Domáce spotrebiče

13. ledna 2018 14:47
Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 11. ledna 2020 19:34

viktorka_od splavu 

Hele, já je nevyrábím, ani nevymýšlím

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 11. ledna 2020 19:37
Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 11. ledna 2020 19:38
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 16. ledna 2020 14:34

Dobre, takže potrebujem chladničku. Stredná trieda, takže žiaden Liebherr. Predtým som mala tých 6 rokov Gorenje a mala len jednu opravu, ale priateľ tvrdí, že je to na chladničku málo a teda Gorenje už nikdy. Ale mne sa práve Gorenje páčia, pretože majú dobre vyriešený priestor. 

???

Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 16. ledna 2020 14:40

paktofonika 
Já mám Siemens a zatím si nemůžu stěžovat. Ale ty budeš potřebovat vestavěnou, ne?            A Gorenje chladničky vůbec nejsou špatné....

Offline Zu
Avatar
2537 příspěvků moje polička 24. února 2020 09:35

Zoufale mě nebaví vybírat spotřebiče, podělte se prosím o zkušenosti s vytíracím robovysavačem!

Potkala mě reklama na alze na nějaký tyčový vysavač a mop v jednom, ale já potřebuju minimalizovat sebe při tom úklidu, takže to nebude to pravé.

Offline Zina
Avatar
5864 příspěvků moje polička 24. února 2020 09:38

Zu Já mám k těm vytíračům jen přenesený zkušenosti,a to že je to blbý. Nádobka je malá, musíš pořád měnit vodu, a taky se jim stává, že někde vytečou.

Offline Zu
Avatar
2537 příspěvků moje polička 24. února 2020 09:48

Zina jaj, to vytečení by byl průšvih, no, zatím v bytě je už poškozená laminátka, do baráku asi budeme dávat vinyl, tam by to asi zase tak nevadilo. jako extrémně to vytírání nepotřebuju, potřebuju hlavně povysát psí chlupy ve všední dny, kdy toho je nad hlavu, ale to vytření by byl příjemnej bonus.

vy máte jen vysávací? funguje dobře?

nejblbější je, že je jich hodně a mě napadá hodnotit max velikost tý odpadní nádobky, ty různý funkce fakt nevím a neznám.

pak procházím recenze a docela mě zaujal třeba tenhle

ale fakt netuším, co na něm vyhodnocovat

Offline Sweet Potato
Avatar
34889 příspěvků moje polička 24. února 2020 09:54

Zu Já vytírací měla, spíš jen tak šudlal, smetí honil z místa na místo, a hlavně furt něco chtěl - dolít, vyčistit nádobu, kartáč, dobít.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 24. února 2020 09:57

Zu vysavani je fajn a on to tak jako vydrbe kartackama, sice neumyje, ale nasucho dobre vycisti. to bych dohromady neresila. mame roombu.

Offline Zina
Avatar
5864 příspěvků moje polička 24. února 2020 10:05

Zu ten mám, a mám k němu jedinou výtku, a tože padá ze schodů, spadl nám i kamarádům, tak bych ho někam, kde to hrozí, nepořizovala. Jinak funguej fakt dobře, dostane se i do rohů a vydrží. Mám ho vyzkoušenej na marmoleu a na prknech, jak funguje s koberci, nevím, ale tam to bude asi u všech těch robotických trochu slabší.

Obecně počítej s tím, že jestli má robot ušetřit práci, tak to chce nezakrámovanou podlahu, do kabelů se zamotá, a když bude pořád něco objíždět a vyhýbat se, tak mu to bdue strašně trvat a ty příště radši vyluxuješ sama. Jinak je to pomocník dobrej a samostatnej :-).

Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 24. února 2020 13:41

Zu Já mám od prosince Teslu. To vytírání mi přijde, že douklidí hodně jemnej prach. Vytření třeba zaschlých kapek před kuchyňskou linkou už nezvládne. Ale na vysávání úplně super, mě to ručně fakt strašně nebaví a vždycky žasnu, kolik prachu zvládne vyšťourat, to bych stejně tak dobře ručně neuklidila, protože třeba pod gauč ke zdi se nedostanu, robot jo.

A myslím, že RoSa chtěla tenkrát recenzi, jestli si to správně pamatuju.

Offline Zina
Avatar
5864 příspěvků moje polička 24. února 2020 15:06

coralline Ty jo, já to čtu, a říkám si "hustý, Coralline má teslu"!!!

Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 24. února 2020 15:11

Zina

Ale moc se nepovozím no. Leda bych byla kočka.

Offline RoSa
Avatar
8254 příspěvků moje polička 24. února 2020 17:36

coralline jj, to jsem byla já - líbil se mi design i cena... já teď mám CleanMate, jen vysávací, a dobrý! tenhle jsem zvažovala právě i na to vytírání případně.... díky!

Offline milacka
Avatar
5482 příspěvků moje polička 24. února 2020 17:43

Chcem si zakúpiť naparovačku odevov, má niekto skúsenosti, čo by ste mi doporučili?

Offline Zu
Avatar
2537 příspěvků moje polička 25. února 2020 11:11

Zina přesně tenhle? to mám trefu

tak porovnávám roomby s tímhle, a prostě nevím, pošlu to sambovi, ať koupí, co chce, já jsem fakt marná

Offline Zina
Avatar
5864 příspěvků moje polička 25. února 2020 11:35

Zu Mně roomba ve stejné cenové kategorii přišla prašť jak inzultuj, vzala jsem tenhle, protože psali, že dobře zajede do rohů, což je pravda.
Možná má roomba lepší tu ochranu proti spadnutí, ale fakt je, že my to tu na tohle máme dost blbý, jak tu máme dvoje schody a celý domů je otevřený, takže pro vysavač dvě potenciální velký propasti. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24614 příspěvků moje polička 25. února 2020 11:43

Zina Roomba ze schodů zaručeně nespadne.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 25. února 2020 12:59

Zina Ani moje roomba ze schodů ještě nespadla