Omfg

15. prosince 2018 14:31
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. zaří 2019 10:55

barbucha takovej chudák že bych byla hele??

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 02. zaří 2019 11:00

Mutziputzi 

Ale prosimtě. Nebo vyhledáváš zásadně lety jen na jeden motor?

Offline stes
Avatar
7345 příspěvků moje polička 02. zaří 2019 11:16

barbuchamáš pravdu  - všem

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. zaří 2019 11:55

barbucha To ne, ale fascinuje me ze to leti i s jednim motorem rovne, zazrak! Ale ja jsem prostacek, kdo jsem ja abych soudila)))

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 02. zaří 2019 11:59

Mutziputzi 

No tak já se v to nevyznám taky, ale předpokládám že k vyrovnávání sloužej jak křídla, tak ty křidýlka na ocase... a pokud řekli že letěli na jeden motor, asi tomu budeme muset věřit. Těžko předpokládat že se cestující zákeřně spikli, jen aby z nebohejch aerolinek vyrazili odškodný...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. zaří 2019 12:16

barbucha Nevyrazej samozrejme nic, Smartwings by meli pilotum dat premie ze doleteli bez vicenakladu na mezipristani a opravy podle me Jako dobry no, stalo se, alejak sou zas vsichni erudovany v letectvi je usmevny, co Cech to aviatik.

Online continuity
Avatar
33675 příspěvků moje polička 02. zaří 2019 12:19

Coz o to, rovne to letet dokaze, presne jak pise barbucha. dokonce jsou soucasna letadla konstruovana tak, aby dokazala s jednim motorem i odstartovat v pripade vypadku hned po startu.

Jenom ta manevrovatelnost uz pak neni, co byvala za bezporuchoveho stavu. proto treba to nenahlaseni zavady tak vytocilo ridici letoveho provozu napric Evropou. Meli ve vzduchu stroj, kteremu nemohli v pripade nouze porucit nektere manevry, a nevedeli o tom. 

Diskuze neni k tomu, jestli to letadlo zvladne ( to zvladne, jak se povedlo pilotum TVS nazorne demonstrovat ). Diskuze je k tomu, jestli je rozumne/ povolene s touto zavadou setrvavat ve vzduchu dele, nez je nezbytne nutne. 

P.s. pokud tam budou nejake dopady na PIC tak spis nez na basu, to bude na pozastaveni licence. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 09:57

Jestli chcete vidět něco fakt příšernýho... podívejte se sem.

Fotky sem kopírovat fakt radši nebudu

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 11:19

barbucha to znam z koupaliště z dětství, teď jak to je nevim, ale úplnej kladenskej Bažák

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 12:06

Mutziputzi 

No jo ale nemůžeš srovnávat pravěk s dnešní dobou (jako na vážno máš pravdu, taky pamatuju některý soudružky, co názorně předváděly že nejsou žádný takový ty fifleny!)

Ale holt každá civilizace jednou dojede na to, že už neví co by roupama

Offline Karja
Avatar
35841 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 12:11

barbucha No tak tohle me fakt nelaka, to budu pekne out jednou:-D. A jsem po vybornym obede, takze diik! Ale varovalas no.

Offline dzizisketa
Avatar
7449 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 12:43

barbucha

HHele a není spíš to nevědění, co roupama, holení? Protože normálně jsou lidi v podpaží, ohanbí nebo na nohou dost chlupatí. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 12:51

dzizisketa 

Dřív lidi nemohli jinak, dokud nevynalezli aspoň pazourek... a v celodenním zápřahu ani pozdějc neměl (pracující lid) šanci - otrokáři i jejich ženy si dávali tělo holit celý už dávno před Kristem, ne? Ale když máš možnosti, technickou podporu a čas na to holení (anžto nejseš celej den na poli), 

tak je neholení a návrat do pravěku známka určitý dekadence... aspoň tak to vidim já.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 12:52

dzizisketa já teda ne, ustupující srst je progresivní znak, chápu že ty pozadu to dotahujou svépomocí, rozumím vám

Offline dzizisketa
Avatar
7449 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 12:56

Mutziputzi

TTak aspoň v něčem jsi progresivní, jen na to buď hrdá. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 12:59

dzizisketa ty umis seknout holka!

Offline dzizisketa
Avatar
7449 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 16:45

barbucha

ZZ těchto tělesných podružností bych na nějakou dekadenci neusuzovala. Protože holení bylo právě tou dekadencí vyšší vrstvy.

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 20:54

dzizisketa 

No a teď je to právě naopak. Každej má dneska možnosti - finanční i časový - se holit, a pokud tak nečiní... to není návrat k přírodě, je to póza a jako taková známka dekadence To jsou ty roupy

Mluvíme o obyvatelích civilizovanýho světa (viz ty tetiny na fotkách) a ne o křovákách, samozřejmě.

Offline dzizisketa
Avatar
7449 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 21:21

barbucha

AAle proč by se každý holit měl? Resp. každá, předpokládám, že u mužů ti holení přijde zase nepřístojně zženštilé. Tohle je prostě věc, kterou si každý zařizuje podle svého vkusu, stejně jako délku vlasů či jejich barvení apod. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 14. zaří 2019 09:07

dzizisketa 

No, já bych holení spíš přirovnala k hygienickýmu návyku jako je třeba čištění zubů, pedikura a podobně. Nikdo nechce koukat na zkažený zuby a shnilý nehty a paty... nebo jo? A můžeš taky říct, že to je věc dotyčnýho, ale už z prostý ohleduplnosti... totéž na chlupy trčící z plavek - notabene na tak intimním místě. Navíc v těch chlupech (podpaží a pubickým ochlupení) se drží víc pot, takže můžeš obtěžovat okolí nejen vizuálně

Mně se to zdá prostě vulgární, nemůžu si pomoct. Však můžou nosit míň vykrojený plavky, nebo s nohavičkama (kdo se nemůže holit ze zdravotních důvodů třeba), výběr je velkej... ale to ne, musej to vystavit - jak říkám, je to jen póza a ne nutnost! 

Nakonec jsi to popsala správně - je to věc vkusu. A snad se shodnem, že v naší civilizaci platěj nějaký obecný zákony vkusu (krásy, upravenosti... nebo jak to říct). 

Jako samozřejmě nehodlám zřídit holicí úderky, aby ty tetiny na koupališti násilím holily, ale snad si o tom můžu myslet svý