Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline 999
Avatar
17617 příspěvků moje polička 01. května 2024 08:11

rasaNori To bych mu zásluhy taky neubírala :-).

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. května 2024 08:29

rasaNori to musel být na prášky jen z té situace

Online rasaNori
Avatar
7747 příspěvků moje polička 01. května 2024 08:40

Evaeva jo my jim rikali, že tomu třetímu slonikovi neudělali dobrou reklamu;)

Esit: hlavně ten měsíc to bylo ze bud umře, nebo amputaxe, teď má naštěstí nohu zachranenou... 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. května 2024 08:59

rasaNori já se u třetího bála hrozně, že buď se stane něco se mnou nebo dítě bude postižené. U prvních dvou vůbec.

Hlavně, že to dobře dopadlo!

Offline brrr
Avatar
10060 příspěvků moje polička 01. května 2024 09:05

999 rasaNori Jo, ono to pak musí nějak jít. Známa skončila ve spitále se zápalem plic, doma několikaměsíční mimino a dva malí kluci. Taky to manžel zvládnul a ještě jezdil několikrát denně do špitálu pro odstříkané mlíko.

Online Kan
Avatar
7098 příspěvků moje polička 01. května 2024 09:09

brrr Ono by to teda mělo těm tatínkům jít automaticky i když to není okolnostma vynucený.

Offline brrr
Avatar
10060 příspěvků moje polička 01. května 2024 09:29

Kan Však jo.

Online Kan
Avatar
7098 příspěvků moje polička 01. května 2024 09:49

brrr Takže zásadně neomlouvat a vydržet i když to není podle představ matky. Jo a taky hlavně netolerovat takové to : on chce udělat pití, ale jen od maminky. Nepřistupovat na to, nikdy! Jednou řízek zjistí, že je mu vyhověno a jde to a konec tvého klidu.

Offline brrr
Avatar
10060 příspěvků moje polička 01. května 2024 10:03

Kan Vůbec nejsme ve při. Ale naši už jsou ve věku,kdy rodiče fungují hpavně jako distributor jídla a nevyžádaných rad. A to zvladáme oba na stejné úrovni.

Online Kan
Avatar
7098 příspěvků moje polička 01. května 2024 10:09

brrr My teda zvládáme i nevhodné otázky typu: Proč letíte z Polska a né z Prahy? Nechybí někomu svazek klíčů? Přijedete k obědu, nebo k večeři?  :D 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. května 2024 10:35

Kan to já klidně toleruju, u nás se to tak střídá, jednou od maminky, jednou od táty (víc od táty, bych řekla ) Samozřejmě ne ve chvíli, když ten druhý spí nebo má ruce od masa třeba.

Jinak jsem muže do péče o děti od narození spíš motivovala, protože jsem celkem líná a nemám na to žádné speciální schopnosti. On to teda bere i jako jeho záležitost, ale co občas vypráví od kolegů, že je ženy k tomu nechtějí pustit...

Online letfenixa
Avatar
8091 příspěvků moje polička 01. května 2024 13:22

999 súhlasím. Keď som už chodila do roboty, od roka, bol malý u našich, a ak bol muž doma, bol s ním. 

Offline 999
Avatar
17617 příspěvků moje polička 01. května 2024 13:27

Evaeva To mají přátelé mojí dcery taky, že se předhánějí, kdo se líp postará o dítě. My tomu říkáme olympiáda v tatínkováni :-). Ale myslím, že teda ten dcery bude navždy vítěz...:-).

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. května 2024 14:10

999 víš co, muž by si to odpustil, ale samo se to neudělá, že. Tím myslím třeba přebalování nebo popohánění dětí, aby se oblékli, to nebaví nikoho. Společné hry nebo koupání mimina si užívá, to jo.

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 01. května 2024 14:56
Reakce na Mrakoplas:

A minuly tyzden sme boli na zapise a ako sa tu niekto pytal, ako by mu mohol papier na adhd uskodit, tak keby ho ma, tak by ho do nasej vybranej skoly asi nezobrali. Nie sme spadovi a na tuto skolu sa hlasi najviac deti. Zo zakulisnych informacii vieme, ze nezoberu "slabsie" nespadove deti. Resp.deti, s ktorymi by mali viac roboty. Ale syn dostal pochvalu, ze je vidiet, ze sa za ten rok posunul. Tak mi ostava len dufat, ze dostatocne

​Musím o tomhle přemýšlet - budou se synem na té škole chtít pracovat, jak je potřeba, když se ví, že tam nechtějí děti, se kterými je víc práce? Jako chápu, že tahle škola může být mnohem lepší než ta druhá / ty druhé, pak bych volila stejně.

Já teď totiž intenzivně řeším syna, který nastoupil do první třídy úplně bez problémů a od září se postupně horší v tom, jak v té třídě funguje.  Sice má samé jedničky, ale je to díky učitelce, která je skvělá, stejně tak družinářky. Takže dítě má v podstatě zavedenou podporu 1. stupně, aniž by ho kdy kdo vyšetřil, a já se bojím, co by se stalo, kdyby dostal jinou učitelku. Takže sháním poradnu, psychologa a přemýšlím, kde je chyba. Ale každopádně vím, že kdyby neměl tak vstřícnou učitelku, byli bysme na tom asi dost blbě, nejspíš by v 1. třídě nosil pětky.

Online Kan
Avatar
7098 příspěvků moje polička 01. května 2024 15:02

EvaevaTak potom jsou manželky kolegů samy proti sobě. Znám mladého tatínka, který zvládl preventivku šestiměsíčního kojence sám. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. května 2024 15:33

Kan jasně, že jsou. Zrovna prevence u doktora je o ničem, akorát to dítě svlečeš a dáš na váhu

Online Pinot Noir
Avatar
24620 příspěvků moje polička 01. května 2024 15:47

Evaeva to jsi ovšem neviděla preventivku u nás nebo u Karja

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. května 2024 16:08

Pinot Noirmluvíme ale o miminupak to začíná být samozřejmě různé Syn mi teď utíká z ordinace, když jde o očkování nebo koukání do krku, už ho úplně neudržím, to by se muž hodil.

Ale vážně, i u těch speciálních případů to otec má šanci zvládnout stejně dobře/blbě jako matka. Akorát matky to možná líp snáší, protože jsou zvyklé. (A jsme zase u toho, proč jsou zvyklé)

Online Pinot Noir
Avatar
24620 příspěvků moje polička 01. května 2024 16:15

Evaeva však jo, dělám si srandu, ono se nedá si tyhle "případy" nevybavit