Mobilní operátoři, mor, tyfus a cholera

03. listopadu 2018 09:33
Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 04. listopadu 2018 21:36

A666 Napadlo mě, že za ta léta, co jsem to tehdy řešila naposled, se to asi muselo zlepšit. Tak tím líp.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. listopadu 2018 06:42

cinkja   Já zase nerozumím tomu, proč se někdo pozastavuje nad možností využívat mobilní služby bez smlouvy nebo to shazovat.

Nikdo to neshazuje, ptala jsem se proč. Až "argumentace svobodou" mi přijde zábavná.

viktorka_od splavu hlavně teda nevím, proč bych měla zdůvodňovat, že si kupuju určitou službu a o jinou prostě nemám zájem.. 

Nemusíš, ale když někde veřejně ventiluješ svoje preference, představ si, že je možný, že se tě na důvod někdo zeptá....ale asi je lepší to postavit na vybudování pipi aliance, kdy jedna zvolá Svoboda!, další hodí palce hore a zanadáváte si jaký jsou tady blbečkové co se ptaj...logický argument zde nepadl, jenom "svoboda"

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 05. listopadu 2018 06:53

Mutziputzi 

Když myslíš .

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. listopadu 2018 07:01

cinkja můžete ze mě dělat pitomce, v pořádku, další vaše svoboda.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 05. listopadu 2018 07:22

Mutziputzi

Nedělám, stačíš si sama.... 

A teď se omlouvám, musím jít pracovat, jsem vázána pracovní smlouvou. Ale v tomto případě mi to nevadí, dělám to ráda 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. listopadu 2018 07:25

cinkja citáty používám nerada, ale ten z Forresta Gumpa ti dost sedne, radši hybaj do rachoty, než tady domněle exhibovat, to ti schvaluju

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 05. listopadu 2018 07:47

Mutziputzi 

...největší exhibicionista jsi tady Ty.

To všichni víme. A všichni Tě takhle berou.

Ale někdy mám pocit, ve vší úctě, že prostě přestřeluješ.

Není to hezký, nelíbí se mi to.

Myslím, že přestože jsi velmi chytrá, inteligentní, tak tímhle zbytečně  shazuješ sama sebe.

Omlouvám se za OT

Offline razorblade
Avatar
8178 příspěvků moje polička 05. listopadu 2018 07:49

Mutziputzi jeste si do seznamu pripis seniory hodne vysokyho veku. Neumim si predstavit svoje babicky, kterejm je pres 90, jak se dohadujou s operatorem. Pro ne je fakt nejjednodussi dat jednou ua dva mesice nekomu z pribuzenstva petikilo, at jim to dobijou. 

A co se tyce toho byt vip zakaznik, tak ja jsem u t-mobile uz 20 let, sle kdyz jsem po nich minulej tejden chtela za zvyhodnenou venu telefon, protoze mi muj starej odesel, tak jsem se dozvedela, ze mam smulu, protoze jsem si pul roku pred tim prodluzovala smlouvu, narok na zvyhodnenej mobil mam jen pri prodlouzeni, takze jsem mela novej mobil resit pred tim pul rokem... 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. listopadu 2018 07:52

Miru to mi povez kde jsem prestrelila? Mne bylo receno, ze ze sebe delam sama pitomce, mela jsem potlapkat? Pouze jsem vznesla dotaz, v cem je prinosna predplacena karta, odpoved jak z devadesatkovy reklamy na vlozky - svoboda a jeste jsou damy dotceny...ale jo, chapu, predplacenka je dobra, protoze ji maj nebo jim to "rekl muz", v poho, neni co dal rozmazavat.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. listopadu 2018 07:53

razorblade Duchodce beru samozrejme, deti rovnez

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 05. listopadu 2018 07:54

razorblade jako tmobile  naposledy mě jejich výhodná nabídka a ‘to pude, to zařídíme’ stála dost peněz..no teď volali, že prej maženta a super, tak sem to rovnou utla, že už rači ne. Sem u jich 20 let.

Offline Sweet Potato
Avatar
34838 příspěvků moje polička 05. listopadu 2018 08:09

Mutziputzi Důchodce a děti samozřejmě beru též. I když osobně jsem seniorovi i dětem brzy raději přešla na tarif, bylo to jednodušší a jistější, než řešit vyčerpaný kredit v tu nejnevhodnější chvíli.

