Domáce spotrebiče

13. ledna 2018 14:47
Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 10. ledna 2020 16:55

Zvednutý okraj desky se dělával i na laminodeskách, teď už se dělá hlavně na Corianu a podobných materiálech, hrana není přisazená ale jakoby “ vytažená”, úklid je pak jednoduchý

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 10. ledna 2020 17:42

Myrtila tuhle listu mame v mikrovlnce

Offline Myrtila
Avatar
3058 příspěvků moje polička 10. ledna 2020 20:06

viktorka_od splavu Drevenou a pritlucenou hrebickama? :-D

To je dalsi level toho, jak ztizit uklid, teda. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 10. ledna 2020 20:11

Alena_In Mam drez vedľa indukčné dosky a štve ma to, pretože vždy keď niečo oplachujem zašpiním tým I sporák :D Ale ja som magor, som rada, keď sa doska leskne, U plynového by mi to bolo asi jedno :D

Offline baltik
Avatar
4458 příspěvků moje polička 10. ledna 2020 21:04

Zu mam kuchyn hodne podobne, jen v tech vysokych skrinich mam lednicku s mrazakem a vedle stejne velkou spizirnu a je to super. Skrinku na sklenicky a hrnky mam jen nad tou plochou na levo od nich a taky mi to vyhovuje. Troubu mam na tom nejvzdalenejsim konci, cca tam kde mas ted naplanovany sporak, jen to tam uz nemam znovu do l a mam tam asi o malinko vic mista, ze tam mam tu troubu ve vysce a pracovni plocha mi nechybi. A sporak mam na ostruvku, na stole.

Offline Mrakoplas
Avatar
8860 příspěvků moje polička 10. ledna 2020 21:52

Ja by som chladnicku Liebherr uz nikdy nechcela. Mame ju asi dva roky a v zivote sa mi na ziadnej nestalo, ze musim nastavovat chladenie podla teploty vonku. V zime musim dat slabsie inak mi tam vsetko mrzne a ked pridu tepla a zabudnem dat silnejsie chladenie, tak sa mi vsetko pokazi. a samozrejme, ze zabudnem vzdy. 

Alebo je to normalne?

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 10. ledna 2020 21:56

Mrakoplas ja mela Liebherr asi 15 let a uplne sem ji nesnasela.......to co popisujes sice ne,ale vadila mi hodne.Od leta mame Bosh a je super.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 10. ledna 2020 21:58

Myrtila :-))) ne, takový gumový těsnění kolem celýho dna mikrovlnky, nechápu kterej idiot.. teda pardon, inženýr od bosche to vymyslel

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 10. ledna 2020 22:00

paktofonika mně ke zlobení stačí, že zastříkám okolí dřezu, byla jsem zvyklá na dřez na celou hloubku pracovní plochy a neže bude mezi dřezem a zadním panelem linky věčně loužička, fuj nesnáším to

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 10. ledna 2020 22:03

Mrakoplas Nic takovýho  

Offline RoSa
Avatar
8254 příspěvků moje polička 10. ledna 2020 22:18

Mrakoplas normální to není! mám Liebherr cca 20 let a strčí do kapsy i mladší modely - dokud nevypustí duši, měnit nebudu

edit: ale ještě musim dodat, že mi opravář (na pračku teda) sdělil, že v tý době se ještě dělaly kvalitní kusy... vyjádřila jsem totiž obavu, že se mi to teď všechno asi začne sypat (20let), a prej ne: radši opravit než kupovat nový šunty, co vydržej garanci a šlus...

Offline Mrakoplas
Avatar
8860 příspěvků moje polička 10. ledna 2020 22:42

Potrefenáhusa RoSa ja verim, ze je to len vadny kus, lebo nasi mali Liebherr dlhe roky a bola skvela. Ale tato je fakt des, nejak asi nedobry termostat, lebo tie rozdiely teplot su fakt brutalne. A nemam ju vedla truby ani sporaka.

Offline baltik
Avatar
4458 příspěvků moje polička 11. ledna 2020 02:16

Ja mam ted v nove kuchyni whirpool vestavenou a mivam v ni louzicky na prihradkach u zadni steny, to je normalni? A kdyz dam neco vetsiho do mrazaku, tak zacne vystrazne pipat, ze jako musi ted zacit vic mrazit nebo co a musim tam jit stsknout jakesi tlacitko. Predtim jsem mela lg americkou a byla teda uplne bezproblemova,ale obetovala jsem ji za ucelem spizirny a tu miluju :)

Offline baltik
Avatar
4458 příspěvků moje polička 11. ledna 2020 07:45

paktofonika muzes mi prosim poradit, jak a cim tu indukcni desku lestis? Ja nejak nejsem schopna ji mit bez smouh.

Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 11. ledna 2020 09:04

Liebherr ledničku bych si už nikdy nekoupila. Blbý plasty, divný zvuky. Mám Siemens, širokou 70 cm a zatím

Offline continuity
Avatar
33843 příspěvků moje polička 11. ledna 2020 09:05

RoSa to je asi pravda tou vydrží, jenom by mě trochu znervózňovala spotřeba. 

Offline Mrakoplas
Avatar
8860 příspěvků moje polička 11. ledna 2020 09:08

baltik louzicky som mala ked v nej bolo prilis teplo

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 11. ledna 2020 09:18

continuity proc?

Offline RoSa
Avatar
8254 příspěvků moje polička 11. ledna 2020 09:23

continuity to už jsem si taky počítala, před pár lety mi praskla polička ve dveřích, tak jsem vybírala novou lednici, ale nakonec jsem si radši objednala z fabriky náhradní díl

ve spotřebě neni až tak velkej rozdíl (tenhle argument je prej blbost); když to spočítáš, musel by ti nový spotřebič vydržet hodně hodně moc let - no a při životnosti dnešních výrobků...?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 11. ledna 2020 09:25

RoSa tak. plus ekologicky argument-to uz je uplna blbost, pac vyroba (nekolika) novych spotrebicu zatizi prostredi mnohem vic