Domáce spotrebiče

13. ledna 2018 14:47
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 14. prosince 2020 20:43

viktorka_od splavu tak robia sa ešte, ale sú to väčšinou tie lowcosty za 6 tisíc a nie je ich mnoho. Moja 10 ročná má tepelné čerpadlo, to nie je žiadna novinka. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34890 příspěvků moje polička 14. prosince 2020 20:46

paktofonika Možnost vývodu do odpadu má i ta moje patnáctiletá.

Ale zmiňovalo se tu tepelné čerpadlo. To by mohlo být zajímavé.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 14. prosince 2020 20:55

Sweet Potato no vidíš to. :D Ono u tých susiciek asi už nieje čo vymýšľať. Ja čakám, až začnú skladať oblečenie.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. prosince 2020 21:03

paktofonika muž mi tuhle pro zajímavost nějaký takový stroj ukazoval. Teď nevím, jestli jen žehlil nebo i sušil, určitě skládal. Ale musela si to do něj dávat jak do mandlu, časová úspora nula.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 14. prosince 2020 21:05

Evaeva jj na ten mandl jsem kdysi koukala, umělo to nějak samo vyžehlit a složit košili, ale to nadoma fakt nebylo

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. prosince 2020 21:15

viktorka_od splavu on to viděl jako "vtipné" video, na doma by to byla, bych řekla.

Offline Lenka22
Avatar
1660 příspěvků moje polička 14. prosince 2020 21:23

Diky všem, mrknu, jestli ta moje vybraná má tepelné čerpadlo, to jsem nesledovala. 

Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 14. prosince 2020 21:58

viktorka_od splavu 
Aha, zas až tak jsem to tu nesledovala.

Offline SunEclipse
Avatar
3120 příspěvků moje polička 22. prosince 2020 15:59

V rámci akce "sám sobě Ježíškem" jsem objednala troubu, indukční desku a digestoř. Tak snad Ješíkek vybral dobře.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 22. prosince 2020 19:32

Prosím, kdo máte zkušenost s maloobjemovou pračkou pro 1 osobu?

Je podle vás výhodnější koupit pračku s náplní na asi 3 kg nebo běžnou pračku a využívat poloviční program? Kupuji pračku mamince, takže musím mít nastudováno, abych ji zaskočila technickými detaily:) Diky

Offline 74SLena
Avatar
467 příspěvků moje polička 22. prosince 2020 19:40

Mha 

Tohle jsem řešila předloni, chtěla jsem slim pračku na 3 kg. Prodavačka mi ale poradila abych vzala normální na 5 kg. Jednak se prádlo lépe propere a pořádně vymáchá, že ty pračky stejně vodu a spotřebu energie přizpůsobí váze prádla. Že ona si také koupila tu úzkou, že jim to s přítelem stačí a pak litovala. Šáhla jsem si do těch bubnů a v hloubce je fakt rozdíl. Takhle názor za mě, ale nevím jestli to nebyl jen marketingový tah, ale s tím propráním a vymáchání si myslím že je pravda. Že v tom menším bubnu je prádlo víc nahuštěný a hůře se proplachuje.

Offline RoSa
Avatar
8254 příspěvků moje polička 22. prosince 2020 19:44

Mha ale tak např. ložní prádlo si občas pere, ne? to bych do malý 3kg-pračky cpát nechtěla...

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 22. prosince 2020 19:49

RoSa Tohle je právě důvod, proč jsem znejistela. Ona by chtěla takovou mini pračku, ale třeba to ložní nebo deka, polštář...

74SLena Diky

Offline 74SLena
Avatar
467 příspěvků moje polička 22. prosince 2020 20:04

Mha 

Přesně, ložní prádlo, deky, ale třeba i záclony a závěsy. V tý slimce by to bylo strašně namačkaný a voda se mezi vlákna špatně dostane.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 22. prosince 2020 20:08

74SLena Díky moc, takhle to mamince předložím jako hotovou věc. 

Voda se mezi vlákna těžko dostane zní úplně  vědecky, to mi bude verit:) 

Offline SunEclipse
Avatar
3120 příspěvků moje polička 22. prosince 2020 21:15

Mha tak ale slim pračky jsou i na víc kg. Já mám slim na 6 kg a ložní prádlo vyperu úplně v pohodě.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. prosince 2020 21:29

Mha já mám slim 4kg a s tím ložním prádlem na jednu postel je to tak na hraně. Jestli se jí vejde normální, koupila bych nějakou menší klasickou. Kromě ložního prádla mi ta pračka ale dostačuje i pro čtyřčlennou rodinu.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 23. prosince 2020 09:45

Díky Evaeva ona tu mini pračku chce ne kvůli místu, ale proto, že je sama, že by plytvala vodou. Doteď měla na 4,5 kg.

Odbočka a OT SunEclipse Peres v pračce nebo v ruce morčecí pelíšky? Snad jsem se nesekla a jsi to ty s morcatkem. 

Offline SunEclipse
Avatar
3120 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 11:55

Mha přiznám se, že jsem doted neprala, v kleci mají jen domečky s podestýlkou. Pelíšek slouží jako taxi při čištění klece  - jakmile otevřu klec a vyndám domečky, položím dovnitř pelíšek a kluci už vědí - postupně si nastoupí, a u odkládací plochy vystoupí  .  Bedlivě sledují, co dělám, a jakmile vrátím domečky, zase se nechají odtransportovat zpátky.  Ale budu ho muset ted vyprat, uvidím, jak se mi ho podaří zbavit sena a kousků podestýlky.  Když ano, hodím ho do pračky.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 23:10

Mha moderní pračky vodou ani náhodou neplýtvají, takže bych vůbec malou nebrala do úvahy