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 05. listopadu 2018 08:10

Mutziputzi 

...budu reagovat jen na tu "svobodu".

Já to jako logický důvod chápu.

 Měla jsem to x let také tak. Prostě ten pocit, že když budu chtít, můžu si kdykoliv operátora změnit. Také mi vadil ten pocit svázanosti(ke všemu představa, kdybych smlouvu chtěla vypovědět dříve, tak x krát volat, vyřizovat, doplácet a bla bla...). Tehdy mi to tak vyhovovalo, resp. nepotřebovala jsem být 24h k zastižení. Takže případné "off line", kdybych nestihla znovu rychle nabít, mi bylo buřt.

Momentálně mám už několik let smlouvu.

Protože jsem stejně pořád u jednoho operátora(jo, u toho, co jsem měla původně kartu)...

Také mi x krát nabízeli více či méně výhodné balíčky.

Ale já jsem divná, nevyužívám data, nefotím mobilem(jen volám a píšu sms), nemám fb ani instáč.

Takže u mě moc neuspěli

Akorát jeden operátor, dodnes na něj myslím, když volal a nabízel mi zase něco bezva pro mě(s mými nároky...), tak jsem mu řekla(jako už mockrát operátorům před ním), že jestli mi můj tarif, s výhodami, co mám, neslevní, že mě to nezajímá,  o nic jiného  zájem nemám. 

A slevnil. Takže jsou i dobří

Offline stes
Avatar
7363 příspěvků moje polička 05. listopadu 2018 08:10

S T-M má dobrý zážitek kolegyně. Chtěla nějaký lepší tarif, je u nich sto let a když nic, použila klasickou výhružku "odejdu od Vás" a čekala na, jak se jí pohrnou ty úžasný nabídky...a chlapec na lince se jí optal, ke kdy tedy chce skončit 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 05. listopadu 2018 08:12

Ounz To je všade to isté. Fakt si z ľudí robia dobrý deň a skúšajú čo prejde, nevidím medzi operátormi žiaden rozdiel takže je jedno ci si 20 rokov u t-mobile alebo inde. V ČR sú tuším poplatky za tarify najvyššie v Európe, no uvidíme čo prinesie vstup nového operátora na trh. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 05. listopadu 2018 08:14

Sweet Potato Ale teraz si za kredit kupuješ balíky. Kúpiš si  neobmedzené dáta a volania a nemáš čo riešiť, ja som si dobila väčší obnos na rok a mala som samoobnovovací balík takže som sa nestarala a platila som tretinu oproti jednoduchšiemu paušálu u operatora. Ako výhodu paušálu vidím iba možnosť mobilného telefónu. Ten si znova radšej kúpim sama. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 05. listopadu 2018 08:20

paktofonika no presne.

Sweet Potato u senioru nevim, ale u deti jsem se parkrat pekne spalila, ty zkusenosti jsou tedy starsiho data ale vzpominky stale zive.. kdyz mas prachy verim ze neresis, ale kdyz dcera u tarifu 200 sms zdarma poslala tech zprav jeden mesic 400 a doplatek byl 2000 jeji kamoska posilala zpravy do nejakych soutezi ci co, snad za 15 tis toho bylo a rodina na ziv. minimu.. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34838 příspěvků moje polička 05. listopadu 2018 08:23

paktofonika Přiznávám, v tomhle se neorientuju. Jedno dítě jsem řešila sice naposled před pár měsíci, ale buď mi takovýhle kredit nenabídli, nebo to byl zbytečně velký balík.

Offline Sweet Potato
Avatar
34838 příspěvků moje polička 05. listopadu 2018 08:25

viktorka_od splavu To bych tedy sakra řešila! Nic takového samozřejmě nesmí! (Posílat na prémiová čísla a tak)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 05. listopadu 2018 08:30

Sweet Potato nesmi, no. ne vzdycky ale poslechnou.. natoz kdyz jim neco takovyho vubec nedojde (ze toto spada do tech zakazanych cinnosti). me trba nenapadlo ze je mozny natukat takovy kvantum zprav tehdy. ona to taky neudelala schvalne. pak ji zas nejaky spoluzak ukrad telefon.. (zapomnela na lavici pri stehovani do jine tridy) stihl provolat jen par stovek nastesti.. no uz jsem toho koukam i dost pozapomnela