Mobilní operátoři, mor, tyfus a cholera

03. listopadu 2018 09:33
Online rasaNori
Avatar
7699 příspěvků moje polička 21. listopadu 2018 20:58

Mutziputzi muz byl ted 10 dni v Jordansku, telefony probehly presne 3, bo minuta je za 50 kdyz volala ja tam. Vzhledem k tomu ze byli kousek od Petry, jak se tam utopilo tech 11 turistu jsem ty 200 obetovala rada

Offline Kammila
Avatar
643 příspěvků moje polička 03. prosince 2018 20:44

Takže moje peripetie s O2 končí vítězně: Údajný závazek do 6/19 nakonec neexistuje, nepotřebný nadbytečný modem platit nemusíme a milostivě si ho převezmou zpět, poplatky za 1,5 měsíce nefungujícího internetu platit taky nemusíme a dokonce to všechno ani nebyla nakonec naše vina, závada byla na jejich zařízení. Škoda jen, že na to všechno O2 přišlo až jsem si na pomoc přizvala ČOI a ČTÚ  ty nervy a čas...

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 03. prosince 2018 20:57

Kammila 

Tak to gratuluju!

Člověk by to i ocenil, že šli nakonec do sebe, ale pak prásk, přijde ta poslední věta. Že jsi musela využít tenhle těžký kalibr a až potom se něco hnulo, je od nich zatraceně chucpe.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46028 příspěvků moje polička 03. prosince 2018 20:58

Kammila gratuluju, seš dobrá!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 03. prosince 2018 21:08

Ellen chucpe v jakym smyslu??

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 03. prosince 2018 21:13

Mutziputzi 

No že po Kammila vyžadovali řadu věcí, plateb, a pak se ukázalo, že na to neměli nárok... ale neuznali to sami od sebe, musely se angažovat ČOI a ČTÚ... mě to přijde jako pořádná drzost. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 03. prosince 2018 21:15

Ellen Drzost jo, chucpe ne

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 03. prosince 2018 21:22

Mutziputzi 

No, on se ten význam časem docela rozvolnil... ale máš pravdu. Zvykla jsem si to slovo používat v trochu širším významu, sem nesedí, souhlasím.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 03. prosince 2018 21:31

Ellen v pohode

Offline Kammila
Avatar
643 příspěvků moje polička 03. prosince 2018 22:31

A víte co nejhorší? Já si nic nenechám líbit a nemám problém se tvrdě a asertivně  bránit, ale dovedu si představit kolik lidí to vzdá a zaplatí jim to...primárně mi nešlo o ty peníze (i když se hodí,že) ale o ten jejich arogantní přístup, který mě řádně nasr..ehm naštval

Online continuity
Avatar
33541 příspěvků moje polička 03. prosince 2018 22:49

Kammila ja se priznavam, ze to vzdavam, nebo spis bez dalsich reci se stehuji jinam. Teda kdyby mi dva mesice nesel internet, tak uz jsem u jineho operatora, protoze pracuji i z domova a pripojeni nutne potrebuji.

Ted refinancuji hypo a od puvodni banky prisla dost strasna nabidka. Zkousela jsem se bankeri dovolat, na emaily neodpovidal. No tak jsme sli jinam.( stejne jsme chteli menit zastavu, tak to vyslo papirove nastejno).

Jedine penize, o kterych jsem ochotna se alespon trochu dohadovat, jsou ty, ktere se snazim vydelat. Na to utracecim konci me ty dohady typicky o stokoruny stoji tolik psychickych sil, ze to radsi odepisu rovnou. 

Offline Kammila
Avatar
643 příspěvků moje polička 03. prosince 2018 23:10

continuity já taky mnohé věci raději odepíšu, protože ztráta času za ušetřené peníze obvykle nestojí. Nicméně v tomhle případě ta jejich arogance při řešení problémů prostě přesáhla mnou akceptovatelnou mez, takže potom už jsem byla rozhodnuta to dovést do konce. Jinak my jsme měli v domě naštěstí  optická vlákna, takže přechod na jiného poskytovatele byla tehdy otázka pár hodin poté co jsme pochopili, že bychom se s nimi mohli dohadovat donekonečna. Jeli jsme přes nového poskytovatele, modem od O2 zůstal puštěný a podle kontrolek jsme  viděli, že do něho signál občas jde a občas ne - oni nám nechtěli ukončit smlouvu, protože jsme dle nich měli závazek do 6/19. Ne že bychom zůstali 2 měsíce bez netu, to ne.

Online continuity
Avatar
33541 příspěvků moje polička 03. prosince 2018 23:20

Kammila to ja jsem rada, ze jsou lidi jako ty (a moje segra napriklad). Jenom ja to proste nedavam.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46028 příspěvků moje polička 01. května 2019 22:35

pro pripadne zajemce hlasim, ze e-sim vsech variant jiz prokazatelne funguje u t-mobile a vodafone. ovsem u t-mobile stale k dispozici jen ve znackovych prodejnach. fransizy krci rameny