mně osobně je Greta strašně nesympatická, respektive je mi nesympatickej ten obraz, kterej jí vytvořili (osobně ji neznám), nicméně jestli to něčemu pomuže, tak proč ne. Panč změny a zamyšlení je potřeba hodně.  Moc nesdílim názor pánů z vedení, že je to zbytečná panika. A zneužitým dítetem bych ji ale nenazvala, je jí 16 v tom věku lidi dělaj věcí už..a vědomě