Omfg

15. prosince 2018 14:31
Offline stes
Avatar
7372 příspěvků moje polička 25. zaří 2019 09:02

Mutziputzi ted nerozumím..ten byl mu je???

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 25. zaří 2019 09:03

stes a tak na usmířenou

Offline stes
Avatar
7372 příspěvků moje polička 25. zaří 2019 09:04
Offline Karja
Avatar
35920 příspěvků moje polička 25. zaří 2019 12:12

Mutziputzi Dobrej!

Offline razorblade
Avatar
8180 příspěvků moje polička 25. zaří 2019 13:09

Greta je skvela a ja ji obdivuju (hlavne kdyz si vzpomenu, ze jediny, co jsem v 16 resila ja, bylo jak neotehotnet a kde hospodskej nekontroluje obcanku).

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 25. zaří 2019 14:05

možná má greta ve všem pravdu, ale já jak vidím její (v mých očích) nepříjemné vystupování, tak se akorát vždycky naštvu. na mě působí hrozně odpuzujícně. nic pozitivního ve mně ta holka nevzbuzuje, tím méně ochotu ji nějak následovat, i kdyby hlásala perly. a to jsem dost ekologicky zaměřená a přístup současného světa k přírodě mě s...šve každý den.

Offline MP Marge
Avatar
5792 příspěvků moje polička 25. zaří 2019 14:34
Reakce na stes:

Karja tos byla teda zaostalá hrozně!!!  já teda rovněž. protože normální šestnácky mají ambice přeplouvat s bodyguardy a novináři oceán a řečnit v americkým senátu. 

​A o tom co je "normalni" sestnactka rozhoduje kdo, jen abych vedela?

Offline nausi
Avatar
48 příspěvků moje polička 25. zaří 2019 14:36

barbucha parádí článek, dík

Offline stes
Avatar
7372 příspěvků moje polička 25. zaří 2019 14:37

MP Marge nějaký vzorek "běžných" nebo "obvyklých", když tedy ne "normálních" šestnácek jistě existuje

Offline MP Marge
Avatar
5792 příspěvků moje polička 25. zaří 2019 14:42

stes Aha. Takze vsichni proste mame byt "bezni". Kdyz se mezi mladymi lidmi vyskytne nekdo, kdo ma nadprumernou inteligenci, socialni citeni, neobvykle zajmy, apod. tak by tyto tendence mel co nejrychleji potlacit, aby nahodou nedejboze nevycnival z davu a nebyl tudiz nenormalni. Protoze neni nic horsiho nez nebyt soucasti stada, ze? 

Offline 711990
Avatar
17156 příspěvků moje polička 25. zaří 2019 14:46

razorblade jestli jsi resila, jak neotehotnet, tak je to rozhodne dobre!!:) 

Offline MP Marge
Avatar
5792 příspěvků moje polička 25. zaří 2019 14:47

A to podotykam, ze mne Greta buhvijak sympaticka neni a ac souhlasim s myslenkou, jeji aktivismus ve me z nekolika duvodu zatim velke nadseni nevzbuzuje

Ale argumentovat, ze ja jsem byla v sestnacti strevo, ktere melo na starosti jen sminky a diskoteky, a proto by takova mela byt kazda sestnactileta holka, jinak neni normalni - no, co na to rict

Lide jsou ruzne, ze jo. 

Offline stes
Avatar
7372 příspěvků moje polička 25. zaří 2019 14:48

MP Marge ježiš čím jsem si vysloužila takovýhle rozbor - jen pro to, že se mi Greta nezdá???

Tak prosím, jsou tu takové i další

Online barbucha blogger
Avatar
30640 příspěvků moje polička 25. zaří 2019 14:51
Reakce na MP Marge:

stes Aha. Takze vsichni proste mame byt "bezni". Kdyz se mezi mladymi lidmi vyskytne nekdo, kdo ma nadprumernou inteligenci, socialni citeni, neobvykle zajmy, apod. tak by tyto tendence mel co nejrychleji potlacit, aby nahodou nedejboze nevycnival z davu a nebyl tudiz nenormalni. Protoze neni nic horsiho nez nebyt soucasti stada, ze? 

​Tohle hezky navazuje na debatu o (vysokém) IQ kousek vedle

Offline stes
Avatar
7372 příspěvků moje polička 25. zaří 2019 14:51

MP Marge to přeháníš, já jsem reagovala na něčí jiný příspěvek (tím, že já také měla jiné starosti nebo tak něco, navíc o šminkách či diskotéce tedy nebyla z mé strany ani řeč) 

Offline MP Marge
Avatar
5792 příspěvků moje polička 25. zaří 2019 16:02
Reakce na stes:

MP Marge ježiš čím jsem si vysloužila takovýhle rozbor - jen pro to, že se mi Greta nezdá???

​Tak oznacila jsi ji za "cvicenou opicku" a pomerne kategoricky prohlasila, ze "dite jejiho veku by o takovych vecech mluvit nemelo". Jsem si vedoma, ze jsou tu i jine uzivatelky, kterym se Greta nezda, ale protoze ty jsi reegovala s jistotou nekoho, kdo vi vic nez ja o cem by sestnactileti meli/nemeli mluvit, tak logicky reaguju na tebe, abych si pripadne doplnila mezery ve vzdelani

Potkat nekoho, kdo presne vi, jak by ostatni meli zit a cemu se venovat, je vzdycky cenna zkusenost!

Rozbor jsem zadny nepsala, ten by vypadal jinak. 

Offline MP Marge
Avatar
5792 příspěvků moje polička 25. zaří 2019 16:03

stes Sminky a diskoteka byly jen priklad "beznych" aktivit prumerne sestnactky.

Offline MP Marge
Avatar
5792 příspěvků moje polička 25. zaří 2019 16:05
Reakce na barbucha:

​Tohle hezky navazuje na debatu o (vysokém) IQ kousek vedle

​Tam ja radsi nelezu. O vysi sveho IQ nemam zadne iluze

Offline stes
Avatar
7372 příspěvků moje polička 25. zaří 2019 16:09

MP Marge hele zbytecny jedy.. Ty to vis tedy zrejme lip... Ok, mysli si co je libo a nech jinym tuhle moznost taky