Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33788 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 12:39

Evaeva já jemu bych to prala, ale tem dětem ne.minimalne z nich teče víc krve než se mnou. Ale jako s tema vetsima už jo, to dava celkem dobře, až na občasný kiksy, ze není vytrenovanej z těch mnoha hodin s nima, ale ty mrnavy si to nezaslouzej 

Offline Karja
Avatar
35957 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 13:00

dzizisketa Neboj, já jsem se tak pohádala se sambem, ale tak moc hrozně, normálně jak se tady píše občas "já bych řvala" tak já moc nechápu, co to je, já znám jen takový to řvaní na děti, když te pěkrát neposlechnou....to jsem teda ku.va řvala:-D. Prostě ty pauzy si vždycky vyberou svou daň, jakoby vypadneš z role a jako je to těžký.D

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 29. dubna 2024 13:54

Potrefenáhusa to u nás neplatí. Dřív třeba vyrazili bez pití nebo kapsičky, tak to už ho vychovali, že je to jednodušší vzít než něco shánět. Ale zatímco mně mimino z postele spadlo, jemu neA velkým teče krev každou chvíli, i ve školce Já bych to přála i těm dětem, i mimino se úplně rozzáří, když přijde, protože s mámou je nuda. (To je teda taky tím, že já ty síly musím rozložit do celého dne, že jo)

Offline Lamicka
Avatar
13369 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 14:20

Gatita neni zac :)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33788 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 14:23

Evaeva já nemluvím o zapomenuty svacine, u nás je to pád ditete do hluboký vody, na který zapomněl, bobule tisu v puse, kterých si nevšiml apod., mimino už se taky projelo v autě ve vajicku otocenym do dveří 

mimino nám spadlo oběma, jemu to starší, mne to mladší (se zapnutou chuvickou, u který jsem seděla a která ani necekla, hned ten den jsem koupila video)

muz vůbec ty potreby nechápe, třeba ze mimino rvouci hlady nemuzes nakojit až za 20 minut doma, ale musis hned. Jako ty starší děti už to nepohodli vydrzi a je to tak správný, ale u těch malejch to nevydrzim já 

jako je fajn, ze mate chlapy, který zvladaj i kojence a batolata, muj muž na to tu pozornost podle mě vůbec nezvládá koncentrovat 

ale jak píšeš, mnohem lip než já si s tema detma umí hrát teď a tady a věnovat jim plnou pozornost, prave proto, ze je to jen na chvíli z celyho dne 

Offline Allysa
Avatar
552 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 14:29

My to tak doma máme, můj muž je od 4 měsíců jeden den v týdnu doma a js v práci,  souhlasím, že by to mělo být běžnější.  Postará se o všechno,  musel se to naučit stejně jako já, taky nemám nějaký magický schopnosti od přírody, všechno, co se dítěte týká, jsme se učili oba. Je to prospěšný myslím pro nás všechny tři, manžel si to chválí, že mu ta fskt celodenní péče dala úplně jinou perspektivu.

Offline DruI
Avatar
3289 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 14:31

PotrefenáhusaMůj muž taky úplně nechápal potřeby kojenců, ale když už si dítě dokáže říct, tak už se spolu domluví a je konečně spokojenost na obou stranách :)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33788 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 14:35

DruI i u nás (většinou teda )

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33788 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 14:37

Allysa já bych to u nás fakt nechtěla, ale stačilo by mi, aby to bylo bez toho údivu a prudeni (uznávám ale, ze si to proste bez ty zkušenosti nedovede představit)

Offline Myrtila
Avatar
3032 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 15:08

Allysa To mi připomnělo, jak večer po mém návratu z porodnice manžel poprvé pořádně choval syna a vypadal u toho dost zoufale (jak ho mám držet? přebalit?! on začíná plakat!), a já jsem mu na to řekla, že mám jenom den a půl zkušeností navíc, to bylo vidět, jak mu to došlo, že se mi tím porodem nespustil v mozku nějaký zázračný program "matka", ale že se to musíme naučit oba dovede to nakonec úplně stejně dobře jako já, kdyby mohl kojit, někdy by mě ani nepotřebovali a teď, jak je syn už větší, si spolu beze mě vystačí úplně. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 29. dubna 2024 15:29

Potrefenáhusa já to chápu, píšu, že u nás se to neděje.

S miminy si muž počíná trochu mechanicky. Taky se stalo, že dostal za úkol uspávat a tak to dělal, až mu po nějaké době říkám, že nějak řve, že chce možná nakojit a tak. Nenapadne ho, že by mohlo být něco jinak. Ale je pravda, že to se stávalo až u toho třetího a mně se spínaly nějaká tlačítka v těle, které on nemá. Ale klidně bych mu mimino na celý den svěřila, kdyby nechtělo mlíko. Akorát že jemu stačí pár hodin, aby věděl, že to nechce (a ty peníze by nám chyběly)

Offline Malenge
Avatar
4274 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 16:19

Stříkáme je, kontrolujeme je, prohlížíme je a stejně má pro velký úspěch i druhé moje dítě boreliozu, aniž bychom veděli o nějakém klíštěti, já ty sv*ně tak nenávidím

Offline Zina
Avatar
5857 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 16:35

Potrefenáhusa Můj muž to zvládá všechno a je pečlivější, pozornější, opatrnější a pochopitelně zábavnější než já, ale když to má na hrbu moc dlouho, tak začne mít pocit, že život stojí za houby a padne do "depky", na mně pak je, abych ho z toho tahala. Plus blbě nese ty vzdorovací záseky, já teda taky, ale jemu se nezapne takový to přemýšlení, že dítě je třeba jenom hladový, unavený atp.

Offline Len
Avatar
2236 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 16:48

MalengeSoucítim! Tenhle živočišnej druh by vůbec neměl existovat, určitě by to ekosystému mohlo jenom prospět!! Já dávám dneska poslední dávku atb (klíště jsme teda našli)

Offline Aranel
Avatar
4532 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 16:49

Malenge Ach to je naprd!!

Offline Allysa
Avatar
552 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 17:23
Reakce na Myrtila:

Allysa To mi připomnělo, jak večer po mém návratu z porodnice manžel poprvé pořádně choval syna a vypadal u toho dost zoufale (jak ho mám držet? přebalit?! on začíná plakat!), a já jsem mu na to řekla, že mám jenom den a půl zkušeností navíc, to bylo vidět, jak mu to došlo, že se mi tím porodem nespustil v mozku nějaký zázračný program "matka", ale že se to musíme naučit oba dovede to nakonec úplně stejně dobře jako já, kdyby mohl kojit, někdy by mě ani nepotřebovali a teď, jak je syn už větší, si spolu beze mě vystačí úplně. 

​Jo, přesně tak.

Offline letfenixa
Avatar
8044 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 17:31

Malenge

A tie náramky nosíte?

Offline continuity
Avatar
33793 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 18:32

Malenge snad příští rok bude už na boreliózu dostupná vakcína. 

letfenixa pokud nepomůže repelent, ten náramek určitě ne. 

Offline letfenixa
Avatar
8044 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 18:44

continuity sprejujeme aj nosime náramky aj si dávame B.

Tá vakcina je výborná správa. 

Offline Malenge
Avatar
4274 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 19:19
Reakce na Len:

Tenhle živočišnej druh by vůbec neměl existovat, určitě by to ekosystému mohlo jenom prospět!! Já dávám dneska poslední dávku atb (klíště jsme teda našli)

​Tak, vychcípat!

To mě mrzí, snad vám dobře zabraly.