Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. dubna 2024 09:16

dzizisketa ok, zkouknu to 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33698 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 09:47

dzizisketa já mám teď na sportovni věci tak straslivej perwoll, ze by se v tom každý mimino asi udusilo  (a mám ho hodně)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. dubna 2024 09:53

Potrefenáhusa ten mám na vlnu a právě taky dost voní:( Ale říkala jsem si, že ho pak dám vyvětrat na balkón. Co si pamatuju, tak zakouřené věci, když se ještě v hospodách kouřilo, do rána celkem vysmrádly.

Offline Suya
Avatar
příspěvků moje polička 18. dubna 2024 16:45

Ja teda nositko prala ve Frosch baby na 40 jako ostatni detsky hadryPrezilo ve zdravi.

A na hristich uz taky mimino pase koniky na lavickach nebo cuci z kocarku, nastesti jsou cizi deti dostatecne fascinujici.. a taky uz se naucila to druhy vzprimeni, asi aby prave mohla vycumovat

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. dubna 2024 16:49

Suya syn už taky dělá druhé vzpřímení je to první z mých dětí, které tuhle dovednost nepřeskočilo. Ale bohužel mu čumění z kočárku stačí jen, když se jede. (Teda díky aspoň za to). A děti jsou nejlepší, já se tady snažím a pak stačí, když okolo proběhne brácha, a chechtá se na celé kolo.

Já mám na dětské oblečení sypký prášek sensitive z dm, ten určitě smrdí nejmíň. Myslíš, že mám zkusit ten?

Offline Suya
Avatar
příspěvků moje polička 18. dubna 2024 17:33

Evaeva Nebala bych se toho... Jako vychazim z predpokladu, ze je to klasicka bavlna (?). Mozna nejaky navod od vyrobce pro jistotu?

Offline žluťásek
Avatar
7611 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 17:42

Evaeva jestli máš obyč látkový nosítko, ne nějaký šitý šátkový, vyprala bych ho běžně v prostředku co používáš na oblečení. Akorát bych dala pozor na barvy, neprat tmavý v prášku na bílé, aby ti zbytečně nevybledlo.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. dubna 2024 18:09

Suya žluťásek je to šátkovina, ale bavlněná. Mám teď aktuálně "nové", tak to chci vyprat pro sebe a jedno k prodeji. U toho teda uvažuju, že jo vypětí jen v ruce třeba ve žlučovém mýdle, stejně předpokládám, že si ho dotyčná zase vypere.

Offline dzizisketa
Avatar
7442 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 18:38

Evaeva Ono nejde primárně o parfemaci, i když ta taky může citlivým lidem, velkým i malým, vadit. Ale o různé ty prací, pěnicí, přídavné složky, které můžou negativně ovlivnit vlastnosti hlavně těch šátkových nosítek, můžou klouzat a povolovat se přezky, materiál může blednout, rozjíždět se vazba, křehnout vlákno... Jako jednou se asi nic nestane, ale pokud ho chceš prodat, vyper ho v čisté vodě bez ničeho, pokud nemáš vhodný prostředek, a v inzerátu to uveď. Spousta nosicích lidí se na praní ptá.

Offline Tabea
Avatar
4671 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 19:30

Tak už došlo i na mě s holčičíma půtkama. Dcera má ve třídě a družině kamarádku, o který parkrat zmínila, že jí nadává. Družina taky jednou zmínila, že byl nějaký problém a pak ještě jednou přišla dcera ubrečená a druzinarka se hned ptala, jestli bylo něco s tou holčičkou. 
Dneska mi píše matka tý holčičky, že těsně než ji dnes ve školním dvoře vyzvedla, tak moje dcera rozebrala holčiččinu krabičku na svačinu na komponenty a hodila ji na kořeny a kameny. A že když se dcery zeptala, tak jí rekla, že dcera jí podobný věci už párkrát udělala, a ze to dělá jen jí. Že mojí dceru požádala, ať už to nedělá, a že mě o tom přirozeně informuje. 
Moje dítě krabičku potvrdilo, k dalším věcem není schopna podat výpověď. 
A já nevím, co matce napsat, aby to nevyznělo, že když ona, tak já teda taky hned něco vytáhnu, nebo ze jsem uražená, a příště si něco vymyslím a nebo že moje dcera tu její nevinnou pořád ničí. 
Matku znám trochu od vidění, v neděli je holčička k nám pozvána na oslavu narozenin.

Konec traktátu.  

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. dubna 2024 19:59

dzizisketa jo, já věděla, že jde i o něco jiného, ale i ten parfém by mohl nové majitelce vadit. Udělám to tak. A to nové vyperu teda v tom přípravku na sportovní a dám ho jen trošku. Pračka na nízké otáčky bude ok, ne? (A žádná sušička samozřejmě).

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. dubna 2024 20:02

Tabea to je teda blbá situace hlavně kvůli těm narozeninám. Protože jinak by se nabízela ta možnost řešit to přes školu ve formátu dcera, ona a škola. Ale to se do neděle nestihne. Ale zase pokud chce k vám narozeniny, zřejmě půjde jen o holčičí škádlení, ne?

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. dubna 2024 20:18

A máme tu oblíbenou uspávací hru chci být na bříšku - nechci spát na bříšku

Offline Tabea
Avatar
4671 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 20:30

Evaeva jo, já to neřešila. S tím, že ať si to vyřeší mezi sebou, nebo ať je srovná družinář(ka). Jako kdybych se k něčemu zrovna přichomejtla, tak řeknu tomu dítěti, ať to prosím nedělá, že to neni hezký a dál bych zas neřešila. 

Offline Tabea
Avatar
4671 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 20:31

Evaeva Jj, nemůžu se přestat otáčet na břicho, ale vůbec na tom břichu nechci být.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33698 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 20:38

dzizisketa Ježis, dite tady celej půlden mele o kuratkach ve školce a já teď koukam na vás insta, ze tam asi taky měli fakt živý kuřata????

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33698 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 20:39
Reakce na Tabea:

Evaeva Jj, nemůžu se přestat otáčet na břicho, ale vůbec na tom břichu nechci být.

​tohle je pekelna fáze, jedna z nejpekelnejsich!!!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. dubna 2024 20:43

Potrefenáhusa u nás měli líheň kuřátek, všechny místní školky. Kluci byli teda zrovna na horách, což je fakt škoda, musel to být zážitek. Na fotkách jsou vidět ještě ta "oslizlá" kuřátka rovnou ze skořápky, děti si je pak chovají,...

Offline dzizisketa
Avatar
7442 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 20:44

Potrefenáhusa 

Měli! To teď jede očividně po minimálně Praze a středních Čechách. Akorát by me zajímalo, co se s těmi kuřaty děje pak? Rosťa tvrdí, že odjeli za svými ostatními kuřecími kamarády

Naše třída to vzala z gruntu, učitelky naplánovaly celý minulý týden ve znamení farmaření, učitelka Šárka chodila celý týden v laclových pracovních kalhotách a ve slamáku

Ona je vůbec velmi akční, letošní školní rok nastoupila a musím říct, že valím oči, co všechno jim letos připravují.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. dubna 2024 20:45

Potrefenáhusa no on naštěstí fakt chce spát a usíná teď celkem rychle, takže je to spíš sranda. Ale v noci jsem si ho musela vzít do postele, když nemohl zabrat a furt se točil Na to už nemám, nad ním stát.