Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Online Pinot Noir
Avatar
24562 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 23:21

žluťásek úplně stejně u nás - já to blbý psaní nesnáším, celou školu nesnáším, proč to musím psát?! A za hodinu: mami, musím se ti k něčemu přiznat - chce se mi něco psát, hrozně mě to baví, vytrhni mi dvojlisty, jdu psát knihu.

Online Karja
Avatar
35947 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 23:40

Evaeva Já říkám sambovi, že náš čas ještě přijde... Vy máte to mimino, ale teď to vidím čím dál tím víc, že ty děti nás přestanou potřebovat hrozně brzo. 

Offline continuity
Avatar
33777 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 23:42

Pinot Noir tak jako chápeš, že je rozdíl psát úkol a knihu(!)?

žluťásek

Tohle je všude stejné. Já nemám ty děti blbé, ale jak je to povinné...

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 29. dubna 2024 00:11

Karja jojo, taky už si to plánuju Naši jsou navíc ochotní hlídat všechny tři, takže překážka je pouze na straně dítěte. To mimino je trochu skok zpátky, ale už se blíská na lepší časy. (Ode dneška je jedno kojení nahrazeno příkrmem, tak mám radost. Snad to vydrží)

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 29. dubna 2024 03:50

Karja spíš jde o to, co všechno jsi stihla a ještě ti zbyl čas na seriál a na práci

Online Karja
Avatar
35947 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 06:27

bublifuk Tak furt jsou to dva dny a najednou když děláš, to co chceš a ne že musíš, je to nějaky cely rychlejsi:D

Offline continuity
Avatar
33777 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 06:50

Karjajá si dodnes pamatuji tu frustraci, když člověk nemohl dokončit ani zcela jednoduchou věc, jako je třeba škrábání brambor. To dobíhání a rozdělování pozornosti mi bralo hodně sil. 

Offline Gatita
Avatar
7173 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 07:22

Lamicka dekuju ti moc, to zni paradne.

Offline Gatita
Avatar
7173 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 07:28

continuity ja prochazky miluji, chodim i cast trasy do prace pesky;) Ale vis co, kdyz mam volno v podstate jen par hodin v kuse, tak je tezky odolat nenabusit tam tech aktivit co nejvic.Nevim, jestli zajit na vystavu, nebo do bazenu, nebo si zajit konecne koupit boty...ta prochazka se pak jevi jako takova nouzovka. Ale odpocinu si asi nejvic.

Offline continuity
Avatar
33777 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 07:38

Gatitajá kolikrát nejdu nakoupit věci pro sebe, protože upřednostnim tu procházku. Žádná nouzovka! já to mám jako primární aktivitu, opravdu málokdy ji vyměním za domácí práce nebo třeba kino.

Když mám čas a podmínky, tak si zajdu třeba do bazénu, to mě nabije taky, jenže od začátku roku ty podminky nastali přesně 2x. Většinou teď u mě jsou ty důvodu zdravotní, čas bych i měla. 

Offline DruI
Avatar
3280 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 08:13
Reakce na continuity:

Karjajá si dodnes pamatuji tu frustraci, když člověk nemohl dokončit ani zcela jednoduchou věc, jako je třeba škrábání brambor. To dobíhání a rozdělování pozornosti mi bralo hodně sil. 

​Mně to rozdělování pozornosti ničí děsně. Hlavně já mám dost často problém se k té rozdělané činnosti vrátit, protože zapomenu, co jsem vlastně dělala ale děti rostou, bude to lepší!

Offline Zuzuli
Avatar
2167 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 08:18

Tak jsme dneska poprve absolvovaly cestu do skolky z noveho bytu. 50 minut, z toho pul hodina v metru s prestupem. Pak jeste moje cesta do prace. Vychazela jsem z bytu v sedm a jeste ani nejsem v cili. No jsem na nas zvedava, jak to budeme kazde rano davat. Najednou mi ta skolka, kterou ted mame spadovou a je necele dva kilometry od bytu, nepripada tak daleko doted jsme to totiz do skolky meli necelych 10 minut pesky. Ale zase menit na posledni dva mesice pred letem skolku jsme nechteli

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33771 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 08:30
Reakce na continuity:

Karjajá si dodnes pamatuji tu frustraci, když člověk nemohl dokončit ani zcela jednoduchou věc, jako je třeba škrábání brambor. To dobíhání a rozdělování pozornosti mi bralo hodně sil. 

​tohle mi taky přijde úplně nejhorší a muž to vůbec nechápe, proč je někde položena skrabka na brambory, vyskladana myčka z pulky, nebo někde něco zcela náhodné zapomenutyho...

Offline rasaNori
Avatar
7739 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 09:27

Potrefenáhusa protože imrvere řeším ty děti:D Na mamiiii jsem po techle dvou týdnech opravdu alergická, dnes jsem se s nema loučila ve školce opravdu a nadšením:)

Offline Makara
Avatar
2263 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 10:12

rasaNori Potrefenáhusa no nebylo by na škodu, kdyby tatínci předškolních dětí měli "povinně" 1-2 dny v týdnu rodičovskou "dovolenou"....

A to myslím zcela vážně, že by společnosti i rodinám (větčině rodin) prospěla sdílená rodičovská. Jen prostě neumíme (nechceme) pracovat s těmi zkrácenými úvazky.

Offline Myrtila
Avatar
3023 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 10:23

Potrefenáhusa Jo, a pak se mě ptá, jestli to nádobí v napůl plné myčce je čisté, nebo špinavé, a já ani nevím, protože mezitím proběhlo 15 jiných činností a uběhly 4 hodiny

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33771 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 10:30

Myrtila to se mne ptá furt taky!!!!

Makara já prave nevim, jestli by to prospělo tem dětem on kvůli nim ty činnosti fakt nepřerušuje (podle mě ne zcela vědomě, ale proste fakt není multitasking, i když řvou mami, mami, maaaaamiiiii!, tak podle mě jeho mozek to vůbec nevyhodnoti jako něco, co pusti dal 

jestli role otce je dite zocelit a připravit na drsnej život venku, tak naše budou zocelený dost, ale radši až trochu starší 

Online dzizisketa
Avatar
7485 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 11:51

Já už jsem dneska třikrát brečela, a to jsem byla na víkend bez nich.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 29. dubna 2024 11:52
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 29. dubna 2024 11:57

Potrefenáhusa náš otec teta nezoceluje nijak víc než já. Spíš oni zocelili jeho Každý klademe důraz na jiné věci, ale rozdíl v péči není.

Makara já s tebou souhlasím, ale spíš kvůli matkám, ať mají víc prostoru na sebe. Můj muž si dobře uvědomuje, jaké to na mateřské je a neměnil by ani na den(samozřejmě kdyby to tak bylo nastavené, tak doma zůstane, ale rozhodně si nemyslí, že se flákám)