Omfg

15. prosince 2018 14:31
Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 27. srpna 2019 12:08

razorblade my prave byli letos po strasne dlouhe dobe s cestovkou, leteli jsme s travel servisem a bylo to neco otresnyho. To letadlo vypadalo, ze se kazdou chvili rozpadne, u sedadla pred nami nedrzel ten stolecek. Pripadala jsem si jako v letite Skode 120 a taky jsem se chlacholila, ze bezpecnosti pravidla musi splnovat.

A to se chci zeptat. Pri zpatecni ceste se udelalo dceri zle, tak jsem volala letusku, co s tim, bylo mi receno, ze si to mam odnest na toaletu, tak jsem rvala ten sacek do toho pidi kose. To je normalni postup? Pak mi jeste ta super protivna letuska rekla, ze dceri muze prinest kolu nebo caj, ale ze si to samozrejme musim zaplatit. Jako nastvana jsem byla neskutecne a o penize v tu chvili vubec neslo. 

Offline Karja
Avatar
35852 příspěvků moje polička 27. srpna 2019 12:39

Lamicka To je desny, mela sis stezovat, jako oni ti zpet uz nic neodcini, ale meli by vedet, jak se tam kdo chova, pripadne pokud je to nejake standardni chovani, tak ukazat, ze jako pro klienty to fakt OK neni. Desny.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 27. srpna 2019 13:13

Lamickataky sem natrefila na strasne neprijemnou letusku....to bylo blbe tedy me....nic sem neznecistila,ale nesel splachnout zachod tak ji to rikam....a krava no...bylo to recke letadlo .

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 27. srpna 2019 13:35

Karja Zarinya ja chapu, neni to prijemna situace, ale tak nejak jsem myslela, ze jsou na to skolene. To byla jen nevolnost. Co kdyby se stalo neco horsiho. Nestezovala jsem si,  zapomnela jsem na to... 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. srpna 2019 13:39

Koukam jedna zpovykana panicka vedle druhy Smartwings i Travel jsou standard, nevim co cekate lepsiho

Offline Karja
Avatar
35852 příspěvků moje polička 27. srpna 2019 13:40

Lamicka Nevim no, odnest pytlik s detskym blitim snad neni nic zavadnyho....Proste desbes

Online continuity
Avatar
33684 příspěvků moje polička 27. srpna 2019 13:41

Lamicka kdyz je to neco horsiho, tak se zeptaji, jestli neni na palube lekar.

Online continuity
Avatar
33684 příspěvků moje polička 27. srpna 2019 13:44

Mutziputzi ja bych treba cekala, ze budou dodrzovat bezpecnostni predpisy. Nejsme v Africe.

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 27. srpna 2019 13:48

Mutziputzi ja litam strasne malo, proto me to prekvapilo, asi jsem cekala vyssi standard. A prekvapila me ta reakce letusky. Ja to klidne odnesu sama, jestli to tak ma byt, ale necekala jsem, ze na me nekdo bude stekat, kdyz se zeptam. 

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 27. srpna 2019 13:48
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. srpna 2019 13:59

continuity Ja jsem letela pomerne dostkrat vnitrostatnima aerolinkama a nejsme no, se zas dela z komara somar IMO

Offline Sweet Potato
Avatar
34829 příspěvků moje polička 27. srpna 2019 14:10

Já s nimi letěla mockrát, vždy vše ok, v jejich kategorii mi přijdou spíš lepší. Akorát musí člověk počítat s tím, že na letišti budou vždycky až poslední v pořadí.

Co mi teda ale naposled kapku vyrazilo dech, že lepší třída u ČSA teď znamená “odbavíme tě přednostně, budeme tě krmit, budeš sedět sám, ale v normální řadě

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 27. srpna 2019 17:42
Reakce na barbucha:

Ostatní nízkonákladovky stojej za starou bačkoru, Smartwings jsem ještě nevyužila (ani neplánuju) a co tak všude čtu a vidim, divim se že vůbec seženou nějaký pasažéry!

To máš hned. Už mnohokrát se mi stalo, že letadlo přistavený v Paříži na let do Prahy, bylo jejich, přestože letenka byla koupená u ČSA/Airfrance. A nezmůžeš nic. Bohužel jsou partneři (dokonce ČSA je teď součástí Smartwings group).

Neskutečně mě to se.e. Mají za sebou spoustu lapsů, medializovaných nebo ne... ta poslední epizoda mě fakt šokovala.

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 27. srpna 2019 17:48

domenica 

Jo jasně, ČSA patřej pod ně... a musim říct, že s nima jsem taky nebyla nijak vodvázaná, zhoršili se strašně a jak můžu, tak se jim vyhnu. Hned jak je vzal do své laskavé péče Tvrdík...

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 27. srpna 2019 20:02

barbucha 

no jo Tvrdík... to je krizový manažer.

Ono to jde z kopce s mnoha aerolinkama. Speciálně na ty krátký a střední lety je to děs. Aifrance jsou lepší než ČSA, ale zas taky nijak mohutně. Ale ok, přežiju to, že si jídlo a pití musím přikoupit (a stojí za starou belu), že místa na sezení je čím dál míň, na druhou stranu letenky zlevňují... Ale jakmile jde o bezpečnost, tam končí veškerá sranda. 

Online continuity
Avatar
33684 příspěvků moje polička 27. srpna 2019 20:07

domenica konkretne menicko u CSA je za tu cenu velmi fajn. Ale musi se objednat predem. 

Offline Gatita
Avatar
7150 příspěvků moje polička 27. srpna 2019 20:14

domenica presne. Klidne poletim s kolenama az pod bradou a s kelimkem sodovky za priplatek, ale ocekavam, ze na zakladnich bezpecnostnich postupech se setrit nebude... Ale prd tomu rozumim, treba jeden motor staci:)

Lamicka to je asi normalni postup, i kdyz mohla projevit trochu ochoty a pochopit, ze kdyz diteti neni dobre, bylo by hezke ten pytlik odnest, abys mohla zustat s nim...

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 27. srpna 2019 20:16

continuity 

Spíš bych uvítala jeden teplý/studený nápoj v ceně + něco malého sladkého/slaného. Jako to mají Air France. Já pamatuju dobu (jako cestující i jako letuška), kdy se i u ČSA na kratší a střední lety podávalo normální jídlo, tak mi to teď pořád jako krok zpět.  Ale jak říkám, jsou to vlastně blbosti, Jen ať šetří na jídle a na pití, ale ať proboha neškrtají v oblasti bezpečnosti.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 27. srpna 2019 20:27
Reakce na Gatita:

presne. Klidne poletim s kolenama az pod bradou a s kelimkem sodovky za priplatek, ale ocekavam, ze na zakladnich bezpecnostnich postupech se setrit nebude... Ale prd tomu rozumim, treba jeden motor staci:)

​Jeden motor může stačit, ale musí se to všechno odehrávat v určitém režimu. Tohle, co a jak se stalo, je na prokurátora. A bude to systémová chyba, to mě prostě děsí.

to je asi normalni postup, i kdyz mohla projevit trochu ochoty a pochopit, ze kdyz diteti neni dobre, bylo by hezke ten pytlik odnest, abys mohla zustat s nim...

Sice nevím, co říkají manuály pro stevardky u téhle společnosti, ale chápu Lamickyno rozhořčení. 

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 27. srpna 2019 20:32

Gatita domenica dite je uz docela velke, aby pochopilo, ze musim vynest pytlik, ale me hlavne rozcililo, jak se mnou jednala. To mam celkem hrosi kuzi, jednam v praci s klienty i dodavazeli, kteri jsou ruznych povah...