Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 04. května 2021 12:11

Pinot Noir  Já ti rozumím, mám to stejně. 

Mulen No je to drsný, tam vůbec není nějaká možnost výběru, jako u nás. Všichni mají stejný! Prostě ty prachy dát musíš, než že pošleš dítě s igelitkou!  Ony i ty uniformy jsou docela drahý, ale zase pořídíš pár kousků a nemusíš se o nic starat, to taky není špatný. 

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 04. května 2021 12:12

Mulen Ta by ho musela i pohlídat!

Pinot Noir Mám i dražší kabelky, ale taky až po 40, a nikdy mi do žádný nevytekla svačina

Beru to i tak, že nechci šílet z rozbitýho mobilu, brašny od bláta...děti vedu k neničení, ale stane se a u levnějších věcí nad tím snáz mávnu rukou. U tašky za 3tisíce bych to asi nedokázala.  

Offline Mulen
Avatar
4243 příspěvků moje polička 04. května 2021 12:17

Garfie tak to je fakt drsný..

mirajo Evaeva taška a chůva v jednom. Ale ani Japonci nejsou asi tak daleko

Offline dzizisketa
Avatar
7449 příspěvků moje polička 04. května 2021 12:20

Já když někde čtu a vidím, co všechno v těch taškách ti malí na prvním stupni musejí nosit, tak taky koupím něco drahého, co aspoň nebude tu námahu a zátěž zvyšovat, když už ne kompenzovat. 

Offline 711990
Avatar
17131 příspěvků moje polička 04. května 2021 12:21

dzizisketa hele nektery nosit nemusej, ale pak se zjisti, ze tam maj 5 kovovejch auticek a dlazebni kostku

Offline dzizisketa
Avatar
7449 příspěvků moje polička 04. května 2021 12:24

711990

Včera jsme večer seděli 20 minut za rohem od baráku po víc jak třech hodinách venku, mně se chtělo na zachod a pít zároveň, v břiše mi krucelo... Protože někdo si jezdil s autíčky po zídkách kolem keřů a kytek a z uvolněných kamenů si udělal překážkovou dráhu. Takže asi vím, kdo to za pár let bude! 

Offline JankaM
Avatar
2395 příspěvků moje polička 04. května 2021 12:34

Mulen Dcera si vybrala Baagl plyšovou se psem, cena tedy 2,7 ale byla včetně penálu, sáčku, desek, krabičky na svačinu, šňůrky, peněženky.... Platili prarodiče, sama bych vybrala levnější.  

Offline 711990
Avatar
17131 příspěvků moje polička 04. května 2021 12:37
Offline miuu
Avatar
381 příspěvků moje polička 04. května 2021 12:42

Mulen Syn má Bagmaster, modrozelený s motýlem. Nechala jsem ho vybrat baťoh podle jeho vkusu. V mým předvýběru tenhle ani nebyl, hned mu padl do oka. Je asi i nejvíc unisex. Já jsem vždycky dostala baťoh od Ježíška, nikdy se mi nelíbi, tak jsem se ho snazžila co nejrychleji odrovnat.

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 04. května 2021 12:44

711990 ano to potvrzuji. Vcera jsem cestou ze skoly v duchu nadavala jak ma chlapecek tezkou tasku, jestli fakt jeste potrebuje desky s pismenkama atd a srovnavala jsem co taham v kabele ja. No a pak prijdu domu, zjistim, ze po tydnu distancni vyuky odevzdali skoro vsechny pracovni sesity ucitelce a mazlicek tahne auticka a kameni!

Offline 711990
Avatar
17131 příspěvků moje polička 04. května 2021 12:47

ice jojo:D jsou to milacci

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 04. května 2021 13:08

Pinot Noir no dcera mela nejdriv aktovku (asi za litr), pak trendy znackovy batoh (ergonomie level milion) a pak sama pozadala o outdoor batoh, ktery byl docasne reseni aktovky do ozdravovny. A ten ma dodnes, akorat ona neni ani moc ruzova holcicka, ani znackovy pubertak, tak je to easy.. A teda ani ten outdoor batoh nestal o moc vic nez litr. 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 04. května 2021 13:13

Nejmenšímu jsem koupila aktovku za 2 000, vydržela až do 4. Třídy. Pak začali dostávat mléčné svačinky. Hodně děti si mléko neodebiralo a můj chlapec si braval ty zbylé na svačinu. No a dal nemusím v tomhle vlakne vysvětlovat, proč dostal v půlce roku nový batoh, že? 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 04. května 2021 13:19

Mha mne vyteklo jogurtovy mliko do kozeny kabelky za několik tisíc, takže mám pochopení 

Offline 711990
Avatar
17131 příspěvků moje polička 04. května 2021 13:19

Mha

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 04. května 2021 14:04

711990 jojo, moje ségra asi tak v druhé a třetí třídě nosila každý den všechno na všechny předměty, aby něco nezapomněla

Offline Gatita
Avatar
7147 příspěvků moje polička 04. května 2021 14:08

711990 kdybych měla vybrat tašku podle sebe, jdu do toho kiplinga. Ale syn bude chtít to, co budou mít všichni ostatní, tak ho asi nechám vybrat nějakou tu ergo krabici s milionem kapes a potiskem ninjago nebo co teď frčí.

Offline Mrakoplas
Avatar
8806 příspěvků moje polička 04. května 2021 14:24
Reakce na Garfie:

​Tak ale zase dceři vydržela aktovka za necelou tisícovku až do páté třídy a ještě si ji, nezničenou,  odvezla kamarádka....

​no jasne, ja to myslím tak, že je to vec čo vydrží niekoľko rokov (je jedno či drahá alebo lacná). Narozdiel od šiat :)

Mne to príde tiež hrozne veľa peňazí ale ak by im to malo pomôcť neznicit chrbát, tak to dám.

Offline Gatita
Avatar
7147 příspěvků moje polička 04. května 2021 14:36

Pavlena Pinot Noir když mně přijde, že je kolem toho dost humbuk a děsná věda, jako kolem většiny dětských věcí. My máme školu přesně minutu od domu, takže syn v prvních letech školní docházky bude tu tašku nosit nanejvýš v řádech desítek minut denně. Podle mě by tedy mohl nosit učebnice převázané provázkem. A taky si myslím, že je dost lichá ředstava, že tu drahou tašku bude dítě nosit celou školní docházku... To i mně rodiče kupovali cca po třech letech novou, jak se mi měnil vkus. A to jsme byli dost skromná rodina. No je to prostě o ochotě na to přistoupit a zautrácet si. Druhé dítě přišlo na svět do korony, tak jsem nákupy nijak neprožívala a za věci neutratila skoro nic (mám teda věci po starším). A to, co jsem koupila, jsem koupila jenom proto, že lezu sem:)

Offline DruI
Avatar
3250 příspěvků moje polička 04. května 2021 14:37

Jó, to dítě s taškou plnou autíček a kamení bude za pár let to moje, zatím je tahá po všech kapsách a už se mi jich pár povedlo i vyprat ale teda školu máme naštěstí hned vedle domu, tak se jí to nepronese :o)