Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline OliveOyl
Avatar
1716 příspěvků moje polička 25. prosince 2019 19:35

Karja Jestli se nepletu, tak wobenzim zrychluje hojení např. po operaci, preventivně a na imunitu moc ne. Když už pilule, tak spíš nějakej multivitamin.

Offline Miru
Avatar
13868 příspěvků moje polička 25. prosince 2019 19:37

Pinot Noir 

Ale jistě, to vím. Ale základ je regenerace, spánek, kvalitní jídlo.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46137 příspěvků moje polička 25. prosince 2019 19:38

Miru tak hlavně marodnej chabrusák by si ve vrcholovým sportu ani neškrtl, to je úplně mimo téma:-)

Online Pinot Noir
Avatar
24594 příspěvků moje polička 25. prosince 2019 19:39
Reakce na Miru:

Pinot Noir 

Ale jistě, to vím. Ale základ je regenerace, spánek, kvalitní jídlo.

​Jo, to je dokonalá rada pro ženskou pět dní po porodu s ročním děckem k tomu

Offline Mrakoplas
Avatar
8851 příspěvků moje polička 25. prosince 2019 19:40

Miru no ale v sestonedeli je ten spanok a regeneracia dost sci fi.

Offline dzizisketa
Avatar
7489 příspěvků moje polička 25. prosince 2019 19:41

Co hlíva ústřičná? 

Offline dupali
Avatar
375 příspěvků moje polička 25. prosince 2019 19:49

Také mám vyzkoušené, že funguje vitamín D (Vigantol miminku i matce popřípadě pro matku tabletky D vyšší dávky cca 2000 iu). No a vitamín C.... citrón s vodou denně. 

Offline Miru
Avatar
13868 příspěvků moje polička 25. prosince 2019 19:49

Pinot Noir 

...vím, o čem mluvím.

(kojila jsem cca 3/4 roku, po dvou hodinách ve dne i v noci. Takže jsem se těšila, přežívala s vidinou, že to přece není donekonečna a jednou se vyspím... Taky už teď vím, že není důležité mít doma naklizeno a místo lítání s hadrem radši právě lehnout, když to jde. Byla jsem vděčná, když s kočárkem aspoň někdy někdo vyrazil ven)

Děti mám tři.

Online MP Marge
Avatar
5816 příspěvků moje polička 25. prosince 2019 19:54
Reakce na Miru:

Karja 

...no, já nejsem zastánce chemie. Myslím si, že poctivý jídlo(tak jiné, než vývary) a prasknout sebou na gauč, jakmile je i jen volná chvilka, je to nejlepší. 

Pak jsou dobré i různé obilné kaše, atp., prostě taková ta stokrát omletá rozumná zdravá strava a ten odpočinek. TO je základ.

Když ovoce a zeleninu, tak teď v zimě vařené, dušené, event. pečené, ten zázvor je super tip odZarinya 

on je zahřívací. Sama si dělám takový zahřívací pití:

kus zázvoru nakrájím na plátky, skořice, hřebíček, citronová šťáva - vše do půl litru vody a vařit dvacet minut. Po zchladnutí přidat dle chuti med a čerstvou citron šťávu. 

​Dekuju za tip, ja si delam caj z cerstveho zazvoru kazdy vecer, ale jen takovou jednodussi verzi - proste zaleju nastrouhany zazvor, a pridam med a citron. Tvuj napoj vypada potentneji, tak to zkusim

Offline Miru
Avatar
13868 příspěvků moje polička 25. prosince 2019 19:56

MP Marge 

...no, hlavně té skořice málo. Já, hamoun, nešetřila jsem a hojně zasypala skořicí. Jako voní to krásně, ale když to vychladne, tak ta skořice vytvoří kolem sebe sliz jak syrové vejce

Takže se skořicí opatrně

Ale je to fakt dobré. Já osobně to piju i bez medu. Teplý nebo studený, jak se mi chce. Prý je to dobré i na hubnutí. Mě to příjemně prohřívá

Online MP Marge
Avatar
5816 příspěvků moje polička 25. prosince 2019 19:58

Karja Jinak tady ted v kruzich prirodni/alternativni mediciny hrozne leti bezinkovy sirup, pry vybornej na imunitu - tak jsem zakoupila lahev v bio kvalite a tesim se na ten zazrak

Pokud k zazracnemu posileni imunity nedojde, tak je mi to fuk, protoze mi velice chutna

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46137 příspěvků moje polička 25. prosince 2019 20:00

MP Marge s tím zázvorem bacha, slabší kusy (což ty asi nejsi, ale Karja nejspíš jo) ho můžou blbě snášet na žaludek, je dost agresivní a předávkování je razdva (taky mi chutná:-)

Online MP Marge
Avatar
5816 příspěvků moje polička 25. prosince 2019 20:02

Miru Cokoliv, co muze pomoct pri hubnuti, okamzite beru!!!

A diky, zes me varovala s tou skorici, ja ji mam rada, takze bych ji urcite nasypala hromadu

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 25. prosince 2019 20:05

MP Marge já tam skořici dávám nemletou - ten klacík

Offline Karja
Avatar
36004 příspěvků moje polička 25. prosince 2019 20:23

A jo, ten vitamin D mi tu uz kdysi nekdo doporucoval! Tak usetrim na wobenzynu a koupim nejakej multivatimin, taky mi vice lidi radilo rakytnikovy sirup.

Offline Garfie
Avatar
24026 příspěvků moje polička 25. prosince 2019 20:27

Pinot Noir S tím stárnutím synovců a neteří je to fakt hrůza, taky mě to nepřestane fascinovat....Normálně takřka dospělí jsou to, takový prťata!! 

Offline žluťásek
Avatar
7651 příspěvků moje polička 25. prosince 2019 20:34

Karja já jsem nakoupila rakytníkový olej a kapsle hlívy ustricne s rakytnikem, má to být hotový zázrak zcela přírodní. Ale jsem bohužel takovej lempl na braní čehokoliv pravidelně, že nemohu dodat vlastní zkušenosti

Offline dupali
Avatar
375 příspěvků moje polička 25. prosince 2019 20:43

Akorát že v multivitamínových přípravích je D v malém množství pouze cca 500 iu, chce to na měsíc dva větší dávku. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46137 příspěvků moje polička 25. prosince 2019 20:44

dupali všeho je tam minimální dávka, ty multi-přípravky jsou naprd

Offline Mohučanka
Avatar
6404 příspěvků moje polička 25. prosince 2019 20:48

Karja já už asi dva měsíce beru imunoglukan a i kdyby to mělo být placebo, tak jsem s tím spokojená. Jen to to nezakřiknout, že.